Sondaj - Concurs semnături #9

Ce semnătură vă place mai mult?


  • Total votanți
    33
  • Sondaj închis .

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Concurent 1:

image.png

Concurent 2:

Roman_fort_castrum.jpg

Concurent 3:

75oOlxlsgMExXqG-BAzMGvPDWYkcqPFplJKfDoAEG4c_NiilodEtL_Y1UA4CWyM23rIdDTU=s170

Concurent 4:

Symmetry.png

Concurent 5:

rUZ7vSj.png
 

DeletedUser45630

Cate voturi pentru "overscaled picture" al concurentului 1. Se vede ca aceasta comunitate nu are o cultura necesara pentru a vota in concursuri de genul.
 

DeletedUser6324

Cam asa este... si nu spun asta doar ca semnatura mea ar fi si ea in concurs si nu are voturi foarte multe...
Daca te uiti mai atent la semnatura domnului/domnisoarei concurent 1, iti poti da seama ca este un fulg de nea, putin turtit...

Whatevs :)
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Din pacate, nu prea am cum sa influentez modalitatea de votare pentru astfel de concursuri, poate doar sa "impun" sa se si argumenteze fiecare vot. Am incercat la un moment dat un sondaj in care sa votam doar cei din team, cu gandul ca poate evitem situatiile de acest gen (caracterizate prin faptul ca se voteaza in baza unor prietenii s.a.m.d). Rezultatul nu a fost cel asteptat pentru ca am fost noi (cei din team) acuzati de toate cele. Drept urmare, am abandonat ideea.

Din ce am dedus pana acum, sunt preferate concursurile in genul celor cu intrebari ("accepta provocarea"). O sa mai facem la un moment dat ceva similar.

In plus, asa cum am mai zis si cu alte ocazii, sugestiile din partea voastra sunt bine venite, daca aveti idei de concursuri bune si pe care le-am putea aplica, ni le puteti spune oricand.
 
Ultima editare:

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
CÂȘTIGĂTORII CONCURSULUI DE SEMNĂTURI:


Loc I - 18 voturi valide - 200pp

Concurentul 1: DrDieHard

image.png



Loc II - 6 voturi valide - 150pp

Concurent 3: laurentyu25

75oOlxlsgMExXqG-BAzMGvPDWYkcqPFplJKfDoAEG4c_NiilodEtL_Y1UA4CWyM23rIdDTU=s170

Concurent 4: terrylomax

Symmetry.png


Loc III - 2 voturi valide - 100pp

Concurent 2: general-rr-

Roman_fort_castrum.jpg



Felicitări tututor celor ce au participat!

Notă: premiile vor fi acordate cel târziu în cursul săptămânii viitoare.
 

DeletedUser46851

De ce nu se posteaza mai multe concursuri cu meciuri de fotbal de exemplu? Cu pronosticuri
 
Sus