SOF + RIP vs SH

DeletedUser4933

Nu te-am acuzat sarafan de absolut nimic si eu te consider in continuare prietenul meu si oricum o ai promisa rau ca voi ajunge si la timisoara. Nu ma intereseaza satele tale, pana la urma fiecare face ce vrea, dar tribul Sh va intra in istorie care au fuzionat in urma manevre de culise ca un trib care au fugit de frica.

Istoria lumii 1 hahahahaha!!! se invata in ce clasa? a intaia sau a doua?? hai sa nu vorbim de manevre si de culise ca asa avea cate ceva de spus pe tema asta.Daca ne e noua frica de ceva? Ca vom pierde din ce in ce mai mult timp pe joc, jucand, nu stand sa astept sa se mai lase vreunu ca sa mai iau niste sate moka.
 

DeletedUser4933

Mazare oricat te-ai lauda tu in fata tribului SOF v-am cam batut clar in statistici,deci in istorie va ramane scorul acum afisat nu balivernele care le indrugi tu. Sau tu nu intelegi ca tribul SOF si RIP sunt triburi diferite, pe mine ma intereseaza ce a facut tribul SOF si atat.

Cat despre "indrugat" am avut UN SINGUR Razboi cu 3 triburi care au format o coalitie impotriva SH...la general, voi astea 3 mari triburi ati fost in stare sa ne luati in TOTAL 200 de sate...asa ca nu ne mai ameti ca asta e situatia. Ce te intereseaza pe tine nu prea ne intereseaza pe noi restul care citim..iti inteleg punctul de vedere personal dar nu e cel corect. daca ne bateam numai cu voi...era alta situatia...cred ca va si bateam...:) dar voi ca sa va asigurati ca va fi usor ati ales sa mergeti cu aia mai multi care sa fie bagati ca si carne de tun...adica RIP si din spate de la caldurica sa luati cateva sate..si acum ai tupeu sa te lauzi cu asta??? hahahahah ma faci sa rad domnule nanmarius!!!
 

DeletedUser

Mazare aberezi ca de obicei , dar te las sa traiesti cu impresia ca v-am luat doar 200 de sate. Tribul SOF se declara invins de maretul trib SH, deoarece conform statisticilor sunteti castigatorii morali ai acestui razboi, sunteti cei mai tari, sunteti cei mai viteji, ne-ati batut si ne-ati luat la sate de numai stiam de noi.
 

DeletedUser

Sarafan ai baut apa dupa mazare, am mai explicat chestia cu gabi si prea parea cusuta cu ata alba, chiar nu are rost sa mai ma repet.
 

DeletedUser787

Sarafan ai baut apa dupa mazare, am mai explicat chestia cu gabi si prea parea cusuta cu ata alba, chiar nu are rost sa mai ma repet.

man nu situ d c la toti va face impresia ca domnul gaby ia cedat sate lui sarafan ? da, vechiu proprietar era prieten *** cu sarafan *** cu mine ... insa nu mai e el ... drept urmare *** atcurile pe care le-a avut sarafan asupra lui cand a declarat ca se lasa ;)
 

DeletedUser4933

Sarafan ai baut apa dupa mazare, am mai explicat chestia cu gabi si prea parea cusuta cu ata alba, chiar nu are rost sa mai ma repet.

Mi-ai zis mai demult ca tia cerut invitatie, si ti-am raspuns ca omul nu are treaba cu jocul si ca nu stiu cine e pe cont, si ai zis "ok, nu il invit" dar iaca-ta ca puncte-le te-au facut sa te razgandesti, asa ca ti-ai asumat statistica asta zdrobitoare cand l-ai invitat.
 

DeletedUser4933

Side 1:
Tribes: SH
Players:

Side 2:
Tribes: SOF
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:
Tabăra 1: 190
Tabăra 2: 362
Diferență: 172

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 31
Tabăra 2: 10
Diferență: 21

Numărul total de puncte al cuceririlor:
Tabăra 1: 2,057,252
Tabăra 2: 3,149,396
Diferență: 1,092,144

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 352,861
Tabăra 2: 102,611
Diferență: 250,250

Daca ma iau dupa statistica saptamana trecuta v-am luat 21 de sate, deci eu zic ca e mai bine ca am intrat in DST ca ati scapat de noi :)
 

DeletedUser

Mazare poate iti pun academia ca sa taci si tu odata sa nu te mai dai cocos, recunoaste in puii mei ca fata de SOF ati fost slabi, fii barbat odata in viata ta numai fii femeie si acum sa te ascunzi sub fusta tribului DST.
 

DeletedUser4933

Mazare poate iti pun academia ca sa taci si tu odata sa nu te mai dai cocos, recunoaste in puii mei ca fata de SOF ati fost slabi, fii barbat odata in viata ta numai fii femeie si acum sa te ascunzi sub fusta tribului DST.


offf offf te las in lumea ta, triburile, ca eu maine plec in vacanta...spor la sate ca eu acum pot usor, usor, sa imi vad de ale mele...nu mai am atatea pe cap, si nu te mai agita atat ca faci tensiune acum de sarbatori. Sarbatori fericite eu v-am lasat.
 

DeletedUser

Mazare ai putea sa lasi un pik grandomania sincer iti zic....visul SH s-a dus...imi pare rau sa zic dar s-a dus.....un team leader nu a existat la voi...asta fost....inchideti topicul pt ca sunt inutile dicutiile si nu are rost sa va jigniti intre voi pt ca va si cunoasteti, mai bine ne vedem toti ne strangem mana radem, vorbim facem o masa frumosa...dar sh is over...accepta asta.

P.S. Dau eu o masa si va invit sa stingeti jigniirle.

Va pup o seara buna!
 

DeletedUser787

Mazare ai putea sa lasi un pik grandomania sincer iti zic....visul SH s-a dus...imi pare rau sa zic dar s-a dus.....un team leader nu a existat la voi...asta fost....inchideti topicul pt ca sunt inutile dicutiile si nu are rost sa va jigniti intre voi pt ca va si cunoasteti, mai bine ne vedem toti ne strangem mana radem, vorbim facem o masa frumosa...dar sh is over...accepta asta.

P.S. Dau eu o masa si va invit sa stingeti jigniirle.

Va pup o seara buna!

frt ... poate sh sa stins ... insa sa aprins o alta flacara SH + DST :)
 

DeletedUser

AdiMutu, ce bine dispus esti azi... ce e cu tine? de ce esti asa fericit?

Tati eu vorbeam de Sh....visul madalinei...:( SH DSt....e 0... (bla bla bla)

tine minte cuvintele astea ;)


nanmarius, cum ti-am spus si pe privat, nu a fugit nimeni niciunde ... nu privesti lucrurile cum trebuie ... have faith and patience ... toate la timpul lor
 
Sus