Sondaj concurs fotografie

Ce fotografie va place mai mult?


  • Total votanți
    14
  • Sondaj închis .

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Lista participanti:

1. Concurent 1:

hHl7gTT.jpg


2. Concurent 2:

35na1le.jpg


3. Concurent 3:

m6PJ8Ss.jpg


4. Concurent 4:

bft0jCF.jpg


5. Concurent 5:

xhVxS5U.jpg


6. Concurent 6:

0ym9Ka8.jpg


7. Concurent 7:

33773372_2095158477363216_5796404072164622336_o.jpg

8. Concurent 8:

3_C60_F907_2_C1_D_401_C_AECA_8_F5_CB0_DCB30_F.jpg


9. Concurent 9:

rFmITxm-SfKOGOFg_frPqg.png

10. Concurent 10:

tropea_2017.jpg
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
10 participanti? Cred ca un concurent ar trebui eliminat ! Piesa lui pare trecuta prin photoshop. Nu scoti culorile alea cu niciun aparat inventat de chinezi . Iar ceilalti 8 care mai raman sa isi scoata lucrarile din competitie ca sa am sanse si eu sa castig ....hahaha
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
De ce sunteti bre invidiosi? Il vazurati pe-ala cu poza aia facuta screen pe telefon ca e pe primul loc si creste invidia invers proportional decat scade PSD-ul in sondaje !! :D De ce sa nu faca parte din descreierea concursului. Pana la urma este poza din vacanta ? Poate omul se intorcea acasa de la munte ,nu ca n-ar stii drumul dar waze ii salveaza fundu de multe ori . Acum vreun an ma intorceam acasa de la Curtea de Arges si prin una din localitatile alea dintre Curtea de Arges si Pitesti aparea la un moment dat gaborii astia pe waze. Linie dreapta vreun km aproape, localitate, dubla continua , eu prima masina ,in spate altul care avea wazele pus ca si ala mergea incet si dupa el un dobitoc care s-a gasit el sa il depaseasca si pe ala din spatele meu si pe mine . Teapa fraiere, daca aveai waze...... hahaha
Asa ca lasati-ma cu texte de-astea ca nu se incadreaza in descrierea concursului. Se incadreaza perfect zic eu : Cititi inca o data descrierea concursului si apoi argumentati de ce nu se incadreaza in descrierea. Ca este print screen ? E facut cu telefonul, tot este ceva pozat .Alte argumente logice nu exista .
Trebuia sa particip si eu cu niste poze .
Bravo Concurentul 7 . Patria are nevoie de tampitii ca geniile toate au doctorat :D
 

DeletedUser43265

Domnule “S-a intors negru’ “, sper ca altii vor fi mai rabdatori sa va citeasca povestile nemuritoare insirate pe tot forumul. Tind sa cred ca treaba asta cu “comentatul” unde nu e treaba dvs, este singura poveste adevarata pe care o puteti spune. Cred ca sunteti genul de persoana care va amuzati la propriile ganduri si va fredonati numele in oglinda in fiecare dimineata.
Am intervenit sa comentez asupra dumneavoastra, nu a fotografiilor.
O zi frumoasa va doresc!
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Care este problema voastra vizavi de poza concurentului ? Si ce obiectii aveti . Poate respectivul banuia ca multi concurenti or sa vina cu peisaje . Votati ce vreti voi ,eu votez ce consider eu ca este mai speciala .Daca voi aveti alte criterii de departajare in privinta clasificarii unei poze, e treaba voastra .Daca omul a considerat ca poza aia este ok de participare la concurs ,nu vad de ce aveti voi obiectii nelegitime ? Voi votati ,doar . Poza a trecut de calificari .E dreptul vostru sa aveti obiectii vizavi de orice poza dar pana acum voi aveti doar obiectie vizavi de poza aia dar nu argumentati cu nimic ,de ce nu poate participa aceea poza la concursul asta ? Daca indraznesc sa cred ca atat va duce intelectul ,o sa ma acuzati ca va jignesc . Argumentati voi de ce concurentul 7 trebuie sa fie descalificat .Daca aveti argumente logice ,eu unul va sustin in decalificarea lui 7 .

Si sincer ,putin imi pasa despre ce comentarii se fac la adresa mea .Stiti dumneavoastra ca in fiecare dimineata eu stau ca cucoanele 3 ore in fata oglinzii si in cant gandurile?
Da, ai dreptate! Imi pun bigudiurile pe chelie .
 
