SOF vs HD

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tribul SOF declara razboi tribului CD si academiei acestuia tribul OCD incepand cu data de 25.07.2009.

Diplomat SOF
nanmarius
 

DeletedUser13059

Razvan87 astăzi la ora 18:40
In urma confirmarii conflictului cu SOF vom fuziona cu tribul H@it@.Va rog sa ii primiti cum se cuvine ca sa putem face o echipa cu care sa castigam razboiul care urmeaza.


"sunt cuvinte mari pe care nu le intelegi inainte sa vorbesti retrageti cuvintele si pleci"

:)))) ce rau ii razvanel :))) stergema din lista de circulara pls :))
 

DeletedUser

Las cai bun asa , mai urca si repb. o pozitie in clasament , on-topic , sa intelegem ca si legio devine academie c.d. la fel ca si -=lr=-?
 

DeletedUser13059

sau poate ca nu... depinde ce vor sa fie mai departe sclavi sau jucatori liberi :p
 

DeletedUser

Asta si voiau ei de mult dar nu ma asteptam de la razvan87 sau de la puyut sa isi bata joc de mine in halul in care au facut-o timp de o saptamana in care eu ca prostul le luam apararea si ziceam ca nu ar face ei asa ceva pentru ca am fost domn si cand i-au luat pe cei din LR razvan87 imi spunea ca totusi suntem aliati si ar trebui sa ne intelegem bine si ca nu ar trebui sa stricam relatiile si am zis ok, hai sa ne respectam aliatii si am facut-o o intelegere pe care ei nu au respectat-o si ma tot plimbau ca pe ultimul prost de la unul la altul si imi ziceau ca se rezolva sa mai astept o zi.

@puyut Aseara ti-ai dat stergere de cont, pentru ca te dadeai lovit ca nu ai nici o vina si ca razvan87 nu vrea sa ii concedieze, parerea mea ca daca ai onoare macar fata de mine ar trebui sa iti stergi contul.
 

DeletedUser2602

eu am incercat sa trag un semnal de alarma saptamana trecuta...
fie ca cel mai bun sa castige!

HF boys and girls.
 

DeletedUser

DA io nu v-am zis ca o sa fie sof+dst vs c.d. + h@it@ ? Fie ca cel mai prost sa piarda....
 

DeletedUser

Asta si voiau ei de mult dar nu ma asteptam de la razvan87 sau de la puyut sa isi bata joc de mine in halul in care au facut-o timp de o saptamana in care eu ca prostul le luam apararea si ziceam ca nu ar face ei asa ceva pentru ca am fost domn si cand i-au luat pe cei din LR razvan87 imi spunea ca totusi suntem aliati si ar trebui sa ne intelegem bine si ca nu ar trebui sa stricam relatiile si am zis ok, hai sa ne respectam aliatii si am facut-o o intelegere pe care ei nu au respectat-o si ma tot plimbau ca pe ultimul prost de la unul la altul si imi ziceau ca se rezolva sa mai astept o zi.

@puyut Aseara ti-ai dat stergere de cont, pentru ca te dadeai lovit ca nu ai nici o vina si ca razvan87 nu vrea sa ii concedieze, parerea mea ca daca ai onoare macar fata de mine ar trebui sa iti stergi contul.

Haha. De ce imi pare atat de cunoscuta situatia asta? Aaaaaaaa stai, la fel am patit si eu, numai ca eu am fost luat la misto de catre ei timp de saptamani intregi. Si cand ma gandesc ca lumea zicea ca sunt CD-ist, ca le tineam partea, parca mi se face scarba acum.
Deci, domnilor CD-isti, pana la urma care e tribul, sau triburile, cu onoare? Alta dovada ca sunteti josnici, foarte josnici, nu meritati respectul NIMANUI de pe lumea asta si de pe nici o alta lume. De la unul din cele mai respectate conduceri de pe L1 (cand era Nanel), ati ajuns la cea mai proasta conducere avuta vreodata de un trib... si am 3 ani de triburile jucate, deci... :)))

Fie ca cei cu ONOAREA mai mare sa castige.
 

DeletedUser14294

bafta SOF & DST contra puiutilor :p mai crede cineva ca puyut are puf galben? :)) sau e cel mai hapsan si parsiv om de pe harta :confused: succes la vanatoare... iar puyut nu si-ar sterge contul pana nu-i tradeaza si pe CIRC si H@IT@ :)) atata stie, atata face
 

DeletedUser

Stii ce ma deranjeaza cand DST a declarat razboi CD, razvan87 l-a pus pe aghiotantul de puyut repede sa ma sune sa vorbeasca cu mine nu cumva sa ma intorc si eu impotriva CD. Si l-am asigurat atunci ca nu le voi intoarce spatele cat voi avea si eu un cuvant de spus in tribul SOF si alta chestie eu am onoare pe cand tribul CD in fata mea numai are .
 

DeletedUser

nan, stai linistit ca nu cred ca ai avut incredere in ei mai mult decat am avut eu. Nu zic ca nu te simti tradat, dar eu m-am simtit extrem de tradat. Cand ma gandesc ca exista atatia oameni in tara asta, si nu numai, care sa te minta asa pe fata timp de saptamani, luni de zile, cine stie, poate chiar ani de zile :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus