Sondaj de opinie : Cine merita sa conduca tribul castigator de pe L7?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser31617

vera aveam un cont ce sa lasat de joc ce nu intelegi pe broasca86 lam ajutat mult omu sa lasat de joc si mia dat sitter si mia spus sa inobilez contu sincer mia dat parola de la el eu am inobilat contu pe jumatate apoi l-am cedat la o persoana si sia batut joc de el nici nu stiam k a dat stergere pt ca nu mai tinusem legatura cu el cand am observat era prea tarziu tu miai spus ca nu mai vrei sa joci eu daia tiam spus ca iti dau un cont nam inkalcat nici o regula dupa cate stiu eu
 

DeletedUser

ma cuclici cum e ? "lam" sau "l-am" .. si e sau sau s-au ? :)) .. si da ai incalcat o regula .. ai oferit un cont unui jucator care plecase din trib la adversari .. dupa ce a sprijinit adversarul ... eu zic sa taci ca te faci de ras si cine stie .. poate te innobileaza ceilalti ca esti spion
 

DeletedUser31617

il oferisem dint-un singur motiv acela de a nu se lasa de l7 fiecare om greseste si e iertat daca recunoaste tre sa i se acorde o a doua sansa la premiza aceasta am mers da se pare ca m-am iselat amarnic rau
 

DeletedUser

pai ti-am dat n sanse si tot prost scrii .. pe bune .. ori deloc cratima ori la toate cuvintele (unde e nevoie ca poate nu intelegi) ... ma nu stiu ce sa zic .. andi nu ofera a 2-a sansa ... ai grija poate maine te trezesti cu atacuri pe tine de la colegi
 

DeletedUser31617

se vede ca nu il cunosti pe Andi se scrie cu majuscule da scuze tu esti domn prof deci e ca dvs
 

DeletedUser

eu ? mi-am facut o idee despre el .. o fi prof dar nu in viata de zi cu zi ... si cel putin eu nu am primit o a doua sansa .. cu toate ca nici prima oara nu am gresit cu nimic .. doar am sters contu dupa ce am lasat toate satele in trib lui best4him .. la ora aia era andreikillerboss pe el ... in fine .. eu cred ca stiu mult mai multe chestii petrecute pe aici decat tine si stiu cum s-a purtat cu multi de pe harta ... asa ca baga inapoi capu in carte .. vad ca ai invatat cate ceva despre majuscule ... vorbim cand ajungi la cratima .. la ritmul tau probabil in 4-5 ani
 

DeletedUser

cuclici de dragul meu , scrie corect si nu mai face dublu post - sa postezi de 2-3 ori numai tu
 

DeletedUser

a da .. vezi si dublu n cand se foloseste maestre .. si nu nu m-am lasat .. dupa am fost pe adversaru si acum pe .. ups .. pe undeva pe harta
 

DeletedUser

a da .. vezi si dublu n cand se foloseste maestre .. si nu nu m-am lasat .. dupa am fost pe adversaru si acum pe .. ups .. pe undeva pe harta

hmmmm... asta se cheama diversiune!

uite, promit ca-l invat eu pe cuclici sa scrie, dar lasati-l sa plece.... va implor!
 

DeletedUser

da nu vreau .. hai sa ne atacam pe harta si daca tu castigi eu il las .. daca eu te rup ... vedem noi :D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
gabita, nu te mai lua de el, ca iti limitez accesul....

care acces? nu vezi ca m-a limitat morphica? imi trebuie "belet" de ordine sa bag toti agaricii in seama :)) ciudata treaba :))

morphica, mai bine ne scutesti si iti stergi si contul asta , si asa postezi sa intelegi doar tu :))

singurul lucru pe care il inteleg eu din devierile tale este acel "mwhahahahhaha" , in rest nimic :))) si acel "mwhahahahah" e rasul pe care ti-l cauzeaza puricii cand te gadila :D :))
 

DeletedUser

morphen nu e aici, imi e dor de el..... muuuult......muuuult

si eu am purici multi, vrei sa-ti dau si tie?

hai kami sa ne atacam, ca poate asa dau stargere cont! cati nobili ziceai ca ai pregatiti pentru mine? 10000? tre sa mai iau ceva sate!
daca imi iei un singur sat, te propun cel mai bun conducator!
 

DeletedUser35292

care acces? nu vezi ca m-a limitat morphica?

nu da vina pe altii ptr cea ce a zamislit "natura"..asta esti..cu tine defilam...:(
sti si tu cum se spune...de unde nu-i...nici D-zeu nu cere...acum poti dormi linistit

..

singurul lucru pe care il inteleg eu ...

pffff...am inteles de prima data limitele tale...nu este necesar sa te repeti in aceeasi fraza de 3 ori...procesele cognitive necesita si ceva materie cenusie ( vezi ce gentil sunt...las sa se deduca ca macar ai creier :p)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35292

neahh nu pot :( inca nu mi-am facut recitalul si cu tine :D

mwahahaha....mai exerseaza pe cine doresti tu...dar instrumentul ..( precizez ca fac referire strict la instrumentul la care-si face numarul - recitalul- dl...ptr ca acum cert nu mai este..."domnisor"..)a obosit...:D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
tu ai incercat vreodata sa iti mai citesti posturile anterioare? sunt curios daca tu intelegi ceva, ca eu pe toti pe care ii intreb : bai, ce dreaq vrea sa spuna papagalul asta aici? imi dau un raspuns scurt si la obiect : e nebun :eek::eek:
 

DeletedUser35292

tu ai incercat vreodata sa iti mai citesti posturile anterioare? sunt curios daca tu intelegi ceva, ca eu pe toti pe care ii intreb : bai, ce dreaq vrea sa spuna papagalul asta aici? imi dau un raspuns scurt si la obiect : e nebun :eek::eek:

1. limitarile sunt de vina....
2. daca nu pastrezi un dialog decent ( stiu ca iti este foarte greu...avand in vedere punctul 1...) dar...cred ca am sa mai pot sta putin ca sa-ti etalezi in continuare maiestria in ale recitalurilor...dar dupa...cred ca o sa ai mari probleme cu amigdalele...
3....acum in mod cert o sa verifici cate conturi mai ai ptr extern ca sa stii cat "te intinzi"...vise placute...am sa-ti dau traducerile daca le doresti pe mesagerie..prin cunostinte comune copilasule.

P.S. in legatura cu purecii....stiam eu ca nu te-a pus sa faci curatenie inainte sa ajung eu la voi...dar macar acum sunt linistit ca nu sunt din aia lati...cum se numesc.....????
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus