Sondaj de opinie : Cine merita sa conduca tribul castigator de pe L7?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29025

am inteles florina, dar si eu postez de pe alt cont cand ma baneaza pe tibi si de asta ma gandeam :)
imi cer scuze pt greseala :)
 

DeletedUser19931

dupa cum vezi nu sunt banata pe contul meu
a fost un joc frumos , am ras , ne-am distrat
dar totul are un sfarsit
 

DeletedUser31617

Flori te iubim :* :D

si pe uratii aia din diablo, in afara de cativa care merita respect , restul : la tomberon cu ei !! huoooooooo :))

cuculici , potoleste-te ma baiatule ca deja incepi sa faci temperatura :D :))

:DGabytza frate ai tupeu ma da un tupeu dala urat de ce ** asa despre DIABLO de ce ** asa urat daca aveai sange ramaneai pe harta da usor usor teai dus la valeee.....:D:D:D
 

DeletedUser29025

un conducator ar trebui ,dupa capul meu sa stie sa se faca placut in ochii celorlalti jucatori.
oricum asta e un joc, daca lumea ar intelege asta, atunci si conducatorului i-ar fi mult mai usor sa conduca un trib :)
si nu sunt de acord sa fie doar 1 conducator pt ca nu e bine, eu zic ca mai multe minti sigur gasesc o solutie mai repede la o problema decat 1 singura minte :)
 

DeletedUser31617

batrane tibi bine ai grait tot respectu si toata stima din partea mea
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
:DGabytza frate ai tupeu ma da un tupeu dala urat de ce ** asa despre DIABLO de ce ** asa urat daca aveai sange ramaneai pe harta da usor usor teai dus la valeee.....:D:D:D

bai saracie , eu nici macar n-aveam tangente cu diablo cand am renuntat... aveam scarba fata de alte specimene de pe harta intelegi?
 

DeletedUser30341

dorim sa aflam parerile jucatorilor, nu comentam; e normal ca dupa o anumita perioada petrecuta impreuna sa si discutam anumite evenimente petrecute pe harta
si de cand nu mai e voie sa vorbim? daca la voi in trib e interzis, prin alte parti libertatea e deplina! parca l-am mai impuscat pe unul ca nu puteam sa vorbim liber

parerile jucatorilor? care jucatori? care nu mai joaca? sau macar sa spuna pe ce conturi joaca daca tot comenteaza! sau evenimentele petrecute pe harta produc "reincarnari" si atunci toata lumea e avizata sa imparta insulte in stanga si in dreapta! cum se spune: vorba multa, saracia omului! :)) daca v-ati opri doar la comentat fara sa jigniti atunci ati avea numai amintiri frumoase despre evenimentele petrecute pe harta, insa pentru anumite persoane a jigni este "sinonim" cu a-si spune parerea!

daca la voi in trib e interzis
nu mai folosi asemenea cuvinte ca sa ii manipulezi pe ceilalti! fraza in sine e penibila! tu esti dovada vie a tuturor interdictiilor tribului Diablo! :))
 

DeletedUser35292

parerile jucatorilor? care jucatori? care nu mai joaca? sau macar sa spuna pe ce conturi joaca daca tot comenteaza! ........ vorba multa, saracia omului! :)) ..............
nu mai folosi asemenea cuvinte ca sa ii manipulezi pe ceilalti! fraza in sine e penibila! tu esti dovada vie a tuturor interdictiilor tribului Diablo! :))

dc sa spuna pe ce conturi joaca ..sac sac...vorba aia
vorba multa, saracia omului! :))

manipulare...dovada vie....sa intelegem ca....vero este o creatie diabolica...si...creatiile voastre urmeaza destinul ei pe joc :))) ???? Daca asta a fost o strategie...meriti sa candidezi si chiar sa castigi titlul ptr "
Cine merita sa conduca tribul castigator de pe L7?
 

DeletedUser30341

Necitit #314 Astăzi, 11:45:37 Sus Reply With Quote
Quote:
Text original issac Vezi discuţiile
parerile jucatorilor? care jucatori? care nu mai joaca? sau macar sa spuna pe ce conturi joaca daca tot comenteaza! ........ vorba multa, saracia omului! ) ..............
nu mai folosi asemenea cuvinte ca sa ii manipulezi pe ceilalti! fraza in sine e penibila! tu esti dovada vie a tuturor interdictiilor tribului Diablo! )
dc sa spuna pe ce conturi joaca ..sac sac...vorba aia
Quote:
vorba multa, saracia omului! )
manipulare...dovada vie....sa intelegem ca....vero este o creatie diabolica...si...creatiile voastre urmeaza destinul ei pe joc )) ???? Daca asta a fost o strategie...meriti sa candidezi si chiar sa castigi titlul ptr "
Quote:
Cine merita sa conduca tribul castigator de pe L7?


tu ai inteles exact ce trebuie, adica nimic :))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
mai, nu mai deviati pe aici :D asta e topicul meu sa fac misto de cuculici , de ce sunteti rai ? :(:(

morphen , parca nu vroiai sa mai auzi de extern , ce te-a facut sa revii printre noi ? :D :)))
o singura data ii dau si eu dreptate lui issac , esti in pom si pomul in aer :D:D :)))
 

DeletedUser

issac draga, eu nu am jignit pe nimeni, dar nu imi este greu sa o fac; "vorba multa saracia omului" cred ca trebuie sa-ti repeti dimineata, pranz si seara, pana vei intelege si tu sensul acestor cuvinte!

ma rugam de voi sa dati atacuri pe viomi3rcuri, ti-aduci aminte? ti-au trebuit 3 zile sa-ti faci curaj!

nu am luat pe nimeni de langa nevasta ca am atacuri pe un sat, si nici crize nu am facut ca am pierdut vre-un sat!

dar nu te puteai abtine, trebuia cineva sa-i tina partea !
aici ne distram , nu pierdem nimic, decat respectul de sine poate!
da, am fost in diablo, m-am simtit bine cu voi, dar din momentul in care am realizat ca nu sunteti decat vanatori de sate si nu conteaza niciodata omul care joaca, am ales sa plec! e vreo problema? cred ca nu!

este alegerea mea, si asa cum va respect eu pe voi, vreau sa-mi respectati si voi mie alegerea!

sate sunt pe harta pentru toata lumea! prietenii nu se castiga cu vorbe goale, doar cu sinceritate

daca ai chef de cearta, nu ti-ai gasit omul!

RIDICATI-VA IN PICIOARE, NU MAI TRAITI IN GENUNCHI!
 

DeletedUser31617

eu am fost ma si stiu cum este tu ar trebui sa te duci pentru a lua lectii de cultura civica sa inveti a te comporta sa inveti ce e respectul ,onoarea,cuvantul si lista poate continua asa ca taci din gura

issac draga, eu nu am jignit pe nimeni, dar nu imi este greu sa o fac; "vorba multa saracia omului" cred ca trebuie sa-ti repeti dimineata, pranz si seara, pana vei intelege si tu sensul acestor cuvinte!

ma rugam de voi sa dati atacuri pe viomi3rcuri, ti-aduci aminte? ti-au trebuit 3 zile sa-ti faci curaj!

nu am luat pe nimeni de langa nevasta ca am atacuri pe un sat, si nici crize nu am facut ca am pierdut vre-un sat!

dar nu te puteai abtine, trebuia cineva sa-i tina partea !
aici ne distram , nu pierdem nimic, decat respectul de sine poate!
da, am fost in diablo, m-am simtit bine cu voi, dar din momentul in care am realizat ca nu sunteti decat vanatori de sate si nu conteaza niciodata omul care joaca, am ales sa plec! e vreo problema? cred ca nu!

este alegerea mea, si asa cum va respect eu pe voi, vreau sa-mi respectati si voi mie alegerea!

sate sunt pe harta pentru toata lumea! prietenii nu se castiga cu vorbe goale, doar cu sinceritate

daca ai chef de cearta, nu ti-ai gasit omul!

RIDICATI-VA IN PICIOARE, NU MAI TRAITI IN GENUNCHI!

vera sa nu uitam cum teai comportat tu cu mine si cu alti jucatori nu te mai lua aiurea in tramvai de issak ca te iei degeaba,tu ca persoana miai demonstrat ce fel de om esti si eu in locul tau nu as mai comenta si miar fii fost si rusine sa deschid topic daca .... eram in locul tau asa ca cum zicea un bun coleg de trib il citez "ciocumic si joc de glezne,,

Foloseste editarea postului anterior pentru mesaje consecutive !
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
asa ca cum zicea un bun coleg de trib il citez "ciocumic si joc de glezne,,

ca cum zicea colegul ala al tau, sa stii ca e plagiatura ce zicea el :D

nu vezi dreaq ca nici astia ai tai nu iti iau apararea? te-au bagat decat asa aici sa faci pe labush, sa dai din coada si sa latri pentru ei , ca ei n-au timp de forum, trebuie sa innobileze intern :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser31617

intro fraza tu ma faci caine stii care e diferenta intre un caine si un om???
nu e plagiat pentru ca am pus in ghilimele adica lam citat deci lasa gura mica dar totusi astept raspuns la intrebarea de mai sus
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
intro fraza tu ma faci caine stii care e diferenta intre un caine si un om???
nu e plagiat pentru ca am pus in ghilimele adica lam citat deci lasa gura mica dar totusi astept raspuns la intrebarea de mai sus

ia zi ma desteptule care e? ca eu nu stiu :D si n-am zis de tine ca plagiezi, am zis de colegul tau :D

"ciocu mic si joc de glezne" e marca inregistrata getjar mai papagal mic :D

hai ca-mi da si adex ban cu ocazia asta :D

salut adex! :))
 

DeletedUser31617

diferenta intre un caine si un om este; cainele pentru o bucatica de paine sare si in foc pentru tine ca om si nu asteapta rasplata ulterior pentru fapta sa de bravura dar omul in schimb il alunga il usuie astae diferenta sa stii adica pentru cei ce majuta si pt cei ce au cuvant si onoare fata de mn eu sar si in foc pentru ei asa si ei pentru mine daca eu as da o circulara ca sant atacat cum spuneai tu ca daca sant atacat dau circulara pentru sprijin da de asta dau pt ca am la cine
 

DeletedUser31617

p.s omul fata de caine nu are aceeasi sentiment aceeasi bravura dci gandestete cand faci pe cineva caine miai zis labus mai sus
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
mai bine sari in put :)))

trebuie sa fii un caine idiot, sau prost dresat ca sa te arunci in foc pentru o bucata de paine ... sau mort de foame, nu excludem si varianta asta :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus