Sondaj concurs "Best moment"

Sondaj concurs - ce moment va place mai mult?


  • Total votanți
    6
  • Sondaj închis .

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Extrem de putini inscrisi...dar mai jos lista participantilor:

1. Concurent 1:

Imi aduc aminte acum 2 ani pe vremea cand eu jucam speed alaturi de Corneliu Vadim Tudor , un alt jucator de speed foarte buni .Eram printre cei mai buni jucatari si jucam la acel numit sezon sa fim primi dintre multi alti care incercau sa ne cucereasca sau macar sa ne rupa trupele . Intr-o seara intrasem pe o runda cu start 505 , urmarind harta "practic" nu mai aveam nici o sansa deoarece jucatori aveau deja 3 sate si abia incepusem si ne-a venit o ide . Ne-a luat foate mult timp dar am reusit pana in final, am recrutat trupe pana sa facem ferma 30 am scos cate 5 nobili si in timp ce ridicam cladiri ne demolam intre noi pana cand am ajuns amandoi la 26 de pct avand trenul si fulul .Intr-un final am inceput sa atacam jucatori , ei crezand ca sunt fake si-au lasat trupele si am reusit sa castigam runda :)) majoritatea jucatorilor credeau ca avem hack-uri si ne bombardau toti cu mesaje .A fost o runda foarte amuzanta si va ramane ca o amintire pe acest joc , una dintre altele care mai avem cu el sau cu alti playeri ! .Salutare tuturor jucatorilor de runde speed ! Asteptam un nou campionat

2. Concurent 2:

 

DeletedUser41586

Nu :)) Asa poate face o fapta buna, voi merge in fiecare duminica la biserica sa ma rog :p:confused:
 
Sus