SOF vs H@IT@

DeletedUser

Incepand cu data de 22.02.2009, ora 00.00 tribul SOF declara razboi tribului ~HL~ si academiilor tribului =AF= si =LR=. Va urez mult succes.
 

DeletedUser

asa da ... pot zice razboiul lumii 1 :) ... fie ca cea mai buna sa castige (adica SOF )
 

DeletedUser

cei mai buni sa castige !!! SOF


Doresc tribului ~HL~ sa castige cum a fost gasita Elodia !
 

DeletedUser5151

SOFIA my love....

ooo xena, my dear, ti s-a facut paladinu?

auzi gib, avem treaba :))
 

DeletedUser

Ca lucrurile sa fie lamurite si cei care vor citi acest topic sa fie pe deplin informati :

- SOF si SOF-a a recrutat in ultimele zile multi jucatori din AE , trib cu care HL este in razboi , unii dintre ei chiar cu atacuri asupra lor . Atacurile asupra acelor jucatori au continuat si vor continua si de azi inainte , pentru ca din punctul de vedere al HL acestia sunt refugiati . Conducerea SOF ( o parte a ei ) a cerut incetarea atacurilor asupra acestor refugiati , refuzati fiind , au declarat razboi HL .
 

DeletedUser

Tribul ~HL~ isi va apara corect sansele si imaginea.

Doresc multa bafta ambelor tabere pentru ca pana la urma asta este frumusetea jocului.

Fie ca cel mai bun sa castige!!!
 

DeletedUser1136

Mult succes ambelor tabere si un razboi cat mai curat si cu batalii frumoase;) si cel mai bun sa castige si nu uitati e doar un joc nu puteni la suflet:D
 

DeletedUser5673

Mult succes ambelor tabere in sfarsit e ceva actiune pe lumea asta
 

DeletedUser

Ca lucrurile sa fie lamurite si cei care vor citi acest topic sa fie pe deplin informati :

- SOF si SOF-a a recrutat in ultimele zile multi jucatori din AE , trib cu care HL este in razboi , unii dintre ei chiar cu atacuri asupra lor . Atacurile asupra acelor jucatori au continuat si vor continua si de azi inainte , pentru ca din punctul de vedere al HL acestia sunt refugiati . Conducerea SOF ( o parte a ei ) a cerut incetarea atacurilor asupra acestor refugiati , refuzati fiind , au declarat razboi HL .

Ma bucur ca cineva a lamurit si asta, chiar vroiam sa intreb motivele razboiului.Succes ambelor parti, totusi sper ca acest razboi sa fie de scurta durata si cu cat mai putine pierderi pentru ambele parti.Sunt triburi care trebuie sa dispara inaintea HL si SOF :)
 

DeletedUser12196

mult succes tuturor dar mai ales noua.
desi al naibi daca-mi place.
 

DeletedUser

la cum s-au comportat cei din sof, slabe sanse sa fie de scurta durata, asta e parerea mea, nu au tinut cont de noi, acum asta e, sa castige cel mai bun
 

DeletedUser

Unii jucatori din tribul HL nu sunt informati pe deplin de adevaratele jocuri pe care membri conducaeri le fac.Au uitat cind jucatori care au fost atacati si au pierdut sate , fiind atacati de membri SOF si la citeva ore au intrat in HL iar cind cei din SOF au cerut asta i-au dat afara pt 5 min , urmind ca sa intre inapoi.....De aceste aspecte uita ?...sunt sigur ca 60% din jucatorii din HL sunt pusi in situatia creata din cauza unor jucatori din conducere care isi vad propriul interes, dar asta acum nu mai conteaza.Pacat de prieteniile legate intre jucatori care acum sunt nevoiti sa fie inamici din cauza unora....!
 

DeletedUser523

Mai dar ce data sa ales, 22;) mai bine de 2 sapt. pana la primele atacuri, suficient timp de pregatire pt. ambele tabere, parca am mai vazut faza asta undeva, pariu ca va ataca cineva inainte de 22:confused:;):D
cine zicea ca HL nu se lupta cu triburi mai puternice decat ei:confused::)
 

DeletedUser

bine v-am regasit !

cand am inceput razboiul cu AE, in tribul respectiv erau 145 de allieni, acum mai sunt maxim 20.

unde credeti ca s-au refugiat cei peste 100 de allieni ?
atzi ghicit, in SOF si in SOF-a.
SOF au incalcat flagrant regulile elementare ale diplomatiei, primind refugiatii din AE.
refugiatii din AE figureaza pe harta noastra cu rosu aprins si vom continua sa le luam satele.


succes familiei HL: ~HL~+-=AF=-+-=LR=- in razboiul cu SOF !

fie ca familia HL sa castige !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5673

bine v-am regasit !

cand am inceput razboiul cu AE, in tribul respectiv erau 145 de allieni, acum mai sunt maxim 20.

unde credeti ca s-au refugiat cei peste 100 de allieni ?
atzi ghicit, in SOF si in SOF-a.
SOF au incalcat flagrant regulile elementare ale diplomatiei, primind refugiatii din AE.
refugiatii din AE continua sa figureze pe harta noastra cu rosu aprins si vom continua sa le luam satele.




fie ca familia HL sa castige !

sa intorc roata ?
opa lume noua care a zis ca nu mai posteaza pe extern
 

DeletedUser

Interesant

O sa fie chiar interesant razboiul asta!!
Sper sa avem castig de cauza!!Bafta tuturor (din HL,AF si LR) :)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus