Sondaj - cei mai agresivi jucatori ro15

Preferinte cei mai agresivi jucatori ro15


  • Total votanți
    113
  • Sondaj închis .

DeletedUser21918

voi doi la un loc nu cred ca ati trimis atatea atacuri ca mine pe l1 intr-o singura zi!
 

DeletedUser26784

eu farmez de foarte mult timp si sate de barbari si niste vecini si am 0 puncte la inamici invinsi...ori e bug ori pt sate de barbari nu pun!
yooz chiar esti de rasul lumii.. ce ai zis mai sus am sa pun ca semnatura :) si te-as sfatui sa vizitezi tema cu mesaje amuzante...

sunt pe lista dar as vrea sa zic ca eu nu sunt agresiv. eu doar ma apar :rolleyes: si dupa cum se zice: cea mai buna aparare 1 vs 1 este atacul, dar jucam triburile si un agresor poate sa dea gres foarte usor daca aparatorul are cap si face parte dintr-un trib unit.
 

DeletedUser

yooz vezi ca te intreci aici este L15, daca doresti sa povestesti despre L15 esti binevenit de nu ar fi bine sa taci. Deci nu accepti provocarea, inseamna ca am avut dreptate nu ai depasit niciodata stadiul de ferma. :D
 

DeletedUser21918

asta deja suna a experienta proprie:)
ia zi si mie ce trupe ai tu la toate punctele tale?
 

DeletedUser21918

yooz chiar esti de rasul lumii.. ce ai zis mai sus am sa pun ca semnatura :) si te-as sfatui sa vizitezi tema cu mesaje amuzante...

sunt pe lista dar as vrea sa zic ca eu nu sunt agresiv. eu doar ma apar :rolleyes: si dupa cum se zice: cea mai buna aparare 1 vs 1 este atacul, dar jucam triburile si un agresor poate sa dea gres foarte usor daca aparatorul are cap si face parte dintr-un trib unit.

linistit...greseala mea...mi-o asum, nu am de ce sa ma scot! poti sa pui ca si asa l15 e nasoala cele mai bune sunt 1,2,3 restu deja sunt aiurea...mai ales cele cu biserica sa speram ca nu baga si pe l1 ca iar le bag cateva in gura la admini!
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Vorbim despre sondaj, ne justificam votul. Atat. Pentru toate celelalte exista ... teme speciale.

@yooz, esti la un pas de vacanta, recomandarea mea sa te abtii de la provocarea membrilor si staffului.
Ma gandesc la ceva interesant pentru L1, nu pot plictisi lumea oricum. Vacanta placuta yooz :)
 
Ultima editare:

DeletedUser21918

lord din partea mea dami bann pe forum ca maine tot intru si scriu:)

vad ca si pe aici te bagi, te-ai plictisit de forumul l1 dupa ce te-au luat toti la misto si le-ai sters postarile?

trusca pt tine inchei aici...dar imi place sa va enervez ca imi place sa rad de voi, ca sunteti mare jucatori si jucati de 2 sapt...mai bine ati respecta veteranii, noi nu mai prea stim cum e pe o lume noua dar cand suntem mari va rupem in doua!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nessman ai castigat un vot. :)
@yooz trimite spionaje pe mine si o sa vezi ca nu am nici o trupa, nimic. :D, Apoi poti sa vi sa te lauzi pe aici sau te poti intoarce sa cresti minele si magazia pe unde joci tu. Parerea ta despre L15 nu este subiectul acestui topic.
 

DeletedUser17308

re

respectul e pentru cel ce respecta tine cont de asta.. daca tu provoci vrei sa te pup?
 

DeletedUser8255

Guess who? Do you miss me? Un simplu bann nu ma tine departe de forum...io ti-am zis:)

si ca tot ** de off-topic si blaandy e cam off-topic el de ce nu ia bann? sau are regim special ca e moderator? :)

5.2.Crearea altor conturi pentru a scapa de inchiderea contului este interzisa si se sanctioneaza cu inchiderea conturilor respective.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bună seara.

În opinia mea sunt jucători agresivi pe lumea 15, atît la limbaj cît şi pe hartă, însă un lucru important îl joacă şi tribul în care se află, spre exemplu eu aş cataloga un jucător ca agresiv dacă acesta se află singur, fără trib sau într-un trib fără diplomaţia (şi evident se descurcă), am cunoscut astfel de persoane (chiar eu am jucat o vreme singur, deşi poate îndeajuns să "succed") şi agresivitatea se explică chiar prin farming non stop pe sate de jucători activi, omorîndu-le cele cîteva trupe, agresivitatea se demonstrează prin ODA înalt şi prin satele cucerite.

Apropo, yooz deci tu aveai ferme full contruită şi umplută? ))
 

DeletedUser

Mda ... ai dreptate ... conteaza zona, vecinii si tribul din care faci parte
ODA si numarul satelor cucerite este un reper dar nu intotdeauna reflecta pe deplin realitatea.
Desi am jucat pe L5 in IMMO (trib cu renume), pe W28 intr-un trib de romani si singur pe L8 contra ~EI~
http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=9601
... nu am excelat la ODA ... dar am excelat la ODD ... locul 1 si 2 au devenit o obisnuinta ... deci se poate spune ca sunt foarte pasnic si stau calm si incasez lovitura dupa lovitura ... dar si cand dau ... nu mai creste iarba :eek:
 

DeletedUser26998

Am lipsit si eu cateva zile si haos aici. Sincer sa fiu am citit tot de la ultima mea postare si sunt pe jos de ras.

@Jiji Tractor: inteligenta ta se reflecta in numele tau. Sincer Less Pew-Pew.

@Yoz: Pustiulica mai ai de invatat despre triburile destul de mult, as cam zice foarte mult. #1 @ ODA nu e tot una cu cel mai agresiv. Daca rupi trupe in nestire nu esti jucator agresiv si bun, doar unul care doreste un ODA mare si cam dumb. :) Cum ziceau si altii: Esti de rasul lumii.

Pentru tine kid un sfat: Ciocu mic si asculta si tu la cei cu vechime si care se stiu jucatori buni. Nu mai face tu pe sfatu ca joci pe L1 sau cine stie pe unde draq. Now GTFO.
 
Sus