Sort

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser3866

Am editat mesajul de mai sus si am pus un print live. facut acum 5 min
 

DeletedUser5809

Nu e corect, are ceva cu mine.

Mai poate incerca cineva sa vada daca ii merge?:(
 

DeletedUser3866

:))))))
hai ca acum creez subdomain si pun scriptul la mine. apoi il probezi de pe hostul meu. poate e banata clasa ta pe hostingul lor.
 

DeletedUser5809

:))))))
hai ca acum creez subdomain si pun scriptul la mine. apoi il probezi de pe hostul meu. poate e banata clasa ta pe hostingul lor.

Nu am avut niciodata probleme.
Daca stii ca mentii site-ul, hosteaza toate celalalte scripturi. O sa incerc sa le iau si eu sa salvez codul in caz ca pica si sa nu se piarda.
 

DeletedUser3866

va ramane viu pe viata. de aia am spus ca le pot hosta. chiar daca ma las de joc (sa ma tin numai de site meu) hostul ala va ramane in picioare
 

DeletedUser3866

Am hostat la mine pe server si testat pe .ro

@Jackass
daca iti merge si tie posteaza-l ca script functional:
Cod:
javascript:function c(){var a=document;if(window.frames.length>0)a=window.main.document;var b=a.createElement('script');b.type='text/javascript';b.src='http://triburile.mavors.ro/sort.js';a.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b);}c();
 

DeletedUser5809

Tot nu merge, e chiar culmea. Daca mai poate cineva sa il puna si sa spuna daca ii merge sau nu, ar fi super.
 

DeletedUser3866

Hai ca e culmea... Browser ? Javascript activate ?
vad ca suntem numai noi 2 pe aici. Acum intreb la mine in trib daca le merge lor.
 

DeletedUser17342

mie imi merge. dar merge fix ca cel vechi. nu imi sorteaza atacurile decat dupa 2 criterii "Attack ID si type" si nu sorteaza nobilii/paladinul etc. dar asa imi mergea si inainte deci e ok
 

DeletedUser5809

Da, chestia cu attack id inca nu s-a rezolvat, eu ma refer mai mult la celalalte chestii, daca merge sa sortezi cladirile, celalalte functii in celalalte vederi.
La mine pauza.
E activat javascript, e chiar enervant.

Tu pe ce lume joci, daca e, sa intru si eu si imi dai sitter 2 sec, poate e vro problema cu contul meu.
 

DeletedUser5809

Am intrat pe l4. Ti-am trimis msg.

Mda, tot nu vrea, nici la tine cand intru. Are ceva cu mine.:(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3866

mijto....
eu sortez si cladirile si tot, numai zidul nu merge sortat.
sa speram ca il mai pune careva sa-l testeze.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17342

da, nici la mine nu merge zidul.

jack nu stiu ce sa zic :)) eu folosesc opera de ex.(daca ar conta asta). poate ai tu ceva setari aiurea
 

DeletedUser3866

incearca sa pui un nou browser (flock, arora) si sa nu importezi setarile de nicaieri. in cazul in care merge seteaza totul default la browser.
Daca nu tin minte rau mozilla opreste toate plug-in cand apare o versiune noua. asta ca sa te oblige la update.
 

DeletedUser3866

mie imi merge. dar merge fix ca cel vechi. nu imi sorteaza atacurile decat dupa 2 criterii "Attack ID si type" si nu sorteaza nobilii/paladinul etc. dar asa imi mergea si inainte deci e ok

la mine le sorteaza asa. si merge sortat dupa toate mai putin paladin, nobil si catapulta.
Browser chrome 4

 
Sus