Spam - 2011

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser

cam liniste pe forumul lumii clasice :))) ca doar majoritatea sunt ocupati cu barbarele :))
 

DeletedUser4249

e batalia pentru primele locuri :)) pacat ca toata harta au diplomatie ca sa dea in barbare:))
 

DeletedUser4249

de ce?

..........

din cauza ca inainte cu 3 luni sa se inchida lumea un tradator a bagat dusmanu in mijlocu tribului peste noapte..tu cu mii de sate goale trimise trupele spre granite si langa tine 100 sate dusmane blindate...ce ai face tu mai ales cand mai sti ca sunt cateva luni si se inchide ..nu avea nici un rost sa ne zbatem..
 

DeletedUser

lasa robert :) cel putin eram pe plus in fata a 6 triburi :)
lasa lumea sa zica ce vrea noi am fost cei mai buni de pe clasica ;) :p ,iar ca acuma nu mai suntem toti pe joc din cauza unui "coleg" e altceva
 

DeletedUser2711

lasa robert :) cel putin eram pe plus in fata a 6 triburi :)
lasa lumea sa zica ce vrea noi am fost cei mai buni de pe clasica ;) :p ,iar ca acuma nu mai suntem toti pe joc din cauza unui "coleg" e altceva
Cu asemenea bazaconii adormiti si va treziti voi din somn ? :)))))
Mey luptatorii de plastilina.. :) ... nu ati fost singurul trib care a avut in mijlocul lui 100 de sate dusmane :)

Knight a avut in mijlocul lupilor 500 de sate... nu 100... :) De exemplu: conturile cfrcluj, SNA, adiape, bravodelta, PrinceOfShadow, bimbo81, sakalul BV 87 NEC, B@b@r ...

Aaaaaa... ca n-ati stiut ce sa faceti cu ele si ca le aveati degeaba, asta e altceva...

Dar da, aveati dreptate sa va dati stergere de cont cand au venit Lupii in mijlocul vostru cu 100 de sate. Am fi fost exact ca Lupii in mijlocul oilor, acolo intre voi... Probabil ati realizat diferenta si ati plecat rusinati si cu capul plecat de pe clasica... Nu erati pregatiti pentru razboaie de genul asta, mai copiilor...
Sper ca ati avut ce invata de la noi si sa faceti treaba mai buna pe 26. :)
 

DeletedUser4249

e prea mare diferenta intre a avea sate intre voi si voi sa aveti satele blindate..fata de a veni peste noapte cu 100 de sate noi avand satele goale..te cred ca esti mare luptator dar nu asa las:)) sa nu mai zic cand ti-am dat niste amarate de fake pe 10 sate in k12 le-ai cedat la un jucator mic sa nu ai tu atacuri pe tine..cu asemenea jucatori sa te tot lupti:))
 

DeletedUser10929

robert, nu are rost sa te stresezi, cei ce au fost oameni in Lupii, nu mai sunt pe conturi de mult, iar cei ce au ramas, fac umbra degeaba pe fata pamantului (a se citi "lumea clasica").

oricum, Lupii castiga lumea clasica, felicitarile de rigoare, nu e nici o surpriza, ca si in viata reala, tot cei mai mari mincinosi ajung sa conduca o tara (ex. Romania).

in plus, Knight poate sa inceapa oriunde cu fruntea sus, Lupii nu vor mai exista in aceasi echipa nici pe lumea 100.

Dar inca o data, felicitari pentru castigarea lumii clasice, dar nu uitati ca datorati asta celor care v-au lasat conturile, nu celor ce mai sunt acum pe joc, si in nici un caz lui Asu cel exagerat, care e unul din cei mai slabi jucatori din Lupii. (si eu ar trebui sa stiu asta, pt ca am avut atacuri de la toti) :))
 

DeletedUser4249

huzy crezi ca ma stresez? au dovedit ce buni sunt toti de pe clasica au aliante si pna toti ce crezi ca ataca? barbare:))) jalnic
 

DeletedUser

noi macar prin munca am ajuns pe locu 1 dupa o fuziune intre nobil si m.t. dupa ca au mai venit alti jucatori la noi unii de frica sau nu asta e altceva ... dar un an jumate am stat pe locu 1 asa jucatori de plastilina cum ne spune asu am pierdut sate am si luat ,dupa am avut razboi cu mai bine de jumatate din harta si eram pe plus:)
 

DeletedUser4249

asule noi am invatat de la voi ca e bine sa nu fim ca voi pe nici un fel de lume de pe jocu asta... probabil asa sunteti si in real life(daca aveti asa ceva) sa injunghiati pe la spate ca un razboi corect nu ati dus niciodata..doar ati fraierit jucatori..cat despre bimbo81 v-a aratat ca habar nu aveti sa jucati si din 10 sate a facut ditamai clusteru pe k13 k12 acolo acum 2 ani cand i-ati luat satele de pe k33 le-ati luat pt ca trebuia sa renunte la o sana ori pe granita cu voi ori cu nmz ca altfel nu vedeati 1 sat de la el dar se vede cat de buni ati fost acum ca nu ati reusit sa il scoateti de acolo..ala razboi nu ce faceti voi pe la spate:))) daca stau sa ma gandesc satele luate de la turky33 excolegu nostru daca s-a putut numi asa au fost singurele tale sate de granita..pana la faza cu el nu am auzit de tine in razboiu cu noi:))) deci ce reprezinta ca ai fost cont fara granita pana atunci "asu cel firav"
singuru care merita respect din lupii a fost si este soso a fost singuru din tot tribu cu care am putut purta o discutie cu voi nu ca va credeati prea superiori si blocati pe toti la mesaje... ce s-a facut acum trebuia sa fi facut mai demult cu stergerea de cont dar tot soso m-a facut sa ma razgandesc deci e singuru din lupi cu caracter voi restu caracter = 0
bafta cu barbarele
 

DeletedUser

daca cineva vrea sa demonstreze ceva la sfarsit de clasica mai bine ar renunta la barbare
 
Sus