Spam - 2011

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser18437

e foarte trist ca a murit in totalitate lumea clasica :( cred ca ar fi timpul sa se dea restart sau ceva de genu :(
toate triburile si toti jucatorii is inactivi.
singurul trib care e cat de cat activ e ~E.C~,dar nici ei nu stau ff bine cu activii,dar privind restul triburilor ei sunt #1. ...
 

DeletedUser18437

eh :)) poi clasamentul innobilarilor interne nu leam verificat =)) ala 100% ca nu arata ca si linia agresorilor.
 

DeletedUser18437

eu nam supravegheat pana acum clasica dar .... ce rost mai are lumea daca e atat de inactiv :confused:
conturile :confused:
 

DeletedUser

eu nam supravegheat pana acum clasica dar .... ce rost mai are lumea daca e atat de inactiv :confused:
conturile :confused:

probabil e o liniste de dinainte furtunii...a mai fost o perioada de genul asta si iar a fost razboi. nu stie niciodata ce o sa fie.
 

DeletedUser17029

E cineva care joaca de la inceput? Sau macar mai exista un cont de la deschiderea lumii?
 

DeletedUser18437

Da sunt mai multi, printre care si eu!

mai joci silviule ? :eek: eu asa am auzit ca teai lasat ...
si in legatura ca "sunt mai multi" sunt ff putini care joaca activ pe lumea clasica.ar fi usor sa numaram jucatorii care intra zilnic.
 

DeletedUser13449

Nu m-am lasat , cine te-a informat a gresit:)...in perioada asta sunt mai activi:)
 

DeletedUser

Am jucat si eu akm ceva timp pe clasica si chiar mi`as dori sa se mai faca inca o lume cu setarile celei clasice!
 
Sus