Sondaj de opinie : Cine merita sa conduca tribul castigator de pe L7?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
se numesc morpheni :rolleyes::rolleyes:

si ca sa-ti raspund asa smechereste :cool: eu ma intind cat vrea muschiul meu pentru ca ma tine :cool:

oricum iti multumesc pentru faptul ca ai reusit sa ma plictisesti in asa hal incat sa ma duc la somn , dar nu uita , e si maine o zi :D

Zambeste morphen , maine poate vei fii stirb ! :)))

mai am ceva de adaugat, ca vad ca te umflii in penaj pe aici , si mie nu imi plac innaripatele astea fulgoase ... cred ca pana ajungeai tu la mine, imbatraneam eu si aveam si nepoti... mai bine ca m-am lasat acum cat sunt tanar si imi pot vedea si de alte chestii, ca daca ai fi venit tu langa mine pe harta, probabil m-ai fi plictisit in asa hal incat ma sinucideam, sau o luam razna ... Noapte buna morphica ..vise placute si puricii sa te sarute :rolleyes::rolleyes::eek:
 

DeletedUser

Hai gata cu spam-ul pe aici!
Daca nu propunem nimic, imi iau "la revedere" si cer sa se inchida topicul....

Am jucat de placere acest joc! Au fost si momente mai neplacute, dar in general m-am distrat
Si acum la final, sa ne aducem aminte

Cu ei m-am distrat cel mai bine :

adversaru = uby
kamikaze17 = vreau la masinute
dark syryus = copilul meu
dacus100 = ti-am spus eu vero?
corina24 = rupem tot!
moryoka = cu tine am jucat intr-adevar triburile
alex-v = nu ma supara, ca te atac
octavianpopescu = pot sa las si eu sitter la tine?
essoes = iar pazim frigiderul?
m3phixo = las sitter 2-3 ore? si a aparut dupa 2 luni
cri-san = printre putinii care trimitea sprijin pe granita
leomiro = iar mi-ai facut-o
maskaltzone = ce faci vecino?
comalion = ma duc la masa! da cat mananca un om?
rufay2003 = citeste-mi profilul
zalast flori = pe ei, pe mama lor
ammon ra = mon ammour
lukifer = sunt eu dator la tine?
morphen = acum sunt eu pe cont, ca sa stii cu cine joci!
bananaverde = hai sa atacam!
templar assasin = mi-ai mancat zilele in K15

Majoritatea nu mai sunt pe harta, a venit si timpul meu sa ma retrag!
Nu am facut acest topic nici sa ne certam nici sa ne jignim, dar pentru unii " tacerea e de aur"
Comunicarea este una din calitatile umane, dar se pare ca nu toti o avem!
 

DeletedUser

off .. daca tot se inchide zic doar atat .. si eu vreau blonda ... si daca nu mi-o dai te atac ... dar daca mi-o dai te duc si in masinute :p
 

DeletedUser30341

issac draga, eu nu am jignit pe nimeni, dar nu imi este greu sa o fac; "vorba multa saracia omului" cred ca trebuie sa-ti repeti dimineata, pranz si seara, pana vei intelege si tu sensul acestor cuvinte!

ma rugam de voi sa dati atacuri pe viomi3rcuri, ti-aduci aminte? ti-au trebuit 3 zile sa-ti faci curaj!

nu am luat pe nimeni de langa nevasta ca am atacuri pe un sat, si nici crize nu am facut ca am pierdut vre-un sat!

dar nu te puteai abtine, trebuia cineva sa-i tina partea !
aici ne distram , nu pierdem nimic, decat respectul de sine poate!
da, am fost in diablo, m-am simtit bine cu voi, dar din momentul in care am realizat ca nu sunteti decat vanatori de sate si nu conteaza niciodata omul care joaca, am ales sa plec! e vreo problema? cred ca nu!

este alegerea mea, si asa cum va respect eu pe voi, vreau sa-mi respectati si voi mie alegerea!

sate sunt pe harta pentru toata lumea! prietenii nu se castiga cu vorbe goale, doar cu sinceritate

daca ai chef de cearta, nu ti-ai gasit omul!

1. no comment nu raspund la niciun fel de jignire! cei care ma cunosc stiu asta
2. toti colegii mei pot confirma ca daca m-au rugat sa ii ajut cu atacuri intr-o zona am facut-o! faza cu mi-au trebuit 3 zile sa atac un jucator :))
3. nu stiu la ce te referi dar nu e prima data cand iau partea cuiva! tot timpul sunt de partea adevarului! inclusiv tie ti-am luat partea in nenumarate randuri! nu ma deranjeaza ca unii nu stiu sa aprecieze acest lucru o fac pentru ca asa sunt eu sau mai bine zis pentru ca sunt "umana"(cum mi-a zis cineva)
4. asa cum ti-am spus si la telefon: e alegerea ta, ti-o respect!
5. cat despre prieteni este important sa stii sa ii pastrezi!

Nu am facut acest topic nici sa ne certam nici sa ne jignim, dar pentru unii " tacerea e de aur"
Comunicarea este una din calitatile umane, dar se pare ca nu toti o avem

6. sunt fericita ca in final ai ajuns la concluzia mea :)
 

DeletedUser

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.

Nu va mai luati de gramatica lui cuclici ca o sa va treziti banati pe aici. :)
Chiar nu inteleg de ce il considerati pe profu un om rau care nu da jucatorilor a doua sansa,mie mi se pare exact invers.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
luci mai bine editeaza-ti tu postul... ca n-ai voie sa dai citat din regulament si sa faci pe modul :))))
 

DeletedUser33089

mai acuma macar sa nu incepeti sa impuneti un mic joc care se numeste "provocare sau adevar" sau ceva de genul si a ajungeti sa radeti unul de altu.
si apoi sa ajungeti sa va jigniti :D

fiecare jucator are parti bune si parti rele.oricum se ajunge la un compromis, se vede acuma cine a ajuns cel mai bine :D

ms generale :) dar cred ca ai vazut regula de sus :p cu corectarea gramaticala =))
nu's creiere imprastiate dar cred ca sunt creiere incinse.. la ce calduri a fost acum o saptamana sau acum 2 saptamani.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai acuma macar sa nu incepeti sa impuneti un mic joc care se numeste "provocare sau adevar" sau ceva de genul si a ajungeti sa radeti unul de altu.
si apoi sa ajungeti sa va jicniti :D

fiecare jucator are parti bune si parti rele.oricum se ajunge la un compromis, se vede acuma cine a ajuns cel mai bine :D

Cresto,DEX-ul foloseste termenul de ''jigniti''..........ioi da ce frumos este aici,numai singe si creiere imprastiate......:p:p:p
 

DeletedUser15222

offf .. ma doare mintea citind aceste posturi ..

Vero.. pe jocul asta ai facut doar ce ai vrut TU .. la tine nu merge cu impunerea din aceasta cauza chiar nu vad de ce trebuie sa te justifici .. asta esti TU si cu asta basta ....
Kami .. fara tine acest post nu avea farmec .. acelasi copchil ai ramas .. ce rau ca au scos astia armata obligatorie .. astfel multi copii ar fi devenit "poate" barbati mai repede ..

De restul .. ce sa zic .. doar bafta la joc ..

oricum Vero .. trebuie sa-ti multumesc pt asta http://www.youtube.com/watch?v=JIQSI4nFh7A

amintiri frumoase dar si multa dezamagire
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ce sa facem ma dorule,asta este,unii chiar nu stiu sa piarda.
Este o raritate sa vezi un jucator care a pierdut si sa felicite inamicul.
Dar na,astia suntem si asa defilam.
 

DeletedUser

da ce ma tu esti dushmanul tribului diablo??:))tu cu tsl ai fost ma...a...si cu mir...deci te rog frumos...;))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ba da ma :D dar nu mai tin minte pe ce cont.. m-a rugat creata intr-o seara sa intru sitter sa ma distrez cu voi :))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ce ma v-ati speriat de adex? stati linistiti ca nu va manaca , postati fratilor in liniste ca nu e nici o problema :D spam-ul e la el acasa aici cat sunt eu, cand vine adex si ma trimite in dubai, atunci va fi mai naspa, dar pana atunci : show must go on! :))
 

DeletedUser31617

ai vrea tu in dubai da daca iti dau eu un sut in posterior ajungi mai dparte pe la polu nord
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
eu cred ca habar n-ai unde e polul ala :D :)) mai bine da-ti doua palme si treci la colt ! ciumpalacule :eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus