Spam-Aprilie 2010

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5809

Spam - Aprilie 2010
Lumea 14

rating_5.gif

Tinand cont de faptul ca forumul este un loc in care se presupune ca trebuie sa se realizeze comunicarea intre jucatori din diverse triburi, zone ale hartii, lumi, etc. , am decis adoptarea proiectului propus de Gabi23 si anume deschiderea unui topic in care jucatorii sa poata discuta liber pe sectiunea fiecarei lumi in parte.



Regulile sunt aceleasi si va rog sa le cititi cu atentie inainte de a va hotari sa postati (http://forum.triburile.ro/announcement.php?f=16&a=12).
Atacurile la persoana, jignirile si atacurile asupra moderatorilor/adminilor nu vor fi tolerate si vor fi sanctionate extrem de dur.Regulile de postare(cele de la punctul 2), cum sunt 2.2.,2.3.,2.4.,2.11. nu se vor aplica. Asta nu inseamna ca orice fel de spam este tolerat.

Va anunt de pe acum, daca doriti sa postati doar pentru a va creste numarul de postari, nu acesta este locul potrivit.La sfarsitul fiecarei luni(in ultima zi a lunii) toate mesajele vor fi sterse, topicul de asemenea, iar in data de 1 va fi deschis un nou topic, corespunzator lunii in cauza.

Discutiile vor fi tot in legatura cu P&P lumea 14 dar mai degajate, mai despre orice (a nu se pierde din vedere regula 2.1., care se aplica in continuare).
De exemplu puteti da "quote" unui post din alt topic si il puteti discuta aici, asta pentru a pastra cat mai curate topicurile de propaganda pura.

Voi participa si eu la discutii, atat ca moderator, cat si ca utilizator al forumului, asta pentru a nu avea discutii mai tarziu.
Pentru nelamuriri si intrebari ma puteti contacta pe privat.


Distractie placuta.


Copyright: Gabi23
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da poate ca nici nu ne intereseaza propunerea unui jucator de pe alta lume ,pe noi care santem aici nu ne intrebi daca vrem asa ceva sau ne intereseaza
faci ce faci si ne scarbesti de forumul asta impunandune tot felul de topicuri in care ne testezi ca pe niste soareci
felicitari ai reusit sa mai inchzi un topic,am spus eu ca mare minune de nu ai sa inchizi si topicul de spam
 

DeletedUser

da poate ca nici nu ne intereseaza propunerea unui jucator de pe alta lume ,pe noi care santem aici nu ne intrebi daca vrem asa ceva sau ne intereseaza
faci ce faci si ne scarbesti de forumul asta impunandune tot felul de topicuri in care ne testezi ca pe niste soareci
felicitari ai reusit sa mai inchzi un topic,am spus eu ca mare minune de nu ai sa inchizi si topicul de spam


JAKU asta-i fenomen mare,la el nu ne mai uimeste nimic,
 

DeletedUser

pai topicul de spam se inchide in fiecare luna, exceptie a fost cel din februarie care a fost deschis si in martie, poate nu a avut chef careva sa il stearga :)
nu cred ca impune nimeni nici un topic, daca nu te intereseaza nu esti obligat sa citesti; desi uneori sunt lucruri foarte interesante in topicul asta, oricum mai interesante decit pe alte lumi
 

DeletedUser

nu ne arde de birfe, ne arde de cozonaci :)

Fac eu cozonaci sambata,trimit paladinul cu ei pe la tine ca se deplaseaza mai repede si poate ajunge pana de paste :D



Acum am vazut...esti din bucuresti...aproape,la tine ii trimit cu spadasinii :))


Mai vrea careva cozonaci?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca sunt cozonaci de-aia cu multa nuca, mac si stafide facuti pe foc de lemne in cuptor de lut pot veni si cu nobilul :)
Dar orice fel de cozonac e binevenit, oricum e mai gustos ca mielul (sau maidanezul) :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca sunt cozonaci de-aia cu multa nuca, mac si stafide facuti pe foc de lemne in cuptor de lut pot veni si cu nobilul :)
Dar orice fel de cozonac e binevenit, oricum e mai gustos ca mielul (sau maidanezul) :))

Pai m-am oferit eu sa vin,n-are rost sa te ostenesti pe drum,poate iar intra RATB in greva,o sa fie balamuc in Bucuresti

PS:Cozonacii sunt asa cum ai zis tu,numai ca nu au mac si sunt facuti in cuptor normal de la aragaz :D
 

DeletedUser

Agresor: Crystyan0
Origine: GOD (667|718) K76

Număr: 0 0 5500 0 278 3158 0 0 300 0 0 0
Pierderi: 0 0 5500 0 278 3158 0 0 300 0 0 0

Apărător: codrino
Ţel(direcţie): codrin Mad21. (775|637) K67

Număr: 21856 19959 0 12068 755 0 0 1558 0 0 0 0
Pierderi: 567 518 0 313 20 0 0 40 0 0 0 0
Religie: Unităţile au fost credincioase Putere de luptă: 50%

care i smecheria?
 

DeletedUser

Agresor: Crystyan0
Origine: GOD (667|718) K76

Număr: 0 0 5500 0 278 3158 0 0 300 0 0 0
Pierderi: 0 0 5500 0 278 3158 0 0 300 0 0 0

Apărător: codrino
Ţel(direcţie): codrin Mad21. (775|637) K67

Număr: 21856 19959 0 12068 755 0 0 1558 0 0 0 0
Pierderi: 567 518 0 313 20 0 0 40 0 0 0 0
Religie: Unităţile au fost credincioase Putere de luptă: 50%

care i smecheria?


Noi vorbeam de cozonaci aici :p,de ce faci spam :D
 

DeletedUser

brago asa nu ne uimeste dar ne prosteste cu ce vrea el,cu ce aduna de pe alte lumi

yanakis nici impascatul nu ne impunea sa mancam acelasi sortiment de iaurt dar nu ne dadea decat un singur sortiment pe care il vroia el,asa face si jak
ceoi fi gasit tu interesant pe saracia asta de forum nu stiu,poate pe jak
 

DeletedUser

Religie: Unităţile au fost credincioase Putere de luptă: 50%
care i smecheria?
Satul de pe care a venit atacul era lipsit de religie, dar exprimarea aleasa de prietenii nostrii care scumpesc premium-ul lasa de dorit :)
Daca tin bine minte imi placea iaurtul de pe vremea lui ceasca (ala la borcane mici de sticla cu un dop de folie de aluminiu mai groasa), poate pentru ca nu aveam altul...
Gasesc interesant faptul ca pe linga "boala" noastra comuna (triburile) putem vorbi despre orice subiect, inclusiv cozonaci (care de altfel este de sezon)
Si mie mi-au fost sterse la un moment dat postari de jackass20, lucru care nu mi-a facut placere in mod deosebit :) dar forumul este mai interesant decit forumurile altor lumi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Agresor: Crystyan0
Origine: GOD (667|718) K76

adica satul lui?

adica satul adversarului este lipsit de religie!?!??!?

acolo face referire la satul de aparare: Apărător: codrino
Ţel(direcţie): codrin Mad21. (775|637) K67
 

DeletedUser

da, verifica in simulator; pe versiunea precedenta am impresia ca scria puterea de lupta a agresorului 50%, poate ma insel...
dar ca satul de pe care a venit atacul nu avea religie iti garantez fara sa verific in simulator, am vazut multe rapoarte de genul de cind a aparut versiunea 6
 

DeletedUser

am inteles tie iti place forumul asta pentru ca altul nu este,la fel ca iaurtul de pe timpuri
 

DeletedUser

oare?......... adica nu iti mai arata la spionaj cand bagi in simulator
daca satul este sub influenta bisericii sau nu - au scos facilitatea si s au gandit sa o bage pe asta care este deosebit
de utila :)))))))
 

DeletedUser

oricum iti dadeai seama ochiometric dupa citi aparatori mureau si cit scadea zidul (daca scadea) de religia atacatorului :)
acuma si tu, vroiai sa stii daca are religie sau nu pe sat dintr-un simplu spionaj?
dupa ce ca premium-ul e asa de ieftin mai ai si pretentii :))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus