Sondaj de opinie L25 - limita de membrii

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

Care ar trebui sa fie limita de membrii intr-un trib?


  • Total votanți
    362
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8343

Buna ziua,

Dupa cum stiti au inceput pregatirile pentru lumea 25.
Avem nevoie de parerea voastra legat de limita de membrii in trib, asa ca haideti la vot va rog!

 

DeletedUser

dar de ce nu votam si unele din setari macar care inca nu-s batute in cuie ?
votat 80
 

DeletedUser8343

Deocamdata ..pe asta se fac sondaje de opinie. Vom reveni cu amanunte :)
Asa ca, la vot cu voi
 

DeletedUser

a se intelege ca majoritatea care au votat 80, ar fi votat cu mult sub nr-ul asta...

propun sa faceti unul nou sondaj cu valori sub 80 de membrii in trib... ca sa fie ceva mai relevant.
 

DeletedUser8343

Se pot exprima parerile despre asta si aici. Se va tine cont de dorinta majoritatii.
 

DeletedUser38736

Da, ar fi super ca limita de membrii sa fie de 50 si sprijinul sa se poata trimite doar in trib. In plus mi-ar placea sa fie si fara biserica, bonus de noapte, paladin cu arme si cu viteza 2.
Ar fi o lume in care nu are cum sa nu-ti placa sa joci daca iti place adrenalina.
 

DeletedUser

Nelimitat..mi dor sa vad triburile de 1000 playeri si pe langa 1-2 academii:D:rolleyes:

ingerasa dar un poll in care sa votam daca se poate alege directia de la inceput nu se poate realiza?:D
 

DeletedUser19202

fara siter ar fi cea mai tare setare.
limita nestiind viteza e cam greu de spus

oricum avand in vedere cum a votat lumea pana acu..as zice ca va avea viteza maxim 1,5 si interesul e clar sa fie limita cat mai mare
(de altfel nu e chiar o idee asa rea numai ca se da falsa impresia ca se va tine cont de sondaj asta nu e ok)
 

DeletedUser8343

Deocamdata doar la asta se cere parerea. De-abia s-au inceput "negocierile" asa ca in functie de ce se anunta discutam. De-aia am spus ca revin cu amanunte.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus