Sondaj Competiţie Halloween - Vot imagine sculptare dovleci

Ce creaţie vă place mai mult?


  • Total votanți
    53
  • Sondaj închis .

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Lista lucrărilor înscrise:

Concurent 1

madara_dovleac.jpg




Concurent 2

ConcursDovleac-1.gif



Concurent 3

ekj1ar.gif



Concurent 4

trib2.jpg



Concurent 5

i68hEKU.png


Vă reamintesc regulamentul:

- Nu aveţi voie să participaţi la concurs de pe mai multe conturi, eventualii identificaţi încălcând această regulă vor fi excluşi din concurs (de pe toate conturile);
- Votarea creaţiilor proprii va fi strict interzisă;
- Voturile realizate de pe proxy vor fi anulate;
- Autopropaganda este strict interzisă.
 

DeletedUser

doar primul si al treilea respecta template-ul :) Asa puteam si eu sa iau un dovleac de pe google, il mai modificam eu (Bagam niste flacari pe ochi) si participam :D
 

DeletedUser45630

De comentat e usor, dar sa faci ceva efectiv e mai greu. Cum demonstrezi ca numarul 2 nu respecta template-ul ? Majoritatea conturului nu se observa.
 

DeletedUser45630

Dovada pentru ce ? Se vede cu ochiul liber ca sunt diferite cele doua lucrari.
 

DeletedUser

sunt prelucrate :) A adaugat ochii si efecte. Atat. Daca stau sa caut, gasesc si imaginea totala. Cum am zis, daca stiam, participam si eu la toate concursurile :D

Oricum, bafta nr. 1 . Cel mai aproape de cerintele concursului!
 

DeletedUser41488

Cei ce vor să își încerce talentul la sculptat dovleci, se pot înscrie și la această competiție. Puteți downloada template-ul de aici și să îl modificați după cum doriți, folosind orice element de grafică și text! Nu există restricții legate de dimensiunea imaginii finale.

asta scrie la regulament.linkul catre template:
http://s21.postimg.org/5iifs46o3/template.png

doar 3 respecta cat de cat templateul
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Aceasta competitie a fost putin cam plina de controverse, pe viitor, daca voi mai propune asa ceva o sa mai modific conditiile/regulile de participare :)

Cu parere de rau, dar va trebui sa descalificam o persoana pentru propaganda si oferirea unui anumit numar de puncte premium in scopul primirii unor voturi. Nu acesta este scopul competitiei. Pe viitor, ii recomand concurentului 5 (nu ii voi face public numele) sa fie mai atent la regulamentele de joc si forum. Risti sa primesti ban si pe joc, pentru mesajele respective.

Ca atare, concurentului 5 i se vor anula toate voturile, situatia finala o voi posta in cateva minute.

Legat de utilizarea template-ului, am mentionat in descriere faptul ca nu sunt restrictii in ceea ce priveste dimensiunea imaginii finale si nici cu privire la elementele adaugate. Nu putem proba faptul ca imaginile nu au fost "rasucite la 180 de grade", marite s.a.m.d. Strict legat de copierea lor... exact asa cum au fost inscrise, nu pot descalifica niciuna (ma refer din punct de vedere al acestui criteriu).
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
CÂȘTIGĂTORII ACESTEI COMPETIŢII SUNT:​


Loc I, 22 voturi

Concurentul 2: heath ledger

ConcursDovleac-1.gif

Loc II, 10 voturi

Concurent 3 : sersil00

ekj1ar.gif

Loc III, 4 voturi

Concurent 1: madara

madara_dovleac.jpg




Felicitări tuturor !!!




Notă: premiile vor fi acordate în cursul acestei săptămâni.
 
Sus