SONDAJ DE OPINIE pentru IEFTINIREA TALERILOR

  • Autor subiect DeletedUser32269
  • Data de început

DeletedUser

pai pana la urma Morphen nu poti da vina pe ei atata timp cat ei nu fac altceva decat sa respecte o lege a jocului. daca ar face o exceptie la lumea 7, ar sari altii cu gura sa se faca exceptii si pe alte lumi.

Nu ai inteles ironia...
Toti am vazut pe joc chestiuni de genul..playerul N este admin...am fost banat ptr ca am atacat un admin..bla bla bla...
Din cauza lipsei acute de nobili...trebuie sa "dam vina : pe cineva..si adminii sunt cei mai la indemana :p

Plictiseala naste monstrii...ce vrei si tu acum :)))

iar in privinta asta...

....
-cand harta este ocupata mai mult de 80% se inchide lumea de la inregistrare


Acea lume este CASTIGATA cand un trib detine 80% din harta...ori poate nu am inteles eu exact ce doreai sa exprimi prin ..."ocupata 80%..
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Acea lume este CASTIGATA cand un trib detine 80% din harta...ori poate nu am inteles eu exact ce doreai sa exprimi prin ..."ocupata 80%..

Eu m-am exprimat destul de clar, cand harta este ocupata 80% , abia atunci se poate vorbi despre inchiderea lumii de la inregistrari , in nici un caz inchiderea definitiva a acesteia.

De 3 ani de cand e acest joc in Romania, nu a fost inchisa niciodata o lume definitiv, sau cum zici tu, castigata :). Si nu inteleg un lucru : de ce spuneti ca lumea e castigata de Diablo , atata timp cat dusmanii vostri mai au destule sate? Teoretic voi ati castigat, dar trebuie sa o faceti si practic, adica sa le luati toate satele :) Spor!
 

DeletedUser

Eu m-am exprimat destul de clar, cand harta este ocupata 80% , abia atunci se poate vorbi despre inchiderea lumii de la inregistrari , in nici un caz inchiderea definitiva a acesteia.

din 99 k-uri...mai sunt "libere" aprox 7......la o prima vedere se pare ca lumea este OCUPATA peste 90 %...dar...nu este exclus sa mai fie "locuri"...acele spatii mai "deschise" pe harta care teoretic pot sa apara ca si sate ale unor playeri / barbari...de aceea ar fi bine ca "o voce" autorizata ( poate daca incepem sa injuram..apar si cei in drept...dar sigur numai ptr a ne sanctiona :p ) sa dea detaliile necesare...ca sa stim si noi...mai intrat o data la n zile...dam delete...ne dam in barci...
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Cred ca este vorba de numarul de sate existente pe toata harta, asta incluzand si barbarele , insa nu stiu exact cat este maxim. Daca doresti sa stii neaparat da-i un pm doamnei carmi si probabil te va elucida.
 

DeletedUser32269

mwhahaha...nu intelegeti...este manevra adminilor ca sa nu castigam noi lumea asta...:D..majoreaza cota de tva...ca sa nu-si mai permita unii cp...sa aibe doar ei :p:p:p

P.S. ca sa nu uitam unele "inadaptabilitati" ale unora...tot ce este rau...este din cauza adminilor..si majorarea tva-ului...si faptul ca pe unii ii parasesc iubitele/iubitii..chiar si netul unora "le merge in valuri" tot din cauza lor...


ASTA E BUNA:)))) ofer recompensa :D
 

DeletedUser

2,979 jucători Vezi statisticile jucătorului
286,942 sate Vezi statisticile satului
210 triburi Vezi statisticile tribului


2834 raczinho 75 1 75
2835 POSEIDON11 0 0 0..niciun sat...
 

DeletedUser32269

pff morphen ... pai na vedem si noi admini vad asta? de ce oare o mai lalaiescccccccccccccccccccccccccccccccc?
 

