SOF + RIP vs SH

DeletedUser8087

Mazare poate iti pun academia ca sa taci si tu odata sa nu te mai dai cocos, recunoaste in puii mei ca fata de SOF ati fost slabi, fii barbat odata in viata ta numai fii femeie si acum sa te ascunzi sub fusta tribului DST.

Te-as ruga sa nu mai pui la socoteala academia, nu are nici o legatura cu razboiul desi il continuam, dar sub un alt nume deoarece nu mai exista nici un obiectiv comun intre noi si SH. Atunci am fost carnea de tun pentru SH, dar asta nu ne-a deranjat deoarece pana atunci am fost ajutati de ei, stand la caldurica diplomatiei lor. Ni s-a dat ocazia sa renuntam inainte de a incepe razboiul, restul se stie.

M-am bagat in acest topic pentru a va Sarbatori cu belsug si bucurie alaturi de cei dragi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

AdiMutu, ce bine dispus esti azi... ce e cu tine? de ce esti asa fericit?



tine minte cuvintele astea ;)


nanmarius, cum ti-am spus si pe privat, nu a fugit nimeni niciunde ... nu privesti lucrurile cum trebuie ... have faith and patience ... toate la timpul lor

Crezi ca n-o sa mai fiu fericit si cu voi in razboi...e ac lucru.
 

DeletedUser

Sh-ul nu s-a stins Vlad .. Sh-ul inca este reprezentat prin fiecare membru care a fost la noi .. Dar vine o vreme cand pur si simplu nu mai poti singur .. si a venit vremea sa fuzionam .. nu mi s-a stins un vis .. s-a aprins flacara altui vis :)
Oricum amintirile SH-ului raman .. Sh-ul nu era un simplu trib .. eram o familie ... Si asa ca o familie nu moare asa cu una cu doua ...
Si Marius atunci cand vroiam sa fuzionam cu voi sau cu circ nu mai era problema nu ? acum ca am fuzionat cu dst gata ati inceput sa faceti gat ! Bun asa .. dar nu-i bai ..
 

DeletedUser5151

SH s-a terminat si gata. Au fost batuti, cu toate ca nu vor sa accepte asta..
 

DeletedUser4933

Mazare ai putea sa lasi un pik grandomania sincer iti zic....visul SH s-a dus...imi pare rau sa zic dar s-a dus.....un team leader nu a existat la voi...asta fost....inchideti topicul pt ca sunt inutile dicutiile si nu are rost sa va jigniti intre voi pt ca va si cunoasteti, mai bine ne vedem toti ne strangem mana radem, vorbim facem o masa frumosa...dar sh is over...accepta asta.

P.S. Dau eu o masa si va invit sa stingeti jigniirle.

Va pup o seara buna!

Grandomanie nu am avut niciodata, ai inteles gresit, sau folosesti cuvantul fara sa sti ce inseamna, de team leader nu a fost nevoie in SH, toti jucam de placere si toti stiau ce au de facut atunci cand intrau, spre deosebire de Circ unde sunt multi care habar nu, team leader nici voi nu aveti si nu ati avut niciodata, insa la voi se simte nevoia unuia, la noi nu a fost nevoie, SH nu a fost un vis, pentru ca e doar un joc, a fost un trib in care ne-am adunat un grup de oameni, care ne-am inteles intre noi excelent si pe parcurs am devenit prieteni, asa ca SH,DST,CDS,BDS,TSL ori alt trib, pana la urma suntem toti,impreuna jucam impreuna, ne aparam si atacam ca si inainte.Nu s-a schimbat nimic si nici nu se va schimba.Doar ca eu nu imi mai bat capul, va las pe voi sa va agitati....
 

DeletedUser

Razboiul dintre DST si RIP fiind declarat anterior fuziunii dintre DST si SH, iar fuziunea realizandu'se, SOF a ramas fara adversari momentan? :)
 

DeletedUser

cum? tu chiar nu stiai? incepand cu 1 ian , sof, hl, circ, rip, dst si cd vor fuziona si se va termina l1...asa ca nu va mai faceti planuri...
 
Sus