Spam 2011

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser13449

Defapt se inchide clasica :)

Corect!!!!!!


Dragi jucători,

Următoarea lume pentru care s-a decis iniţierea fazei “Închiderea Lumii” este lumea clasică.

Faza de închidere a lumii se va declanşa în data de 15-07-2011 prin dezactivarea posibilităţii de restart, şi va dura până în 15-09-2011, timp în care jocul se va desfăşura normal. În data de 15-09-2011 se va bloca complet accesul pe lume şi tribul majoritar/dominant va fi declarat câştigător al lumii, iar în perioada următoare ( maxim 14 zile ) se vor afişa clasamentele şi premiile acordate câştigătorilor.

În perioada următoare se va deschide un poll pe joc ( pe toate lumile ) prin care jucătorii vor fi chestionaţi în legătură cu startul unei noi lumi clasice cu aceleaşi setări sau cu setări asemănătoare.


Vă doresc distracţie plăcută în continuare şi mult succes!

carmi


Echipa Triburile Romania
http://www.triburile.ro
__________________
Pentru întrebări, reclamaţii şi suport, vă rog să utilizaţi sistemul de tickete
 

DeletedUser

Team-Triburile astăzi la ora 10:25
In urma unor analize făcute pe lumea 13, am hotărât să reducem costul talerilor la jumătate pe această lume, începând de luni 11.07.2011.

Exact ce vreau eu :D
 

DeletedUser

Exact ce vreau eu :D

Gresit totalmente. Tu nu vrei chestia aia mah gecko. Tu iti doresti cu ardoare 1 CEAI DE MENTA SALBATICA
ceaidementasalbatica.jpg
 

DeletedUser

Bună lume , când se redeschide lumea 3?
Eu știam că pe 1 august dar văd că Team Triburile nu face nici un anunț...
 

DeletedUser

In ultimul anunt facut despre L3, se spunea ca luna viitoare (august) se va face deschiderea, insa data nu se stie (poate fi inceputul lunii, poate fi la jumatatea lunii etc.).
 

DeletedUser

Nu, in niciun caz nu mai joc ca a fost de ajuns :) Tu planuiesti sa joci ?
 

DeletedUser38294

Voi intra ca trage lumea de mine, gasca adunata pe lumile pe care am jucat (in special pe 14) plus colegii de la scoala carora eu le-am zis de joc. ;))
Dar joc doar pentru distractie, doar prin absurd voi ramane mai mult de 2-3 luni. :D
 

DeletedUser

Pe lumea 14 cu ce nume ai jucat?
Eu am jucat cu A*Star si intr-un timp cu 6bika7.
 

DeletedUser

Voi intra ca trage lumea de mine, gasca adunata pe lumile pe care am jucat (in special pe 14) plus colegii de la scoala carora eu le-am zis de joc. ;))
Dar joc doar pentru distractie, doar prin absurd voi ramane mai mult de 2-3 luni. :D


I see :) Pai poate o sa intrati in lupta pentru suprematie, iar atunci poate te vei implica mai mult decat planuiesti tu :D

Anyway, mult succes ! :)
 
Sus