Sondaj

  • Autor subiect the macedonian
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

- viteza serverului: 1
- viteza trupelor:1
- numărul de membri în trib va fi limitat la 50

setarile acestea sunt bune si prezic o lume interesanta, care poate fi jucata si de cei care nu au chiar asa de mult timp la dispozitie.
numarul limitat de jucatori indica catre 2 lucruri:

-fie un trib puternic, activ
-o sa avem parte de foarte multe familii de triburi

- sate bonus speciale

nu ma incanta aceasta setare deoarece foarte mutlti noobi vor avea ce inobila...

momentan sunt inscrisi pe l12 peste 23000 de mii de jucatori

scopul acestui topic este sa intreb daca se merita sa joci pe aceasta lume
daca in opinia voastra sunt jucatori experimentati sau majoritatea noobi

tin sa precizez ca nu am jucat niciodata pe .ro si vreau sa aflu daca am facut bine si am intrat pe L12.

astept comentarii...si nu spamati va rog
 

DeletedUser

ca si calitate...parerea mea: L12 e cea mai slaba lume de pe .ro...sunt foarte putin jucatori experimentati pe aceasta lume...iar cei cativa care au intrat...au facut-o mai mult pentru limita de 50/trib :)
Triburi bune...deasemenea sunt putine...defapt...nu prea sunt:confused:...asta si datorita timpului scurt...la 24h dupa ce a fost anuntata deschiderea lumii s-a si deschis...nu a fost timp suficient sa se organizeze triburi...
Cat despre intrebarea ta"Daca se merita ca ai intrat pe .ro?"...ce pot sa spun...o sa-ti faci o parere proasta de serverul romanesc...era mai bine daca intrai pe 10...e mai agresiva si sunt multi jucatori buni...
Spor la joc si bun venit printre romani:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

judecand dupa activitatea forumurilor e clar ce fel de lume este l12..din cei peste 23000 de mii de jucatori inregistrati cred ca 90% nici nu stiu de extern:D
 

DeletedUser

foarte slaba lumea 12...
1 motiv:s-a anuntat cu 1 zi inainte de deschidere
2 motiv:viteza 1...cam toti jucatorii ar vrea o lume cu viteza 2,1 e prea plictisitoare
sincer,vad doar 2-3 triburi bunicele pe 12
 

DeletedUser15142

noi voi si mai cine?:))

on topic avand in vedere ca ultima lume cu viteza 2 a fost 8 lumea 13 are viteza 8:D sau 2
 

DeletedUser

judecand dupa activitatea forumurilor e clar ce fel de lume este l12..din cei peste 23000 de mii de jucatori inregistrati cred ca 90% nici nu stiu de extern:D
Poate ca stiu...dar vezi ce pateste un noob daca se incumeta sa posteze...desi pentru politica si propaganda e foarte important sa fi "persoana publica".
Daca nu ar fi unii atat de sarcastici in replicile ce le postati asupra lor, poate ai vedea mai multi si pe forum, nu numai pe harta:cool:
 

DeletedUser

Am intrat si eu sa-i iau pulsul.. si mi se pare slabuta slabuta. :)
Cu exceptia "baietilor" lui Mirificu.. restul par a fi carne de tun.. dar cine-stie..:)
Poate asta inseamna ca luam parte la o schimbare de generatii :)
 

DeletedUser8607

va fi greu sa iti faci un trib zonal cu jucatori experimentati, daca gasesti 20 de jucatori imprastiati pe doua K-uri aia trebuie sa se intareasca prin recrutare. Limita de membri fiind mica tot imprastiati vor fi. Asa ca cei care doresc sa-si faca un trib continental bun vor trebui sa petreaca mult timp in educarea jucatorilor.
 

DeletedUser

Singura problema la l12 este ca a fost prea tarziu anuntata deschiderea si din aceasta cauza nu sunt multe triburi experimentate, dar in legatura cu setarile mi se par OK o viteza acceptabila pt. cei care au servici si alte ocupati.
 

DeletedUser

Setarile sunt foarte bune, este un lucru inedit pentru lumile noastre limita de 50 de membrii, as fi crezut ca o sa intre multe triburi bune... probabil timpul prea scurt a impiedicat asta :D , cu greu poti numara 5 triburi calumea :)
 

DeletedUser14376

Lumea melcilor....prea slaba, nici nu merita intrat pe ea la viteza care o are...

chiar imi doresc o lume cu viteza mai mare ca pe L8....

sa vezi atunci cati jucatori buni vor intra
 

DeletedUser896

Imi place ca doar expertii isi dau cu parerea.
Nu sunt triburi bune, nu sunt jucatori buni, e o lume slaba.....

Sau poate ca nu ati vazut voi jucatori sau triburi bune din cele pe care le cunoasteti.
Ganditiva ca sunt inca 11 lumi, iar in fiecare lume sunt 10-15 triburi de luat in seama si cam 2-300 de jucatori.

Chiar credeti ca-i cunoasteti pe toti?
Inca ceva. Daca joci intr-o lume cu alte caracteristici crezi ca esti expert si aici? Eu zic ca nu e neaparat asa.

Apropo, stie cineva care lume are caracteristicile cele mai apropiate de aceasta?
 

DeletedUser

dar ce inseamna o lume buna, cum se poate, de fapt, dovedi valoarea unui jucator? setarile sunt diferite, insa calitatea jucatorilor se poate vedea foarte greu, ce inseamna sa nu stii sa joci un joc atat de simplu? sa fim seriosi, cati dintre tribari joaca sah?
 

DeletedUser

Da L2 este apropiat de L12....Daca se merita sa joci pe L12.....nu stiu.....nu cred k ai de ales, poate L13....privind in ansamblu caracteristicile acestei lumi, cred k necesita foarte multa activitate pe aceasta lume, din cauza vitezei mici a servarului, asta daca vrei sa te dezvolti destul de rapid. Cred k aceasta lume va fi destul de interesanta pe viitor...
 

DeletedUser

mie imi place lumea asta.........e distractiva.....multi icepatori...
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Mie nu imi place viteza...mi-e si lene sa intru pe lumea 12 cand vad ce viteza are,cat despre jucatori...sunt putini cu experienta.
Nu prea se merita sa joci pe L12,dar eu o fac inca pentru trib :)
 

DeletedUser

Nu inteleg de ce toti spuneti ca este o lume slaba, totusi abia a inceput.Cat despre jucatorii care sunt pe ea nu stiu ce sa zic deoarece este primul meu cont pe acest joc ....si nu mi se pare asa de complicat....joc alt joc de genu de peste un an de zile.....si totusi cred ca oricine poate incepe de la 0 aici si sa urce in topuri....singura conditie este sa fie activ....As zice sa mai asteptati ceva timp si apoi sa ziceti ca e o lume slaba
 

DeletedUser

merge si lumea asta cred ca ma las pe 13 ca nu prea am fost activ si joc numa aici..........viteza mica imi permite sa joc mai bine
 

DeletedUser

Oare mi se intampla doar mie sau lumea 12 chiar nu mai poate fi accesata?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus