Sondaj de opinie L25 - limita de membrii

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

Care ar trebui sa fie limita de membrii intr-un trib?


  • Total votanți
    362
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40093

Deci vom avea membrii nelimitatii, apar triburile mamute:) satisfactia e mai mare cand rupi 300 de membrii decat 80:))
 

DeletedUser

wow...

dc doar in trib sa se sprijine:(..nue corect..si nici bine...si nu imi place
si cum sa fie un trib..cu nr nelimitat de jucatori=))...ar fi fff naspa..

pfff...fara camera de arme:(
 

DeletedUser

CEl mai corect mi se pare 120 de membri..80 e prea putin..dar 300 sau nelimitat e o porcarie:|
 

DeletedUser31083

80----calitate nu cantitate!!!! Faza cu sprijin doar in trib e o porcarie...pai....de ce mai avem aliante?...mai bine scoateti aliantele..lasati doar PNA-urile!:confused::confused:
 

DeletedUser

Daca nu doresti sa alegi zona atunci vei opta pt. optiunea de a te pozitiona la intamplare.Exista.
Scuzati din nou off-topicul.:mad:Inca astept un raspuns pana Marti de la un admin in legatura cu cererea mea.
Spor!

eu tot nu vreau iar raspuns de la admin...poate doar cand zboara porcul :))

on: am votat nelimitat ... mi se pare mai incitant cand pe tot K-ul exista 3-4 triburi si alea aliate intre ele,ma simt mai in siguranta:rolleyes::D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Daca nu doresti sa alegi zona atunci vei opta pt. optiunea de a te pozitiona la intamplare.Exista.
Scuzati din nou off-topicul.:mad:Inca astept un raspuns pana Marti de la un admin in legatura cu cererea mea.
Spor!

Singurele setari care se mai pot schimba sunt :

1. Numarul maxim de membrii din trib.
2. Posibilitatea de a da suport si in afara tribului.

Ambele setari de mai sus se vor decide in urma rezultatului acestui poll !

Nu va mai exista nici un poll legat de setarile lumii 25, pentru lumile viitoare se va realiza din timp cu mai multe optiuni.
 

DeletedUser8343

Reveniti ON TOPIC! Discutiile sunt despre "limita de membrii" in trib.
 

DeletedUser29034

80 de membri este suficient,cine vrea mai multi poate sa-si faca 2-3-4 academii!:D
 

DeletedUser25296

Mie unu treaba asta cu sprijinitul numai in cadrul tribului mi se pare o idee stralucita. Acolo strategie, de foarte multe ori nici nu te mai aperi dai direct la recuperare. Deja regandesti modul de a juca bazandu-te pe setarea asta.
 

DeletedUser

80----calitate nu cantitate!!!! Faza cu sprijin doar in trib e o porcarie...pai....de ce mai avem aliante?...mai bine scoateti aliantele..lasati doar PNA-urile!:confused::confused:

nota 10

greu cu sprijinul . e naspa cand trimiti trenulet si nu poti baga deff dar e si mai napsa cand x are 5 conturi de pe care se apara si pe principal merge pe full atac . prefer sa aiba toti sanse egale . ar trebui gasita o cale de mijloc gen daca trimiti trenulet si daca satul atacat are deja adeziunea scazuta sa il poti sprijini . nu cred insa ca mai e timp de facut asa ceva :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Acesta este ultimul avertisment de revenire on topic. Va rog sa il luati in serios!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus