SOF + RIP vs SH

DeletedUser

Precum v-ati obisnuit wldsnk v-a dezinformat din nou pe toti reafirmandu-si pozitia de farsor in acest joc.

Astazi 17 septembrie 2008, triburile SOF si RIP declara razboi tribului SH

Avand in vedere clauzele existente in relatia diplomatica cu tribul respectiv, timp de o saptamana va mai fi pace, deci primul atac va fi lansat incepand cu data de 24 septembrie 2008 , ora 00:50

Succes ambelor tabere

Semnat, conducerea SOF
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da ? farsor in joc ? pff domnule bubicul se pare ca voi sunteti farsorii in acest joc :) dar las-o asa :) ne vedem pe harta :D
 

DeletedUser

asa sa fie bubicule , voi ramaneti cu cuvantul dat aiurea, nu eu ;) adica marius68 si manuextrem de la voi, succes ambelor tabere ;)
 

DeletedUser

loooooolll,s-au speriat cand au vazut migrarile
super interesant.......exact cum credeam:l1 este o mizerie,sof este o mizerie,dar oricum o sa fie frumos pe harta
 

DeletedUser

n-am patit asta in 1an si 6 luni de cand joc,nici pe net ,nici pe ro
oricum trebuie sa recunoastem amuzamentul situatiei,e de un comic penibil inimaginabil....macar o sa fie o lupta frumoasa,sper:)
 

DeletedUser

Din ce reiese, este foarte clar ca SOF stia de la bun inceput de intentile lor. N-a fost frumos dar, e joc de razboi, nimic nu e frumos intr-un razboi, asta e, let's go 2 war :)
 

DeletedUser

Astazi 17 septembrie 2008, triburile SOF si RIP declara razboi tribului SH

Avand in vedere clauzele existente in relatia diplomatica cu tribul respectiv, timp de o saptamana va mai fi pace, deci primul atac va fi lansat incepand cu data de 24 septembrie 2008 , ora 01:00

Succes ambelor tabere

Semnat, conducerea RIP
 

DeletedUser

Pai mai nou asa se face pe l1 ... nu stii la ce sa te astepti :) vorbele deja nu mai au valoare aici :)
 

DeletedUser

asta e. Poate ca e mai bine asa, harta oricum era prea plictisitoare :)
 

DeletedUser

Pai pana una-alta, asta se intelege de-aici. :D

mie imi e destul de clar ca au vorbit ceva desi aveau de gand altceva
nu inteleg de ce l-au mai lasat pe sorin sa dea anuntul.De ce atata circ?
rip si sof puteau sa declare razboi si gata...asta este o faza penibila,au vrut sa para o batjocura
 

DeletedUser

rog un moderatora sa inchida celelalte 2 topicuri, si sa lase doar pe cel sof + rip vs sh
 
Sus