Spam - 2011

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser8343

PasteFericit.jpg
 

DeletedUser

Adevarat a Inviat! :)
Ce s-a intamplat pe aici, le-ai dat tuturor vacanta? :p
 

DeletedUser8343

Nu dar aici nu se mai posteaza de foarte multa vreme decat prea rar ..ei joaca pe harta
 

DeletedUser

si unde-i farmecul? :)) sa nu vezi tu o paruiala, un atac la persoana, sa nu poti sa dai un ban.. off..
tristete mare! :p
 

DeletedUser8343

Pai din ce am vazut eu pe acolo nu s-au mai discutat chestii interesante pana ieri cand am plecat eu spre mare...
Legat de paruieli si altele nah, ce sa facem? fiecare cum vrea.. nu poti sa obligi lumea sa faca ceva ce nu ii place nu?
 

DeletedUser

dar totusi.. asta e un joc de razboi.. nu se poate asa ceva!
E inadmisibil, atata indolenta, nu se mai ataca nimeni, nu se mai spala rufe murdare in public..
Totusi suntem la triburile, nu la SIMS..
 

DeletedUser10929

nu mai e nimic de spalat ca din toata lumea clasica, toti se cunosc acum si au tot avut aparitii in public, nu se mai intampla nimic nou si ce se intampla, nu se mai mira nimeni
 

DeletedUser8343

si nu ne spuneti si noua ce se mai intampla? cum mai merg atacele? razboaiele? barfe ceva? :p
 

DeletedUser

Ahaaa! fiti atenti cum pandeste, sta pitita dupa colt!
care cum iese cu pancarda isi ia vacanta! :D
Asa da, domne', asta este cu adevarat un forum curat! :D
 

DeletedUser8343

Nu eram pitita domnle...cum poti sa spui asa ceva?
Si daca si eu sunt cu sanctiunile din prima...inseamna ca tre sa mai urmaresti..
 

DeletedUser

deeaaa.. mie-mi spui? inca mai e in dreptu' nickului meu la infractiuni cifra 1 - ca am facut spam la offtopic :D

Ai vazut nunta regala? domne' ce mai distractie, a muncit oamenii aia, a facut atata lux, muzici d-alea numa' betoven si muzart, a dansat printesele, s-a suit pe mese, a fo' distractie mare!
Da' n-am vazut la ei ca s-a furat mireasa.. nici n-a dansat gaina, nici n-a scos pojartela cu dintii..
Nemaipomenit asa ceva..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

Ai luat spam pe rubrica OFF-TOPIC ..Este o diferenta. O sa iti explic in privat daca vrei.
Nu am vazut nunta..eram la serviciu :p
 

DeletedUser

aa. da' nu tre' sa imi dai explicatii... mie chiar imi face placere. :D
Ma mai simt si io bagat in seama, vorba aia.. :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10929

atace din ce stiu eu cam razlete, barfe, am ramas rau in urma cu ele si nici nu ma mai intereseaza, mai trec pe aici in speranta sa aud macar eu ceva:))
 

DeletedUser

poi da? ar trebui sa le zicem sa scrie pe noi "artisti", sa ne deosebeasca lumea, manca-ti-as.. :D
 
Sus