Sondaj de opinie : Cine merita sa conduca tribul castigator de pe L7?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pentru ca activitatea L7 s-a incheiat, deocamdata, sa vedem care este parerea voastra despre jucatorii ramasi pe aceasta lume!

Multi din cei ramasi ne cunoastem intre noi, de la inceputuri chiar, sau ne-am cunoscut pe parcurs. Acum, la moment de bilant, haideti impreuna, si aliati si dusmani, sa analizam care vi se pare voua cel mai capabil jucator sa conduca L7 dintre cei ramasi!

Toti jucatori care au trecut pe L7 sunt invitati sa raspunda, chiar daca nu mai joaca, revederea lor va fii o placere!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

inactivi,noobi(cu cateva exceptii) si foarte increzuti din cauza faptului ca au avut norocul sa nu pice in granita niciodata si nu au fost trimisi la margine...

p.s.:e o prostie sa spui ca un jucator anume conduce o lume...lumea 7 fie ca vreti fie ca nu v reti este condusa de diablo...nu de 1 jucator anume ;)
 

DeletedUser

sorin a punctat! excelent raspuns, dar nu ma astetam sa-l obtin chair din prima!
daca pe harta se doarme, hai macar aici sa ne distram!:p
 

DeletedUser

hmm .. ms pt pont vera .. pe cine vad eu? pe ... ceause .. a sa fie de pe joc ... stai sa reactivez contu :)) ... serios vorbind as spune un gerula59 sau cineva pe profilul lui .. argumente? e nevoie de unu mai "nebun" care sa fi avut ceva contre cu destui de pe harta cat sa rupa tribu in 2 ca sa aveti si voi activitate ... daca stau bine sa ma gandesc chiar as fi bun la cate "certuri" am avut ... asa ca .. andy imi dai intemeietor in diablo? si fac eu taberele echilibrate :D
 

DeletedUser

kami, gerula59 e bun, dar trebuie sa fie gabi in spatele lui!
da, cu ei doi se poate, doar tu stii cum ataca gerula, da?

avem un pretendent! noi doi iesim din discutie, pentru ca concediem jucatorii si desfintam triburile :D
 

DeletedUser

Noi stim ca tu asa doresti, dar intrebarea este, te tine Flori de mana? Ai intrebat-o?
 

DeletedUser17395

il tine, pana il duce la camera de gazare si apoi ma ia pe mine..
Lumea sa o conduca olteanu andy, doar e intemeietorul tribului castigator
 

DeletedUser

si pe tine tot la gazare vrei sa te duca? vezi ca nu te lasam

in ceea ce priveste tribul, lumea nu e castigata deocamdata.... si eu am intrebat cine merita , nu cine conduce....

no offense profule! dar hai sa activam peta.... scuze, jucatorii mici !
da nakuku nu merita, de exemplu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

si pe tine tot la gazare vrei sa te duca? vezi ca nu te lasam

in ceea ce priveste tribul, lumea nu e castigata deocamdata.... si eu am cine merita , nu cine conduce....

no offense profule! dar hai sa activam peta.... scuze, jucatorii mici !
da nakuku nu merita, de exemplu?

cine e nakaku ? :)..Vera lumea e castigata de diablo,ei se pot lasa toti ..dar de plictiseala :)..nu ca le-ar face cineva probleme..
 

DeletedUser

motane, eu te iubesc.....stii bine!
daca tu zici asa, asa sa fie!
Hai Diablo!
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ba saracule, se vede cat de mult te iubeste lumea :)) nici macar la multi ani de ziua ta nu si-a amintit nimeni sa iti zica :))) a trebuit sa le spui tu la toti ca azi este... dar cand a fost ziua mea.. am fost coplesit :D :)))
 

DeletedUser33089

cine e nakaku ? :)..Vera lumea e castigata de diablo,ei se pot lasa toti ..dar de plictiseala :)..nu ca le-ar face cineva probleme..

dupa parerea mea nakuku e unul dintre cei mai "nebuni" jucatori care ii stiu a luptat f bine pe timpul razboiului cu VIKING..
eu zic ca o echipa de viitor pe alte lumi ar fii gen Andy(profu),nakuku,alex-v(care era cam nebun),poate Open mind(chiar daca nu il cunosc dar am auzit multe lucruri despre el :D),Kalistra si camicadze :eek: cam asa vad echipa ideala mai exista locuri si pt alti jucatori care ii cunosc dar fac o lista prea mare=)) profule daca te superi pe mine sa imi spui :D
in final as zice ca cei care merita pe deplin conducerea tribului conducator de pe lumea 7 sunt cei care conduc acuma tribul Diablo:)
 

DeletedUser17395

ba saracule, se vede cat de mult te iubeste lumea :)) nici macar la multi ani de ziua ta nu si-a amintit nimeni sa iti zica :))) a trebuit sa le spui tu la toti ca azi este... dar cand a fost ziua mea.. am fost coplesit :D :)))

taci bha dracu ca nici maica-ta nu ti-a zis :)..
Asa e,aici a trebuie sa va spun ca dormeati pe voi :).
Vera :*:*:*:*:*
 

DeletedUser

ba saracule, se vede cat de mult te iubeste lumea :)) nici macar la multi ani de ziua ta nu si-a amintit nimeni sa iti zica :))) a trebuit sa le spui tu la toti ca azi este... dar cand a fost ziua mea.. am fost coplesit :D :)))

mai gaby, noi sarbatorim in particular, si nu am vrut sa ne dam in vileag!
dar cum ti-am spus, e mare plictiseala pe harta, daca vrei sa fii acru pe aici, te induclim, avem si zahar si zaharina! tu alegi!
sau punem rana pe sare?


lasa-mi motanul in pace!
 

DeletedUser

da, asa e, i-ati venit de hac lui alex-v! jucatorii cu personalitate nu sunt buni intr-un trib! nu stiu sa mearga cu turma!
oricum nu se compara nimeni din cei ramasi cu el! sunt destui care o sa-l tina minte!

noi nu am zis nimic de gerula, in nici un caz ca e nebun :D

a zis sorin mai devreme ca nu un jucator conteaza, ci tot tribul! eu zic ca e important si jucatorul, si nu trebuie sa te ascunzi in spatele tribului, si sa ai doar momente de revelatie.

acesta e un joc de echipa, nu poti castiga singur dar te poti remarca;
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus