SOF vs CIRC

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ar fi chiar culmea, eu in general ma enervez pe unii, dar mi-am pus o semnatura noua si cand vad ca incep sa ma enervez o citesc, si o respect :)
 

DeletedUser

Da mare razboinic Puiut asta!In locul tau nu m-as umfla in pene!Auzi pleak omul in vacanta,ii lasa sitter sefului academiei,el parsiveste ii trimite trupele din sate,renunta la modul de vacanta apoi incepe sa ii ia satele,k altfel nu ar fi fost in stare!Si o sa ma astept sa zici k nu stii nik...Dar iti voi scrie si nick-ul omului de kre ti-ai batut joc!Este DaDy17!Asa k lasa oamenii sa vb,nu-ti mai da cu parerea atata,k oricum ii obosesti pe toti!

Foarte bine a facut...merita omul!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8738

2 dubii

1. puyut-daca tu erai in circ, te intelegeam, daca era in continentele apropiate sof-ului, te intelegeam, dar tu esti fix in partea cealalta a lumi, nu ai nici o tangenta cu sof sau partea de nord, nu ai avut niciodata treaba cu ei, care e problema ta ? :)) Nu comenteaza atata baghera care e dusman sof vorba aia sunt in razboi, e topicul lui aici.. si tot afirmi tu fel si fel de treburi

2. dark angel - cine posteaza de pe acest cont? :)

Acelasi om,kre se afla si in spatele satelor,wldsnk!
 

DeletedUser

curios, nici la puyut nu cred ca posteaza tot el :)) Pt ca se simte o schimbare, cum si la tine e, din senin incepi sa le sti foarte multe, tu care nu iti faceai niciodata aparitia pe aici, plus ca pe cont este sitter de ceva vreme, inseamna ca i revenit de curand :)
 

DeletedUser8738

curios, nici la puyut nu cred ca posteaza tot el :)) Pt ca se simte o schimbare, cum si la tine e, din senin incepi sa le sti foarte multe, tu care nu iti faceai niciodata aparitia pe aici, plus ca pe cont este sitter de ceva vreme, inseamna ca i revenit de curand :)

Pai tocmai de aceea mi-am facut aparitia pe forum din nou!Am mai postat si la inceput inaintea de ruptura noastra de Sh,pe forumul intern,pana mi-am dat seama k a iesit un circ...(Oricum,si in Rod postez foarte putin,si in Sh la fel am postat,pt k nu am chef sa ma cert aiurea,deoarece este doar un joc!Si nu stau sa despic firul in patru k dc voi ati atacat,si k noi suntem un trib de pastori,etc!Fiekre are viziunea lui asupra jocului!Este influentata tactica si in functie de psihologia de turma!Un exemplu concret din viatza reala ar fii suporterii din peluze!Adik de la fericire la extaz!Toata lumea fericita,toata lumea e nervoasa,incat sa distruga tot ce prind in cale,sa se bata!Apoi knd ajung aksa sunt mielusei!)Pt k la orice as zice,imediat se gaseste un rasp inteligent!Asa k nu are rost!Nu am revenit decurand pt k nu am fost plecat nicaieri!Si da,stiu mult mai multe decat spun!E o strategie si asta!
 

DeletedUser2154

curios, nici la puyut nu cred ca posteaza tot el :)) Pt ca se simte o schimbare, cum si la tine e, din senin incepi sa le sti foarte multe, tu care nu iti faceai niciodata aparitia pe aici, plus ca pe cont este sitter de ceva vreme, inseamna ca i revenit de curand :)

eu sunt mai, sunt de neinlocuit, nici mie nu imi placea prea mult sa ma implic si sa vorbesc pe forum...imi vedeam linistit de treaba mea si de jocul meu, si acuma fiind sincer daca in joc nu am facut nimic macar prin ceva sa ies in evidenta, daca spun uneori prostii am puterea de ami cere scuze daca nu discut liber cu oricine si nu prea sunt genul sa fac atac la persoana cum fac altii...chiar daca am fost atacat direct ai vazut ca am raspuns diplomat sau la unii chiar nu m-am obosit sa le raspund!!!:D
 

DeletedUser

ar fi chiar culmea, eu in general ma enervez pe unii, dar mi-am pus o semnatura noua si cand vad ca incep sa ma enervez o citesc, si o respect :)

misto semnatura .. imi poti da drept sa o folosesc si eu ? sau ai inregistrat-o ca mircea badea ? :D
 

DeletedUser

mdea..........

asa si cine castiga?? in ce tabara sunt rechnii mai mari.....???
 

DeletedUser3061

tin sa felicit doi jucatori din sof ....nu le dau numele pentru ca acestia se stiu deja...bravo baieti si fara nici macar vreo urma de irionie...... inca o data bravo....fata de toti ceilalti colegi ai vostri sunt cu 10 clase peste ei eu zic sa va descotorositi de cei care nu prea va ajuta si mai mult va incurca.....

bafta in continuare....
 

DeletedUser

Si ce propui ?
Nu am voie sa fiu curios ?
Daca baghera dorea sa laude pe cineva o putea face si pe privat ,atat timp cat vine si se lauda pe forum ca prin studii indelungate a observat ca doi jucatori din SOF sunt singurii care merita respectul lui, nu vad de ce nu as putea sa cer informatii.
Am tot dreptul sa postez aici, nu-ti convine ce scriu .... esti liber sa nu-mi citesti posturile si in cazul in care crezi ca incalc regulile, ma poti reclama.
;)
 

DeletedUser

tin sa felicit doi jucatori din sof ....nu le dau numele pentru ca acestia se stiu deja...bravo baieti si fara nici macar vreo urma de irionie...... inca o data bravo....fata de toti ceilalti colegi ai vostri sunt cu 10 clase peste ei eu zic sa va descotorositi de cei care nu prea va ajuta si mai mult va incurca.....

bafta in continuare....


Fii mai explicit mister Baghera!!!!
 

DeletedUser

De parca ar fi si baghera nu stiu ce jucator si incepe sa arunce cu respect :D
 

DeletedUser3061

totoici pe tine am sa te fac primul de ras...... o sa le arat si baietilor maine raportele cum ataci tu mai baiatule .....la atatea n pct cate ai crede-ma esti pfff....nu mai conteaza vedem de dimineata si nu nu am fost ocupat ba din contra acuma am ajuns acasa.... nici nu m-a interesat cate atacuri am sau nu am ....daca din 664 ramase luati mai mult de 2 sate mare minune....dar cred ca nici pe alea nu le luati la stilul in care atacati....intre atacurile tale si a altui coleg care ma ataca este diferenta de 8 ore..... :)))))) la atacurile tale am sa scot trupele din sat :)))))))) asta numai asa ca sa fac misto un pic de tine....

La fel cum am facut si de agirl.....

ia fiti atenti toti cei care doresc le pot trimite in joc raportele nu stau sa le pun aici ca e mult de munca...

a girl ataca fara berbeci deloc....iar pe urma dupa ce trec atacurile baga berbeci (fara nici o alta trupa) inaintea nobililor..... pfffff penibil....

singuri care au atacat exact asa cum trebuia sunt dasi si manuextrem restul nu stiu de unde aveti atatea pct ca m-am uitat pe la inamici invinsi si nu prea v-am vazut pe acolo
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus