Spam 2011

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Daca sanctiunile pe forum nu va mai sperie, se pot lua si pe joc. Chiar nu gasiti nimic mai bun decat sa va jigniti ?
 

DeletedUser

De ce sa-mi fie rusine?:)
Tupeu am , dar ma baneaza si nu am chef, si numai pot intra pe clone ca imi da master ban, am luat preaviz:D

:)))) in conferinta de pe skype de ce ai iesit? nu aveai ce comenta?
nu-i nimic, urmeaza si banul:)
 

DeletedUser

Nu v-am zis ca ma plictiseau comentariile voastre?
Banu` nu urmeaza , te asigur eu.

de ce alinush.. te-ai lovit de bun simt..si acum incerci sa ne dovedesti ce ''baiat de treaba esti''?
faptul ca si tu si ''prietenul tau Medalion'' ati inceput sa jigniti si acum incerci sa te dai ranit..iti zice ceva?
urat din partea ta oricum.. alinush..
 

DeletedUser37659

flavia,inceteaza cu flame-ul de pe extern...nu faci imagine buna tribului. Abtine-te!
 

DeletedUser

:)))
Nu m-a lovit bun simtu,daca eram in toane rele, te jigneam, daca ma enervai, dar a facut steaua egal si ma bucura:)) .

Deja tremura Medalion de sanctionile pe joc, adex , vai vai
 

DeletedUser

alin, ia baga tu o declaratie de dragoste/scuze/iertare ...
Un moderator ia masuri, nu incurajeaza prostia, nu crezi ca macar tu ar trebuii sa te abtii?

Iertare imi cer numai cand gresesc ,numai in fata parintilor, nu in fata la toti....

Alex.. dar faptul ca amandoi m-au injurat si tinand cont ca unul e cu noi in trib.. ala face imagine placuta al tribului?

Daca te injuram , acum eram banat, nu crezi?of ,of ce va place minciuna!
 

DeletedUser

vai se cearta tribul 88 intre ei :)) ce tare sven la cat de buni v'a credeti o sa incepeti sa v'a atacati intre voi :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus