SOF + SH vs RIP

DeletedUser

Astazi 17 septembrie 2008, triburile SOF si SH declara razboi tribului RIP

Avand in vedere clauzele existente in relatia diplomatica cu tribul respectiv, timp de o saptamana va mai fi pace, deci primul atac va fi lansat incepand cu data de 24 septembrie 2008 , ora 00:10

Succes ambelor tabere
 

DeletedUser

Iata cum s-a adeverit ceea ce stiam deja :D

imi pare rau ca i-am informat pe toti inaintea ta :rolleyes:

atentie insa pe cine tii pe langa tine...se pare ca scurgerea de informatii e mare :)
 

DeletedUser

Doar 30 de galbeni, nu? Parca atata costa sa vinzi un prieten...
 

DeletedUser

de papagali ca slimslick e plin forumu, n-au ce demonstra in joc dar isi exprima frustrarile pe forum :)
 

DeletedUser

pai da .. acum mai nou este site de matrimoniale :D ce razboaie pe harta .. deja boring astea :D mai interesante sunt intalnirile la dristor :))
 

DeletedUser

Se pare ca efectele declaratiei de razboi ale maretului lider se fac deja simtite...RIP e pe primul loc :D

hm ..si ceva imi spune ca surprizele nu se vor opri aici....multe nopti dulci fara somn...:D
 

DeletedUser

Se pare ca efectele declaratiei de razboi ale maretului lider se fac deja simtite...RIP e pe primul loc :D

hm ..si ceva imi spune ca surprizele nu se vor opri aici....multe nopti dulci fara somn...:D

Este un lucru normal...la fiecare declaratie de razboi incep si migrarile.

GL ambelor tabere, cred ca va fi un razb frumos....pe toate fronturile:p
 

DeletedUser

pai da .. acum mai nou este site de matrimoniale :D ce razboaie pe harta .. deja boring astea :D mai interesante sunt intalnirile la dristor :))

Ce va doare pe voi intalnirile de la Dristor? Cumva frustrati, ca nu aveti acces? Vai, va jigneste prezenta noastra? Ne pare rau, dar aveti de indurat... Noi, astia prosti si "papagali", nu prea ne interesam de ca va face voua placere... Ne cam doare in cot, pe romaneste... Daca nu aveti loc de noi, scoteti-ne de pe toate hartile... poate asa o sa aveti si voi cu ce va lauda...
 

DeletedUser

astept ziua de maine, ca sa putem trage niste concluzii despre calitatea triburilor si a jucatorilor de pe l1. pana acum se observa doar plecarea in rip a lui uscatelu :)
 

DeletedUser

...si multi au sarit gardu'...
Moderatorii nostrii dorm, habar n-au ce se intampla aici:D
 

DeletedUser4933

despre ce se vorbea si unde s-a ajuns!!!! lol!!! rog un moderator sa stearga off topicurile...aacesta era un anunt de razboi si atat...eventual comentarii asupra lui...nicidecum ce se scrie pe aici.....
 

DeletedUser

daaa stii cat plang ca nu sunt invitatat la intalnirile voastre de vineri .. atat de mult incat pe la orele 12 lacrimile mele ma trasnportau ori prin bon ton ori prin turabo .. :(
 

DeletedUser4933

rog sa se inchida topicul.....nu isi are rostul....era o teapa doar de la sof...:)
 
Sus