SN vs RIP

  • Autor subiect DeletedUser39111
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39111

Dupa ce erati i groapa ..in loc sa iesiti ..a-ti sapato mai adanc....sunt curios cat va rezista Gabyzmen cu cavalerii lui...cand vor fii mii si mii de atacuri ...doar aparare sa aiba
 

DeletedUser20436

Deznodamantul acesta se stia de cand RIP a rupt alianta cu AVALON.Pacat RIP si AVALON trebuiau sa castige lumea din pacate insa nu s-a intamplat asa....:(
 

DeletedUser39705

Dupa ce erati i groapa ..in loc sa iesiti ..a-ti sapato mai adanc....sunt curios cat va rezista Gabyzmen cu cavalerii lui...cand vor fii mii si mii de atacuri ...doar aparare sa aiba

groapa nu am sapat-o noi au sapato ei, noi sau cel putin eu am luat hotararea sa zic stop
ei au luat hotararea' SA JOACE FARA SITTERE' eu am luat sitterele si jucariile lor si va spun la revedere cad despre tribul cn sa reziste cat or vrea ei si cum or vrea ei poate pana la urma le dati invitatie in sn sau poate pana la urma faceti pna cu ei
 

DeletedUser

groapa nu am sapat-o noi au sapato ei, noi sau cel putin eu am luat hotararea sa zic stop
ei au luat hotararea' SA JOACE FARA SITTERE' eu am luat sitterele si jucariile lor si va spun la revedere cad despre tribul cn sa reziste cat or vrea ei si cum or vrea ei poate pana la urma le dati invitatie in sn sau poate pana la urma faceti pna cu ei

vai de capu tau
 

DeletedUser31489

ce de dureri de cap pe aici...și nimic concret.... asa ca va lăsam cu durerea ... poate în noua formula "activa" veți tine lumea aceasta mai mult =)))
 

DeletedUser40463

dupa bautura de sarbatori . durerile de cap vor fi mai mari...sa vedem care rezista...tentatiei..:)))

sarbatori fericite . tuturor
stima...Marco
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus