Sondaj de opinie L25 - limita de membrii

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

Care ar trebui sa fie limita de membrii intr-un trib?


  • Total votanți
    362
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pana acum tribul infiintat de mine a avut cei mai multi playeri , circa 3000 , nu o sa fie intrecut recordul asta in scurt timp :).
 

DeletedUser

Eu am votat 300 CA SA-MI POT BAGA TOATE CONTURILE INTR-UN TRIB. Cred ca intr-o saptamana maxim, ajung la 280.
 

DeletedUser7299

80 membrii, chiar daca ideal ar fi 50... O lume fara biserica, fara bonus de noapte, cu arma la paladin, cu sprijin doar in trib si cu o viteza de 1.6 (sau 2) si viteza unitatilor 0.75 sau 1 ar fi ceva mai mult decat frumos.
 

DeletedUser30856

50 maxim.


The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters.
 

DeletedUser

am votat nelimitat ca sa nu mai vad cate 10 academii , si vor fi toti impacati caci fiecare isi va face tribul cu cati membri vor dori 40,80,100,3000...
 

DeletedUser

sper sa aiba viteza 2 viteza trupelor 2 bonus de noapte si fara atacuri facute vizita si deastea si sa nu putem primi sprijin decat del a trib ....
 

DeletedUser

Am votat 80 eu.
Mai bine o familie de 3 triburi x80 membri=240 membri in total,decat sa vina danimaxx sa faca un mamut cu 2-3000 de membrii.
 

DeletedUser

sper sa aiba viteza 2 viteza trupelor 2 bonus de noapte si fara atacuri facute vizita si deastea si sa nu putem primi sprijin decat del a trib ....

viteza 2 probabil va fi in august cand se va restarta lumea 3 (sau 26) va fi luna vacantelor si nu va fi serverul asa de incarcat ca sa pice in fiecare zi ... acum e timpul unei lumi cu viteza 1 si biserica ,sau chiar o lume cu viteza 0,5 ar fi buna
 

DeletedUser

ba oricum ar fi,dar sa nu mai bage rahatu ala de injumatatiri ,ca strica jocu
 

DeletedUser

80 membrii, chiar daca ideal ar fi 50... O lume fara biserica, fara bonus de noapte, cu arma la paladin, cu sprijin doar in trib si cu o viteza de 1.6 (sau 2) si viteza unitatilor 0.75 sau 1 ar fi ceva mai mult decat frumos.

e deja L24 cu setarile astea... e timpul pt o lume cu biserica si bonus de noapte din nou:)
 

DeletedUser

Va fi viteza 1.Clar.l23 are 2,l24 are 1.5.Deci vine si viteza 1.Eventual 0.5.Biserica mai mult ca sigur va fi activata.Viteza trupelor ar i ok 1,5 daca e viteza 1.Si barbari pana la 2.000 ar fi ok.Moral minim 60% si fara raport agresor:aparator maxim 20:1...
 

DeletedUser32745

Ca setari: Fara Biserica... fara Bonus de noapte... cu arme la paladin... viteza 2. Numarul de membri chiar nu conteaza daca-s setarile astea:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus