Spam - 2011

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser

Cu asemenea bazaconii adormiti si va treziti voi din somn ? :)))))
Mey luptatorii de plastilina.. :) ... nu ati fost singurul trib care a avut in mijlocul lui 100 de sate dusmane :)

Knight a avut in mijlocul lupilor 500 de sate... nu 100... :) De exemplu: conturile cfrcluj, SNA, adiape, bravodelta, PrinceOfShadow, bimbo81, sakalul BV 87 NEC, B@b@r ...

Aaaaaa... ca n-ati stiut ce sa faceti cu ele si ca le aveati degeaba, asta e altceva...

Dar da, aveati dreptate sa va dati stergere de cont cand au venit Lupii in mijlocul vostru cu 100 de sate. Am fi fost exact ca Lupii in mijlocul oilor, acolo intre voi... Probabil ati realizat diferenta si ati plecat rusinati si cu capul plecat de pe clasica... Nu erati pregatiti pentru razboaie de genul asta, mai copiilor...
Sper ca ati avut ce invata de la noi si sa faceti treaba mai buna pe 26. :)

din gura vad ca stii sa dai (ma rog sa scrii) dar de atacat nu ai facut nimic mai asu :) zi merci ca ai luat si tu niste sate de la jhony boy dupa ce ati rupt pna cu el miseleste ca la injunghiat jucatori si triburi pe la spate esti foarte bun in rest nimic interesant la tine si tribul tau maret (doar 2-4 jucatori care ii respect de acolo in rest nu merita)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Sper ca nu degenerati si ajungeti la jigniri, nu mi-ar place sa va sanctionez, asta ca tot se va inchide lumea :)
 

DeletedUser2711

Copii mei...
Nici nu ma asteptam sa primesc altfel de raspunsuri de la voi ... :)))

Nu fiti suparati ... :) Stiu ca frustrarea e mare... ca v-am trimis pe toti la plimbare pe alte lumi.. :)

Discutia pe tema asta e sterila acum.. :) Nu ma apuc acum sa dau explicatii huzilor, robertf-ilor sau altor ilustri necunoscuti.. nu e nevoie sa stiti voi ce s-a intamplat in tribul Lupii cu conturile, cu jucatorii.. care pe unde a fost si pe ce cont a jucat :)))

Mesajele voastre de justificare sunt patetice, din pacate.. :), insa daca voi credeti ca ele va ajuta sa va treziti dimineata si sa va petreceti mai departe ziua, fara sa aveti profundul sentiment al inutilitatii voastre pe aceasta lume .. :) .. atunci eu, in bunatatea-mi fara margini :) , am sa va incurajez sa mai postati aici orice mesaj care va ajuta sa depasiti cu bine aceasta perioada grea prin care treceti :(
Pentru ca oricat de mult ne-am razboit, uite ca acum dupa ce citesc mesajele voastre (pe cat de ridicole, pe atat de sincere si incarcate de disperare :) ), ma cuprinde un puternic sentiment de mila, facandu-ma sa ma intreb: "cum de-am putut sa va ruinez sperantele, asteptarile... visele voastre de mari luptatori ? " :(

=================================================

:)
 

DeletedUser

Copii mei...
Nici nu ma asteptam sa primesc altfel de raspunsuri de la voi ... :)))

Nu fiti suparati ... :) Stiu ca frustrarea e mare... ca v-am trimis pe toti la plimbare pe alte lumi.. :)

Discutia pe tema asta e sterila acum.. :) Nu ma apuc acum sa dau explicatii huzilor, robertf-ilor sau altor ilustri necunoscuti.. nu e nevoie sa stiti voi ce s-a intamplat in tribul Lupii cu conturile, cu jucatorii.. care pe unde a fost si pe ce cont a jucat :)))

Mesajele voastre de justificare sunt patetice, din pacate.. :), insa daca voi credeti ca ele va ajuta sa va treziti dimineata si sa va petreceti mai departe ziua, fara sa aveti profundul sentiment al inutilitatii voastre pe aceasta lume .. :) .. atunci eu, in bunatatea-mi fara margini :) , am sa va incurajez sa mai postati aici orice mesaj care va ajuta sa depasiti cu bine aceasta perioada grea prin care treceti :(
Pentru ca oricat de mult ne-am razboit, uite ca acum dupa ce citesc mesajele voastre (pe cat de ridicole, pe atat de sincere si incarcate de disperare :) ), ma cuprinde un puternic sentiment de mila, facandu-ma sa ma intreb: "cum de-am putut sa va ruinez sperantele, asteptarile... visele voastre de mari luptatori ? " :(

=================================================

:)


:)) bine ca tu esti unu extraordinar :) spor la barbare :)
 

DeletedUser

ALINUTZZZZ alt jucator de top al clasicii cum sa mai joci pe clasica cand apar zmeii ca el?
nu am cont pe clasica ALINUTZZZZ ca te atacam nitel :))
ma deranjeaza faptul ca te crezi mai bun ca bimo81 care te asigur eu ca e peste tine cu mult (cand o sa faci tu ce a facut el at sa comentezi)
si ai grija sa nu te faca adaescu de ras :)
 

DeletedUser

Ce misto se lauda singuri baietii astia din knight :))))))))
Apropo robert cunosti parerea sefei tale aceeasi 30, vis-a-vis de lupii?

Pacat ca te ai dat pe mana lui emilush, stapanul copilasilor de pe clasica, fara el totul era ok in knight.

In alta ordine de idei, pana la urma care sunteti cei mai tari playeri dupa clasica ca si Adaescu se autopropune:)))))), diferenta constand in faptul ca el joaca indiferent de consecinte.

Referitor la diplomatie si la satele de barbari............diplomatia este asa ptr ca a ramas pe clasica alianta castigatoare si satele de barbari sunt in urma abandonarii jocului de catre niste super jucatori, extrateresti in domeniu dar care le a fugit covorul de sub picioare cand au fost loviti cu arma inventata de ei BAIATUL MEU TURKY. Cata fericire era in knight ca TURKY a golit toate satele din granita fiind sitter la jumatate din tribul lupii, cata suparare ca tot TURKY ne a golit satele. :)))))

IN MOD NORMAL TREBUIA CA ACUM LA SFARSIT SA NE CUNOASTEM IN REAL LIFE CA SA VA CONVINGE TI CINE SUNTEM NOI LUPII IN VIATA REALASI....TIMPUL NU ESTE PIERDUT, TREBUIE DOAR SA INTELEGE TI CA NU TRE SA TI PIERZI TIMPUL PE JOC CA SA CASTIGI:)))))))).
 

DeletedUser

Irok-Karanberg - daca nu ai cont pe clasica de ce te agiti ca musca in lipici ? :)

Diferenta intre tine si ALINUTZZ e ca el joaca ... numai atat ar fi trebuit sa faci si tu sa joci nu sa-ti tocesti limba pe extern, locul in top vine de la sine si conteaza cel mult pentru mandria personala, lucrurile bune din joc le pastrezi si dupa ce se termina lumea, cunostine, prieteni, amintiri...


tyny77 - trebuie sa te contrazic, in Knight de mult nu mai era "totul ok", de cand li sa bagat in cap prostii si reguli stupide stim noi de cine, abia gaseai 2-3 oameni ok care au ramas ca nu puteau sa-si mute satele in alt K, restul ar fi dezamagire la fel de mare si in real ca si pe joc
 

DeletedUser

Ce misto se lauda singuri baietii astia din knight :))))))))
Apropo robert cunosti parerea sefei tale aceeasi 30, vis-a-vis de lupii?

Pacat ca te ai dat pe mana lui emilush, stapanul copilasilor de pe clasica, fara el totul era ok in knight.

In alta ordine de idei, pana la urma care sunteti cei mai tari playeri dupa clasica ca si Adaescu se autopropune:)))))), diferenta constand in faptul ca el joaca indiferent de consecinte.

Referitor la diplomatie si la satele de barbari............diplomatia este asa ptr ca a ramas pe clasica alianta castigatoare si satele de barbari sunt in urma abandonarii jocului de catre niste super jucatori, extrateresti in domeniu dar care le a fugit covorul de sub picioare cand au fost loviti cu arma inventata de ei BAIATUL MEU TURKY. Cata fericire era in knight ca TURKY a golit toate satele din granita fiind sitter la jumatate din tribul lupii, cata suparare ca tot TURKY ne a golit satele. :)))))

IN MOD NORMAL TREBUIA CA ACUM LA SFARSIT SA NE CUNOASTEM IN REAL LIFE CA SA VA CONVINGE TI CINE SUNTEM NOI LUPII IN VIATA REALASI....TIMPUL NU ESTE PIERDUT, TREBUIE DOAR SA INTELEGE TI CA NU TRE SA TI PIERZI TIMPUL PE JOC CA SA CASTIGI:)))))))).



cum fac unii de la voi care dorm cu capul pe tastaura?
 

DeletedUser

apropo, eu am un singur sat pe clasica asa ca........poate mi dai tu un motiv sa dorm cu, capul pe tastatura :))))))))))))))))))))

exact cum spunea un coleg mai sus......te agiti ca musca in lipici :)))))))))))))))
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
NMZ au luat tot farmecul lumii clasice, personal contrar opinilor foştilor colegi din EC sau din Knight, cred că Lupii merită să câştige lumea clasică...în nici un caz adunătura de n0mazi backstaberi...(şi nu zic asta datorită relaţiilor mele cu ei, ci felului cum au procedat în general în diplomaţie...)
Nu că ar fi Lupii cei mai sfinţi...că au şi ei alianţa sau pna-ul(am uitat ce...:)) ) lor cu NMZ...cred că o mai au... :))
Felicitări de pe acum câştigătorilor, oricare vor fi... ;)
 

DeletedUser12991

La pomana !!!!!!!!!

Cum sa ajungi pe primul loc ?
Sa inobilezi satele tuturor celor din propiul trib, satele prietenilor,sate de barbari, in special golite de trupe,nu mai conteaza nimic in viata ta,doresti cu mainile transpirate de emotia inobilarilor interne, PRIMUL LOC.

La mai multe!

Ca si in viata reala, cu cat ai mai "multa coloana" esti privit ca un paria, este deceniul manelor,mancatorilor de seminte,raiul celor care au lantisoare cat odgonu.

Daca esti obisnuit cu tradarile, cu minciuna si cu lipsa de respect, stii deja cine castiga locul 1 pe LC la jucatori .

Am pierdut degeaba atatia ani pe acest joc,regret sincer.
 

DeletedUser

lumea clasica trebuie castigata de barbare ca sa fie toti multumiti :)))
 

DeletedUser25671

Cum sa ajungi pe primul loc ?
Sa inobilezi satele tuturor celor din propiul trib, satele prietenilor,sate de barbari, in special golite de trupe,nu mai conteaza nimic in viata ta,doresti cu mainile transpirate de emotia inobilarilor interne, PRIMUL LOC.

La mai multe!

Ca si in viata reala, cu cat ai mai "multa coloana" esti privit ca un paria, este deceniul manelor,mancatorilor de seminte,raiul celor care au lantisoare cat odgonu.

Daca esti obisnuit cu tradarile, cu minciuna si cu lipsa de respect, stii deja cine castiga locul 1 pe LC la jucatori .

Am pierdut degeaba atatia ani pe acest joc,regret sincer.

Daca cumva esti lider de trib foarte simplu declara razboi respectivului si incepe sa ii iei din sate :)))))))))))))
 

DeletedUser29389

NMZ au luat tot farmecul lumii clasice, personal contrar opinilor foştilor colegi din EC sau din Knight, cred că Lupii merită să câştige lumea clasică...în nici un caz adunătura de n0mazi backstaberi...(şi nu zic asta datorită relaţiilor mele cu ei, ci felului cum au procedat în general în diplomaţie...)
Nu că ar fi Lupii cei mai sfinţi...că au şi ei alianţa sau pna-ul(am uitat ce...:)) ) lor cu NMZ...cred că o mai au... :))
Felicitări de pe acum câştigătorilor, oricare vor fi... ;)


in sfarsit o opinie comuna cu a mea...:rolleyes:
mi-a fost sila sa intru pe la sectia Clasica de un an incoace, motive lesne de inteles ..:p
chiar si contul de acolo, rar il mai vizitez, atat cat sa mai intep cate un cocalar pe acolo...

un mic exemplu:

Lord Popeye a spus:
Adaescule, ma bucur ca ma aflu in LISTA INAMICILOR (majoritatea trimisi la margine sau anihilati...)..:))))
cum dracu ai reusit asta fara sa lansezi macar un spy asupra mea vreodata..;)))
ce oameni.. :-j:))))

plangaciosul asta (si stiu eu de ce il consider asa :|), va iesi aparatorul Lumii Clasice..:))
o foarte mica parte este si aportul meu...ceva de ordinul zecimalelor avand in vedere ca sunt "anihilat" de aproape 2 ani, dar nah..:(
facerea de bine, f..... de mama ....
la fel si cu NMZ...
cand ma gandesc la faptul ca al meu prieten de liceu si-a cedat contul deoarece nu l-am lasat sa atace NMZ cand abia facusera ochi si erau niste mielusei..;)))
nmz-ul sa-i ridice statuie lui CARADAN... fara ea, poate nici nu existau.:)

mentionez ca nu ma refer la toti membri actuali nmz, ci la aia de se ocupau de diplomatiile lor murdare , nici nu se merita sa le mai spun pe nume vreodata...:D
 

DeletedUser

acum degeaba se descos firele albe din tesatura...multi au stricat jocul, dar in final...ramane cel mai "smecher".
pacat de joc
 

DeletedUser10929

Rugaminte catre domnii administratori:

ar fi frumos ca forumul acesta sa ramana si dupa inchiderea lumii, ca o amintire pentru toti cei care au activat pe clasica.

Felicitari castigatorilor!
 

DeletedUser

huzy....ce va mai place sa va postati statistici cu lupii.
Nu ai vrea sa faci o poza in mijlocul haitei? poti face poze cu lupii, lupoaicele, forumul, etc.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
308xldj.gif
 
Sus