Spam - 2011

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser8343

Spam - decembrie 2009
Lumea Clasica

rating_5.gif

Tinand cont de faptul ca forumul este un loc in care se presupune ca trebuie sa se realizeze comunicarea intre jucatori din diverse triburi, zone ale hartii, lumi, etc. , am decis adoptarea proiectului propus de Gabi23 si anume deschiderea unui topic in care jucatorii sa poata discuta liber pe sectiunea fiecarei lumi in parte.
Proiectul va fi momentan in faza experimentala pe lumile moderate de mine: 3, 11, 14 si clasica

Regulile sunt aceleasi si va rog sa le cititi cu atentie inainte de a va hotari sa postati (http://forum.triburile.ro/announcement.php?f=16&a=12).
Atacurile la persoana, jignirile si atacurile asupra moderatorilor/adminilor nu vor fi tolerate si vor fi sanctionate extrem de dur.Regulile de postare(cele de la punctul 2), cum sunt 2.2.,2.3.,2.4.,2.11. nu se vor aplica. Asta nu inseamna ca orice fel de spam este tolerat.

Va anunt de pe acum, daca doriti sa postati doar pentru a va creste numarul de postari, nu acesta este locul potrivit.La sfarsitul fiecarei luni(in ultima zi a lunii) toate mesajele vor fi sterse, topicul de asemenea, iar in data de 1 va fi deschis un nou topic, corespunzator lunii in cauza.

Discutiile vor fi tot in legatura cu P&P lumea clasica dar mai degajate, mai despre orice (a nu se pierde din vedere regula 2.1., care se aplica in continuare).
De exemplu puteti da "quote" unui post din alt topic si il puteti discuta aici, asta pentru a pastra cat mai curate topicurile de propaganda pura.

Voi participa si eu la discutii, atat ca moderator, cat si ca utilizator al forumului, asta pentru a nu avea discutii mai tarziu.
Pentru nelamuriri si intrebari ma puteti contacta pe privat.


Distractie placuta.


Copyright: Gabi23
 
Ultima editare de un moderator:

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
buey...hai ca deja ne suparam...si fac urat...
asa ca mai rupeti din pna-urile alea ca sa inceapa distractia
 

DeletedUser

:Dheeey, baieti!caut si eu un trib de fite de pe clasica!candva... demult... demult de tot... am jucat si eu p'acolo prin omerta... n-am jucat prea mult, dar acum vin cu pofta de joc si de distractie... am realizat ca aici sunt printre cei mai tari playeri din joc... si nu ma refer la punctaj... hehe... are cineva loc si pentru mine? :tare: Primiti acadeleee de la mosu daca ma luati pe mine in trib... hihi :D
 

DeletedUser15512

N-a fost chiar asa demult, mai prin primavara erai in Omerta :))
Cat despre mos, treci la nani, bebe :p
 

stou

member
Scor reacție
0
bai bombonel eu am impresia ca tu chiar ai uitat cine e cu adevarat mare sef de trib si razboinic neinfricat !!!!Si cine ti-e tie idol ma ?????
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
deci si in concluzie ne suparam....de ce postezi dupa mine?
faci si tu o cerere :p si daca e aprobata abia atunci faci postare
 
Sus