DeletedUser

bey...eu zic sa va luati gandu de la ieftiniri si sa va asteptati la scumpiri...ca acuma cu marirea tva-ului...;))
 

DeletedUser

O totala lehamite de toti care se ocupa de acest joc...de ce nu faceti public...auzi...asta-i raspuns domnule ...
vor fi modificate diverse lucruri.
..ce mai faceti...ii dati luciu sabiei??? stergeti de praf scuturile ori otraviti sagetile... bleahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.....acum poate ai timp si eventual imi inchizi contul pe extern..ori poate faci gestul nobil si-l inchizi si pe joc...ca al naibii o sa fie ala de il va mai deschide...inca o data...LEHAMITEEEEEEEEEE
 

DeletedUser

si nu ne spui si noua ... sa ne lehamitem si noi????

mai pe romaneste???? NU ATI COTIZAT DESTUL....pana atunci se va mai modifica cate ceva...se mai pune o potcoava la cai...saua va avea ceva tinte pe ea...ca am iesit din era mezozoica...
 

DeletedUser33318

ahaaaaaaaaaam.... sa inteleg ca sufletul meu depus in jocul asta nu a fost luat in calcul... si doaamneeeee ce suflet mare am... aiurea, aiurea de tot
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Hai ca ati dat-o in diverse pe aici. Targovistene, lasa-l pe morphica in pace ca doar el intelege ce scrie pe aici...si tot degeaba pentru ca nu are nici un efect pozitiv. Din cate am auzit eu de la cineva "de sus" , mai dureaza pana se inchide lumea 7 de la inscrieri.
 

DeletedUser32269

revin cu ceva nou:))
Statistici
Triburile.ro Statistici furnizează statistici și grafice pentru a te ajuta să-ți urmărești progresul și să îl compari cu alți jucători.
2,898 jucători Vezi statisticile jucătorului
287,314 sate Vezi statisticile satului
197 triburi Vezi statisticile tribului

sunt statistici facute de voi ,sunt mai putzin de 3000 de jucatori ce mai asteptatzi ,de ce tragetzi de timp? e risku vostru deja incepe lumea sa se plictiseaca pe acest joc hmmmm
 

DeletedUser

penibila faza...lumi inchise am vazut..lumi castigate...la fel...nu am vazut inca...o lume parasita :p...dar ptr orice exista un inceput...


2,860 jucători..din care....

2733 S3l3n@ 114 1 114

mwhahaha..vertiginos ne indreptam spre....
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
penibila faza...lumi inchise am vazut..lumi castigate...la fel...nu am vazut inca...o lume parasita :p...dar ptr orice exista un inceput...


2,860 jucători..din care....

2733 S3l3n@ 114 1 114

mwhahaha..vertiginos ne indreptam spre....

morphen,. doar 3 lumi sunt inchise... dar nici una nu e castigata.. nu stiu unde ai vazut tu lumi castigate/terminate pe .ro ... probabil ai visat mai urat aseara :)))
 

DeletedUser30341

lumea tot intreaba aici care e faza cu inchiderea lumii si mai ales ieftinirea talerilor si voi NIMIC nu raspundeti
chiar trebuie sa inceapa lumea cu jigniri si injuraturi ca sa va miscati si voi degetele sa scrieti un raspuns ??

chiar asa asteptam si noi un rapuns, dar mi-e teama ca o sa murim de plictiseala pana se ieftinesc talerii! :(
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
lumi inchise am vazut..lumi castigate...la fel...

unde ai vazut tu lumea castigata? pe serverul din beirut sau din afghanistan? si daca ai vazut lume castigata, nu inteleg ce legatura are cu serverul romanesc si cu lumea 7...
 

DeletedUser

unde ai vazut tu lumea castigata? pe serverul din beirut sau din afghanistan? si daca ai vazut lume castigata, nu inteleg ce legatura are cu serverul romanesc si cu lumea 7...


Eu am vazut o lume inchisa si castigata da nu mai stiu pe unde:(
 
Sus