SONDAJ DE OPINIE pentru IEFTINIREA TALERILOR

  • Autor subiect DeletedUser32269
  • Data de început

DeletedUser32269

sondaj de opinie - atentie! votul trebuie sa fie individual in functie de dorinta si nu in functie de manipulare prin circulare si mesaje cu "apasa da ca asa e mai bine"

Am deschis o noua tema pentru IEFTINIREA TALERILOR , m-am SATURAT sa bat taleri si sa fac 2-3 nobili pe zii deja , Ma PLICTISESC DE MOARTE :))

Doresc opinia voastra :
 
Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Pentru a modifica costul talerilor pe un server vechi va trebui sa se indeplineasca anumite conditii si anume:

1. vechimea serverului
2. numarul de utilizatori ramasi activi (aproximativ 3000 utilizatori)
3. lumea obligatoriu sa fie inchisa la inscriere (minim 2 luni de la inchidere)
4. sondaj de opinie - atentie! votul trebuie sa fie individual in functie de dorinta si nu in functie de manipulare prin circulare si mesaje cu "apasa da ca asa e mai bine"


Cand vom considera ca un anumit server intruneste acele conditii, vom initia procesul de votare pe serverul in cauza, iar la un anumit interval de timp de la votare se va aplica (daca majoritatea doreste acest lucru)



Aceste conditii se pot modifica in prealabil fara a se face un anunt expres

Pentru o vota in cunostinta de cauza :


1. Data de start ro7 29.07.08
2. Număr de jucători astazi : 3.213
3. Lumea este deschisa !
4. Aceasta tema.
 
Ultima editare:

DeletedUser32269

2. Număr de jucători astazi : 3.213

Loc Porecla Trib Puncte Sate Medie de puncte sat
3181 lncht 0 0 0
3182 dudo ~ASS~ 0 0 0
3183 firicel.ploiesti Death 0 0 0
3184 predoias 0 0 0
3185 ma6sa6cr6u 0 0 0
3186 ANTONINUS LCS~AC 0 0 0
3187 sergyus 0 0 0
3188 Opteron180 0 0 0
3189 nasu88misu 0 0 0
3190 bogdanutzu2 0 0 0
3191 porcul paros 0 0 0
3192 Cipoc DBK 0 0 0
3193 Lady Claudia 0 0 0
3194 shobby88 0 0 0
3195 celin19 B. D. 0 0 0
3196 danutzsm 0 0 0
3197 VERISHORUL 0 0 0
3198 semuku 0 0 0
3199 cerruti 0 0 0
3200 ma joc ~LCS 0 0 0
 

DeletedUser

pro pentru ieftinire! sa fie 10.000 lemn 10.000 argila 10.000 fier
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Text original lamine
Pentru a modifica costul talerilor pe un server vechi va trebui sa se indeplineasca anumite conditii si anume:

1. vechimea serverului
2. numarul de utilizatori ramasi activi (aproximativ 3000 utilizatori)
3. lumea obligatoriu sa fie inchisa la inscriere (minim 2 luni de la inchidere)
4. sondaj de opinie - atentie! votul trebuie sa fie individual in functie de dorinta si nu in functie de manipulare prin circulare si mesaje cu "apasa da ca asa e mai bine"


Cand vom considera ca un anumit server intruneste acele conditii, vom initia procesul de votare pe serverul in cauza, iar la un anumit interval de timp de la votare se va aplica (daca majoritatea doreste acest lucru)


Aceste conditii se pot modifica in prealabil fara a se face un anunt expres

1. vechimea serverului...sunt totusi 2 ani...eventual ne puteti da si noua mai multe info..in legatura cu ce vechime ar trebui sa aibe serverul ( deja lumea 7 a devenit putin anosta...)...macar stim si noi ce avem de facut...
2. numarul de utilizatori ramasi activi (aproximativ 3000 utilizatori)...Suntem aproximativ 3000
3. lumea obligatoriu sa fie inchisa la inscriere (minim 2 luni de la inchidere)...aici ar trebui sa aplicati acest paragraf...
Aceste conditii se pot modifica in prealabil fara a se face un anunt expres
..avand in vedere ca "in mod normal" ar trebui sa treaca 2 luni de la inchidere..dupa care ar urma un "proces de votare".....Hmmm...ar trebui sa luati in considerare si posibilitatea ca "unii playeri" sa se plictiseasca pana initiati procesul de votare - si sa "dispara" de pe L7...cu o probabilitate ( destul de mica dar...totusi...) de a nu mai avea ce sa inchideti pe aceasta lume.

P.S. Pro ieftinire.
 

DeletedUser20252

Cred ca intai ar trebui sa ni se explice cand se inchide o lume la inscriere pentru ca nu cred ca stie cineva.

Eu personal nu cred ca o lume se inchide la inscriere cand nu mai sunt locuri pe lumea respectiva,ca daca ma uit pe lumea clasica vad ca mai era foarte mult pana sa ramana lumea aia fara locuri.
Si daca ma uit bine si pe lumea 3 ar mai fi fost locuri de inscriere,avand in vedere ca lumea 3 e inchisa la inscriere de aproximativ un an,tind sa cred ca atunci harta lumii 3 era asemanatoare cu cea a lumii 7 daca nu mai mica din punct de vedere al k-urilor libere.
 

DeletedUser

degeaba postati aici...va bateti gura de pomana...cum a facut si strengaru...;))
 

DeletedUser19081

o sa rog un prieten sa faca 5000 de conturi intr-o zi si uite asa se ocupa si cele 4 colturi de harta :)) INGENIOS nu ???
 

DeletedUser

daca e sa faci asa sa ii zici sa ** cu mn sa ii dau eu link dinala de recrutare...ca sa mai scot si eu niste cp moaca :D
 

DeletedUser32261

sa mai adauge adminii sate de exemplu in k 99 ca sunt acolo 10 -15 insi si nu ai ce sa innobilezi ca-s d-astia micuti...
 

DeletedUser

intre timp...au mai ramas doar

3,165 jucători

de fapt....

2987 funckyboy -EC- 116 1 116
2988 wildtiger 115 1 115

2989 Batman041994 0 0 0

...acum frumos ar fi un rasopuns si din partea celor competenti...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Oricum nu se indeplinesc toate conditiile. In primul rand lumea nu este inchisa pentru inscrieri.

@profucv : daca mai deschizi inca 5000 de conturi, nu vei mai intruni conditia cu numarul jucatorilor :))
 

DeletedUser

Nu merge bre momentan, adica n-a reusit strengaru care era "bazat" si reusiti voi? :))
 

DeletedUser20252

Atunci eu sunt PRO,

cu toate ca sunt slabe sanse ca acest topic sa fie luat in seama.
 
Sus