Sondaj de opinie L25 - limita de membrii

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

Care ar trebui sa fie limita de membrii intr-un trib?


  • Total votanți
    362
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pe toate lumile au dominat triburile cu membrii putini...prefer trib de 50, 60 membrii, dar fiind vara si multa lume nu e prea activa, merge si 80.Dar parca mi-e dor si de triburi mamut :)
 

DeletedUser40097

Nu neaparat:p Uitate la Diablo sunt aproape 200insi si merge treaba bine.
 

DeletedUser25686

cu toate ca 80 e de ajuns...am votat 100..ca mereu exista acel 1jucator care trebuie sa il ai in trib :)

PS: 300 e mult prea mult....
 

DeletedUser

Dacă bagă fară limită s-a stricat l25 mi se parea prea aiurea, fară limită .
 

DeletedUser

Singurele setari care se mai pot schimba sunt :

1. Numarul maxim de membrii din trib.
2. Posibilitatea de a da suport si in afara tribului.

Ambele setari de mai sus se vor decide in urma rezultatului acestui poll !

Nu va mai exista nici un poll legat de setarile lumii 25, pentru lumile viitoare se va realiza din timp cu mai multe optiuni.

si unde e poll cu posibilitatea de a da suport si in afara tribului?
 

DeletedUser

nu exista un poll cu asa ceva ;)
daca numarul de membrii va fi mare sau nelimitat automat sprijinul va fi posibil doar in cadrul tribului si invers.
de aceea prefer limita de membrii sa fie de 80 sau 120 , ca sa putem merge cu sprijin la secunda in urma trenuletului :rolleyes: .
si intradevar , ar fi urata lumea 25 daca nu se va putea trimite sprijin la secunda luand in considerare ca exista bonusul de noapte...
si faza cu numarul de membrii nelimitat e un moft al unora , care oricum nu au intentia de ajuca pe lumea 25...sper sa nu fie sacrificata lumea asta doar pentru "distractia" unora care vor juca 1-2 luni la inceput dupa care se vor plictisi. oricum pollul nu e realist , deoarece s-au facut multe clone care au votat.
 

DeletedUser

hahahah...numar nelimitat ..macel :))))) interne la greu...asta da placere:))))
 

DeletedUser

nu exista un poll cu asa ceva ;)
daca numarul de membrii va fi mare sau nelimitat automat sprijinul va fi posibil doar in cadrul tribului si invers.
de aceea prefer limita de membrii sa fie de 80 sau 120 , ca sa putem merge cu sprijin la secunda in urma trenuletului :rolleyes: .
si intradevar , ar fi urata lumea 25 daca nu se va putea trimite sprijin la secunda luand in considerare ca exista bonusul de noapte...
si faza cu numarul de membrii nelimitat e un moft al unora , care oricum nu au intentia de ajuca pe lumea 25...sper sa nu fie sacrificata lumea asta doar pentru "distractia" unora care vor juca 1-2 luni la inceput dupa care se vor plictisi. oricum pollul nu e realist , deoarece s-au facut multe clone care au votat.

da ai dreptate trimiterea sprijinului doar in trib e ff aiurea
 

DeletedUser40128

Sunt multe aspecte la setarile lumii 25, de exemplu "trimiterea sprijinului" doar intre membrii aceluiasi trib! Mi se pare o tampenie, pai ce rost mai au aliantele, daca nu se poate trimite sprijin! Este aiurea! Si viteza trupelor mi se pare prea mica! Mai bine lasati viteza serverului la 1 si cea a trupelor la 2!
 

DeletedUser40128

Si inca un alt aspect : "NU se va putea alege directia satelor la inceput"......... Pai nu va ganditi ca suntem foarte multi prieteni, care am jucat impreuna pe mai multe lumi???? Este LOGIC sa vrem sa intram in aceeasi zona!!!!
 

DeletedUser

Si inca un alt aspect : "NU se va putea alege directia satelor la inceput"......... Pai nu va ganditi ca suntem foarte multi prieteni, care am jucat impreuna pe mai multe lumi???? Este LOGIC sa vrem sa intram in aceeasi zona!!!!

da asta chiar este o problema reala.... dam inceput nou pina ajungem in zona respectiva? :) sate de barbari grupa mare...
 

DeletedUser

Votati 80 sa nu fie nelimitat :D
Pe bune,e viteza 2.Setarea asta ar distruge jocul..
 

DeletedUser

Mie mi-e indiferent. Doar ca satele s-ar lua mai greu cu setarea cu sprijinul... Adica s-ar pastra mai greu.
 

DeletedUser

aiurea ca nu putem sa ne alegem directia si asa e cam aiurea cu cu nelimitat si sprijin doar din trib....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus