SOF vs H@IT@

DeletedUser

Pentru Lache.No.1. si desigur pentru o parte din cei care posteaza aici.

Daca fala voastra este sa va faceti astfel de nickuri sub care incercati sa latrati aici pe extern ,sa stiti ca nu surprindeti pe nimeni deoarece impresia despre unii dintre voi era una suficient de proasta ca sa mai fie nevoie de inca un nick ca al lui Lache.No.1.

Lord sau Lache.No.1.....daca injur sau postez impotriva intereselor voastre o fac sub acelasi nick ca si in joc pentru ca ma tine.
Voi?...niste maracini care apar pe camp dupa ce turma de oi si'a adus aportul cu asa zisele ingrasamintele organice,creandu'se astfel un mediu propice dezvoltarii unora ca voi.

...Maracini care unul ca mine sau multi altii le strivesc sub talpa pentru a fi sigur ca atunci cand trec peste voi sa nu aveti ocazia sa va folositi de micile (ridicolele) voastre intepaturi.

Ulterior a aparut benzina si sansa voastra de a deveni cenusa,cenusa ce in combinatie cu alte cele se transforma in asfalt.

Pentru ca in cele din urma sa treaca baietii cu vitanja peste ce a ramas din voi,iar din cate stiu eu nu avem unele din cele mai performante vitanje din lume si se mai pierde pe traseu din obiectul muncii....culmea e ca sunteti parte integranta din acel traseu.

Sa mai spun si ca avem atelaje trase de animale de corvoada?
Ei bine Lordule sau Lache.No.1 ,intrebarea este daca tot va fac caii masti naturale din mers de ce tenurile voastre au atat de mult de suferit?

Imi cer scuze ca nu am nominalizat aici si pe yooz sau multi altii ce se dau zmei,dar aceasta mica epistola este una in care multe personaje ale lumii unu se regasesc...:cool:

Un DISCURS INALTATOR MARCA XENA
VA ROG SA NE RIDICAM IN PICIOARE SA IL APLAUDAM
Cu un asa discursurii multe razboaie veti castiga inca un razboi !macar de data asta sa fiti = 0 nu sub 0 ? iar iti faci propaganda pe Forum Xena ? ehh si pupincurismul asta e bun la ceva s-au milogit ei de CD , deh capul plecat sabia nu il taie :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ai intels gresit - bannul cu care "te-am amenintat" eu , nu era pt limbaj vulgar si pentru ca folosesti un nick care nu se regaseste si in joc . Ori , din ce stiu eu , pt asta se primeste bann
 

DeletedUser

Ai intels gresit - bannul cu care "te-am amenintat" eu , nu era pt limbaj vulgar si pentru ca folosesti un nick care nu se regaseste si in joc . Ori , din ce stiu eu , pt asta se primeste bann

nu pe lumea 1 istetule :) pe l9 esti foarte perspicac ..nu te obosi sa mai cauti ia o pauza si incerca mai tarziu :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21918

iar premiul nobel ii revine lui XENA...pentru cele mai mari prostii auzite in viata mea...io zic ca tu te dai cel mai zmeu pe aici...zici de uscatelul ca nu ataca, ca tu ai atacat foarte mult...sau mai bine cereai sprijin de la altii ca sa te blindezi...ca xena terbuie sa fie nemuritoare...
 

DeletedUser

nu pe lumea 1 istetule :) pe l9 esti foarte perspicac ..nu te obosi sa mai cauti ia o pauza si incerca mai tarziu :)

Iti dai o prea mare importanta daca tu crezi ca ma apuc eu sa te caut pe cine stie ce lumi - nu esti pe L1 pt mine , ca si jucator de L1, nu existi .
 

DeletedUser

iar premiul nobel ii revine lui XENA...pentru cele mai mari prostii auzite in viata mea...io zic ca tu te dai cel mai zmeu pe aici...zici de uscatelul ca nu ataca, ca tu ai atacat foarte mult...sau mai bine cereai sprijin de la altii ca sa te blindezi...ca xena terbuie sa fie nemuritoare...

ai uitat sa ragai urmatoarele:

"ca ca xena nu'i niciuna".

Gata yooz,te poti retrage,azi ti'ai facut norma si te mai lasa cei mari sa ramai pe joc.
Sa nu te imbolnavesti cumva,pentru ca nu are cine sa mai verse pe extern si apari inactiv pentru mai marii tai...de aici si pana la a ramane fara sate e cale de un pic...(pic=yooz).
Apropo ti'ai bagat premium pentru extern?:cool:
 

DeletedUser21918

Tu crezi ca mai marii mei imi fac mie regulile cand sa postez, unde sa postez si ce sa postez? crezi ca toata lumea e ca tine, isi lasa balta jucatorii si le cere sprijin apoi iei raman in **** gol? si is tare curios cine imi ia satele, ca tribul vostru varza inca nu a reusit...lasa ca am reusit eu sa iau de la voi si nici nu m-am chinuit prea tare, pentru ca toti noobi astia ti-au trimis tie sprijinul.

Poti sa ai tu legatura cu adminii si sa scri ce vrei pe forum fara sa iei bann ca nu imi pasa...io am mai luat si voi mai lua ca io nu fac blaturi cu adminii ca altii...

P.S: mai vorbim peste o saptamana ca probabil iar i-ai bann ca no io cum n-am pile, mai pune si "printesa razboinica" o pila buna pentru mine si e clar bannu.

Oricum forumul tot am sa il citesc doar crezi ca daca imi da bann n-am io solutii sa citesc forumul, tare greu nu e;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

In acest caz imi dau seama ca dintre toti care conduc SOF tu esti cel mai neserios....daca s'a convenit intre cele doua triburi(trei-prin intrarea celor din H@IT@ in CD,si tot aici se vor include si academiile) ca pana pe 25.07.2009 nu se mai ataca,te gasesti tu sa ataci....tocmai tu care esti praf in ale atacurilor,tu care nu cunosti acest joc....tu care esti doar mare "imbarligator" (ca tu esti si cauza si motivul acestui razboi prin vorbele duse de colo- colo cu interpretarile tale doar iti pica sate moca sa stai pe primul loc) si apropo trebuie sa te supui lui nanmarius ...daca nu esti informat nu noi am cerut acest pna....:cool:

Daca tu vezi ceva neserios in ce am scris inseamna ca tu esti pe alta lume....cum sa nu va atacam daca SOF e in razboi cu voi.....sa inteleg ca vati pus in genunchi la nanmarius ca sa nu nu va mai atacam????
GRESIT....eu tribul H@IT@ si jucatorii care au intrat in CD pt mine sunt imanici si vor fi tratati ca atare.....puteti sa mergeti si pe L 2 ca va caut si acolo si tot va voi ataca......
Tie nu am ce explicati sa-ti dau...dar cei pe care i-am atacat cred ca ma viseaza si noaptea.....
Inceperea razboiului sa produs numai si numai din prostia ta.....unii nu au mai rezistat cind au vazut ce timpenii faci si si-au sters conturile....(ex.lukos72)
 
Sus