Spam 2011

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser40272

Felicitari celor ce au avut rabdare sa ajunga pana in acest moment al jocului (inchiderea lumii) si nu in ultimul rand castigatorilor !
 

DeletedUser

Felicitari tuturor jucatorilor, echipelor de admini, celor care au rezistat pana in acest moment istoric si evident castigatorilor :)
Si sa ne spuneti povesti din lumea voastra, acum cand totul s-a sfarsit...
 

DeletedUser5809

Felicitari tuturor jucatorilor, echipelor de admini, celor care au rezistat pana in acest moment istoric si evident castigatorilor :)
Si sa ne spuneti povesti din lumea voastra, acum cand totul s-a sfarsit...

Buna idee, cine face o poveste a lumii 3? De la inceput, pana la sfarsit, cu harti, alea alea? Ar fi o amintire frumoasa.
 

DeletedUser

Imi pare rau, dar eu unul nu am jucat de la inceput, ci din aprilie 2008, fiind multe evenimente ce s-au intamplat in intervalul septembrie 2007-aprilie 2008 si pe care eu nu le cunosc. Dar, mi se pare o idee foarte buna daca mai e cineva destul de pasionat sa se ocupe de aceasta :)
 

DeletedUser5630

Extraction...iti spun eu povestea in partea de nord-est a hartii in perioada septembrie 2007 - aprilie 2008 :

Dupa primele luni s-au cristalizat nucleele de Tracia (k35 - unde am inceput si eu sa joc) LR ( k45-55) TLB (k46) Scitii (k65) Punks (k36) Die (k34/k44). LR a acaparat Tracia si o parte din punks si s-a creat un trib-mamut care in perioadele lui de glorie avea in jurul a 700 de membri si a dominat nord vestul hartii pana cand TLB-ul a inceput sa lucreze cu scitiii ( cu care au fuzionat de 2-3 ori ) si granita s-a stabilizat undeva pe linia k45-k47. Din pacate jucatorii activi din L.R. s-au lasat destul de repejor (originalul de pe chas3r a renuntat in toamna 2008) si conturile nu au ajuns pe mana unora din nord mai activi.
Cam asta era in primavara lui 2008 in acea aprte de harta.
 
Sus