Sondaj Concurs Ziua Femeii

Sondaj Concurs Ziua Femeii - ce creatie va place mai mult


  • Total votanți
    48
  • Sondaj închis .

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Lucrari inscrise:

Concurent 1:

the_elvish_poem_of_love_by_amandabloom_d7q8l8h.jpg


Concurent 2:

[video=youtube;nf4-sGERPcI]https://www.youtube.com/watch?v=nf4-sGERPcI&feature=youtu.be[/video]

Concurent 3:

mama.png

Concurent 4:

Nu vei reuși niciodată să faci cadoul perfect atunci când îți dorești poate prea mult asta. Dintotdeauna mi-am dorit să fac pe cineva fericit. Dar un nefericit nu poate crea o oarecare sămânță în sufletul cuiva.
Poate am vrut și n-am știut, poate n-am căutat, dar credem în același Dumnezeu. Lucrurile simple s-au pierdut pe parcurs, la fel de simplu cum au fost concepute; încerc să umplu rânduri goale, inegal și stângaci. Citește-mă cum vrei, înțelege-mă cum poți. E un text pentru ea, deși poate și acolo cuvintele nu-și mai au drumul, sensul; m-am născut atunci în inima ei, ca să nu mai mor niciodată.

Atunci, n-am văzut-o niciodată, și totuși o vedeam peste tot, ca și acum.
Din când în când, e bine să ne retragem în noi, şi să trăim toate acele stări pe care doar dorinţele le-au visat vreodată!
Sufletul ei a rămas la fel, pur, deschis, ca atunci când am cunoscut-o. Doar eu m-am schimbat, eu, cu țintele și dorințele mele, cu respirările și repausul nespus vreodată. Să mă întrebe ce-am pățit, eu să-i spun “nimic” și ea să simtă totul
Nu devenim slabi. Suntem doar vulnerabili pentru că nu suntem unul lângă celălalt. Dar suntem puternici pentru că ne avem unul pe altul, indiferent de distanța fizică. Sufletele și mințile noastre sunt împreună mereu.

Vreau doar să mulțumesc. Că m-am regăsit în tot, în toate discuțiile noastre, în toate greșelile mele, în tot dansul ăsta al inimilor noastre, atât de frumos conturat de noi, în dragostea asta…
Mă voi trezi odată, și soarele va fi același ca altădată. Nu privi lucrurile care nu vor să fie privite. Doar mulțumesc. Și te iubesc!

Concurent 5:

forum.gif

Concurent 6:

image.jpg

Concurent 7:

zJG97lQ.png


Succes tuturor!
 
Ultima editare:

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
CÂȘTIGĂTORII ACESTUI CONCURS:


Loc I - 15 voturi - 450pp

Concurentul 2: AlexandruDobos

[video=youtube;nf4-sGERPcI]https://www.youtube.com/watch?v=nf4-sGERPcI&feature=youtu.be[/video]


Loc II - 13 voturi - 300pp

Concurent 5: M.Alex

forum.gif

Concurent 6: skygear

image.jpg


Loc III - 4 voturi - 150pp


Concurent 7: DarkHorseKai

zJG97lQ.png





Felicitări câştigătorilor dar şi celorlalţi participanţi!


Vă aşteptăm la următoarele concursuri ce le vom organiza!



Notă: premiile vor fi acordate cel târziu în cursul săptămânii viitoare.
 
Sus