SONDAJ DE OPINIE pentru IEFTINIREA TALERILOR

  • Autor subiect DeletedUser32269
  • Data de început

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
andrei cred ca ar fi cazul sa taci ca habar nu ai ce vorbesti :)) cred ca ai fost intr-o lume paralela :)))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
.noi cerem daca nu ai invatat alfabetul inca... ca sa poti conspecta....o OPINIE AUTORIZATA

daca n-ai primit inca un raspuns de la cineva autorizat inseamna ca nu e cazul sa fie dat... eu insa am avut buna intentie si m-am informat la "cei autorizati" cam despre ce este vorba si ei mi-au explicat. ceea ce am postat eu este exact ce mi s-a spus.
 

DeletedUser30341

m-am informat la "cei autorizati" cam despre ce este vorba si ei mi-au explicat. ceea ce am postat eu este exact ce mi s-a spus.

hmm curios...de ce nu le zici celor "autorizati" sa ne dea si noua un rapuns! stii tu "Verba volant, scripta manent! (vorbele zboara, scrisul ramane!)"
 

DeletedUser32269

hmmmmmm oare de ce cresc?
Statistici
Triburile.ro Statistici furnizează statistici și grafice pentru a te ajuta să-ți urmărești progresul și să îl compari cu alți jucători.
2,881 jucători Vezi statisticile jucătorului
pfff
 

DeletedUser30341

Dar ce sunt eu intermediar? Nu puteti sa le dati un pm ?
daca tu nu stii...tu ai scris ca te-ai informat! daca tot ai cerut parerea celor "avizati" de ce sa nu o avem in scris? mai mult
ceea ce am postat eu este exact ce mi s-a spus.
- ce sa inteleg din asta? esti sau nu intermediar?
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Eu m-am interesat in mare parte pentru cultura mea generala... faptul ca am postat si pe forum a fost din bun simt....
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Eu va sfatuiesc ca demersurile sa le faceti prin sistemul de suport, forumul extern poate gazdui doar dezbaterea acestei probleme si interesul jucatorilor in sensul acesta, decizia insa nu se ia aici.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Adex nu trebuia sa faci asta :)) acum ii zapacesc astia pe saracii admini pe support.. floodeaza sistemul :)))
 

DeletedUser32269

:))) lasa ca a facut bine sa vada lumea care mai are chef de joaca pe l7 ..deci dragilor go go go cu intrebarea suport pentru taleri
 

DeletedUser33089

e cel mai bine sa ieftineasca talerii.. dar se poate si trece peste inchiderea lumi si sa scada si acuma cand este lume inchisa:p
sa se gandeasca si la noi :( suntem in recesiune de nobili:(
 

DeletedUser

talerii nu o sa se ieftineasca foarte curand ...
am intrebat si eu cum e cu vechimea asta si raspunsul a fost cam asa : nu este o vechime standard a serverului pt a putea fi inchis .
apoi mi-au zis ca mai sunt lumi de inchis: 2, 4, 5 ,6 ...

si la faza cu numaru ala de aproximativ 3000, a zis ca si pe lumea 9 sunt sub 3000 ...

si la sfarsit mi-a dat un ps: lumea 7 are viteza 2 , deci nu avem probleme cu resursele ca si celelate lumi ;)

asa ca nu mai are rost sa cerem ieftinirea talerilor :mad:
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Deci topic inchis , va rugati la iarna la Mos Craciun sa va faca un cadou , cate 100 000 de taleri la fiecare :))
 

DeletedUser

daca n-ai primit inca un raspuns de la cineva autorizat inseamna ca nu e cazul sa fie dat... eu insa am avut buna intentie si m-am informat la "cei autorizati" cam despre ce este vorba si ei mi-au explicat. ceea ce am postat eu este exact ce mi s-a spus.

pfffffffff...am primit raspuns...am luat avertisment ptr ca te-am jignit..cand am spus ca am visat ca erai inteligent....
Om topic......IEFTINIREA TALERILORRRRRRRRRRRRRRRRRR :p doresc

Eu va sfatuiesc ca demersurile sa le faceti prin sistemul de suport, forumul extern poate gazdui doar dezbaterea acestei probleme si interesul jucatorilor in sensul acesta, decizia insa nu se ia aici.

cu tot respectul...acest demers...a avut loc...dar cum "NU putem" da copy/paste la mesajele primite din partea "suportului"...sa spunem ca incercam sa "punem presiune" si sa vada si altii... ce final poate avea n ani de joc...total aiurea...te lupti la inceput ca sa mori de plictiseala la sfarsit din cauze subiective...PAREREA MEA....NU s-au strans destui bani ptr a inchide lumea asta la inscriere...astfel ca se tergiverseaza lucrurile...poate poate...DAR POATE NU MAI BAGAM NOI PREMIUM..este si asta o varianta spre care tind multi colegi de-ai mei de joc.


Deci topic inchis , va rugati la iarna la Mos Craciun sa va faca un cadou , cate 100 000 de taleri la fiecare :))

:p ce "ajutor"...moamaaaa..ne imbogatim...

Taleri
În total: 1717941
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Pai si fara premium nu puteti juca la ce conturi gigantice sustineti. Contul premium este optional, nu ti-l baga nimeni pe gat, iar faptul ca doresti sa renunti la el din cauza ca talerii nu se ieftinesc, nu reprezinta o amenintare pentru Inno Games .

Eu va sugerez o alternativa : vara, terase, fete , bere , mare , plaja, etc.... poate pe la iarna se vor ieftinii si talerii , atunci cand creste si activitatea pe joc. :p
 

DeletedUser

Pai si fara premium nu puteti juca la ce conturi gigantice sustineti. Contul premium este optional, nu ti-l baga nimeni pe gat, iar faptul ca doresti sa renunti la el din cauza ca talerii nu se ieftinesc, nu reprezinta o amenintare pentru Inno Games .

Eu va sugerez o alternativa : vara, terase, fete , bere , mare , plaja, etc.... poate pe la iarna se vor ieftinii si talerii , atunci cand creste si activitatea pe joc. :p

pe pariu???? sa fim realisti...vom vedea...deja purtam discutii pe aceasta tema..si sigur vor mai fi playeri care ni se vor alatura...au "grafice" din care vor vedea "activitatea" pe l7///a doua parte...plaja, terase...oricand...poate iesi si tu cu noi cnd treci prin buc.
 

DeletedUser

si el? chiar nu am vazut , multumesc gabita!
cine are cont pe extern sa voteze pentru ieftinire
cine nu sa voteze oricum, ca zau ne plictisim rau :D
 

DeletedUser

ca sa se inchida lumea faceti-va voi cat mai multe conturi.... si dupaia sa vezi ... imediat...
 
Sus