Ultima editare:

DeletedUser48580

Black-ule normal,felicitari lui ca a castigat.Cum?de ce?cn este? nu cont,daca ai ochisorii buni si intuitie iti dai seama
Permite-mi o glumita,ca tot nu iti pasa de comentariile la adresa ta,legat de chelie stii vb romanului "parul bun...".
Hai sa ai o zi frumi.✌
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Stai ca eu acum vad ca s-a incheiat sondajul !!! Concurentul 7 sa fie descalificat .Nu a fost timp pentru milogeli . Consider ca asta este singurul argument logic ce se impune pentru descalificarea lui 7 :D
 

DeletedUser48580

Cu ce poza ai concurat?Chiar sunt curioasa.Ca tot s-a terminat concursul si nu o sa fie nimeni descalificat,waze-ul la putere o sa-l descarc si eu sa fiu "cool"
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Eu sunt ceva mai special. La mare toti fac pipi ,dar in Iordan ,numa io ! :D E pe dracu sfant !! Cand l-am vazut prima oara ,aveam impresia ca este un parau de curge pe la mine pe la tara .Numai ca acolo este amenajat frumos :D
Daca Isus s-a imbaiat acolo acum 2000 de ani si inca mai curge binecuvantare si miruinta ,inseamna ca si la mine daca tine cel putin 2000 de ani o sa aibe aceleasi efecte . :D
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Ba,negrule imi pare foarte,foarte rau ca nu am apucat sa te votez.Acu esti plin de pepeie, poti castiga o lume si pe ro. Saptamana viitoare cica e concurs de dans...
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Ce ati mai spamat pe aici :D

Acolo unde a fost cazul, unde anumite fotografii erau discutabile din punct de vedere al acceptarii lor, s-a discutat intern si s-a stabilit ca tema a fost destul de general formulata astfel incat sa le acceptam pe toate cele inscrise.

Drept urmare, conform voturilor ce au fost facute, cele 3 locuri sunt ocupate de:

Loc 1: Black is Back
Loc 2: Zarok si snetwoods
Loc 3: sir george dodo

Punctele premium vor fi acordate in cursul saptamanii.

Va invit sa participati si la concursurile ce vor mai urma. Probabil vom mai face de fotografii pentru ca din cate observ avem destui concurenti. :) Daca aveti sugestii pentru alte concursuri, imi puteti trimite oricand un mesaj sau puteti posta si aici si vedem daca putem pune in practica ideile voastre.
 
Ultima editare:

Black is Back

member
Scor reacție
1
Acum sunt la egalitate cu radookoo la trofeeeee.Cupele lui de la nemti face cat militienii mei de pe waze ...hahaha Primul meu concurs castigat !! Clar s-au facut mari schimbari pe-aici de la ultima infatisare pe care am avut-o !
Daca nu participam,votam si eu pe 10 dar nah, cum sa faci asa ceva !! Lasa baietii, nu fiti tristi ca militienii mei au fost cei mai simpatici . Data viitoare o sa-l sustin pe-ala care vine cu ceva inedit .Nu-mi mai trebuie alt trofeu ca l-am ajuns pe radookoo si nu pot fi mai presus de alt negru :D
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Ba,negrule imi pare foarte,foarte rau ca nu am apucat sa te votez.Acu esti plin de pepeie, poti castiga o lume si pe ro. Saptamana viitoare cica e concurs de dans...
Daaaaaaa. Stii faza aia cu soarecii care fug de pe corabia in flacari ? Eu am ajuns soarecele matelot sef .Au fugit toti, am ramas eu ,soriceii si sorecutii. Cum dracu sa castigi o lume cand ai corabia incendiata si toti sobolanii au fugit cu barci de salvare . Astept si eu o speciala sa ma joc ca 66 e compromisa .Flutur steagu la corabie sa nu creada piratii ca a dat holera-n noi dar pe corabia noastra toti suntem plini de reumatism ..hahaha
 

DeletedUser49003

10 participanti? Cred ca un concurent ar trebui eliminat ! Piesa lui pare trecuta prin photoshop. Nu scoti culorile alea cu niciun aparat inventat de chinezi . Iar ceilalti 8 care mai raman sa isi scoata lucrarile din competitie ca sa am sanse si eu sa castig ....hahaha
Care poza a fost trecuta prin photoshop?
 
Sus