Spam-Aprilie 2010

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Jackass20

nu ne poti anunta si pe noi cand nu mai avem server ? sau ce se intampla de cade tot timpul
si ca merge din ce in ce mai greu

ca suntem in aer / o explicatie ....ceva ....sa nu ramanem in ceata
 

DeletedUser

Jackass20

nu ne poti anunta si pe noi cand nu mai avem server ? sau ce se intampla de cade tot timpul
si ca merge din ce in ce mai greu

ca suntem in aer / o explicatie ....ceva ....sa nu ramanem in ceata

si eu care credeam ca numa mie numi merge.. ma simt mai bine cand stiu ca si altora le merge greu :)
 

DeletedUser

pai eu ma simt naspa cand nu imi merge

ca ar trebui sa ma relaxeze jocul

nu sa stau cu stress si sa astept ca ratez sa dau comenzile
la timp .............. macar sa imi zica cineva cat trebuie sa astept ............

cand o sa mearga / macar ceva aproximativ
 

DeletedUser

pai da !!! asta ne pot anunta cu cateva zile inainte

dar o oprire nu o pot anunta ............. hai sa zic ca apar probleme................ dar macar sa dea si ei un termen de rezolvare ...............
 

DeletedUser

Jackass20

nu ne poti anunta si pe noi cand nu mai avem server ? sau ce se intampla de cade tot timpul
si ca merge din ce in ce mai greu

ca suntem in aer / o explicatie ....ceva ....sa nu ramanem in ceata

cum sa te anunte,el nu are nici treaba cu jocul ,el este doar aici pe extern chiar el spunea ca habar nu are
el ar fi super fericit daca nu ar merge externul deloc
 

DeletedUser

opa colegu', cum de vizitezi rubrica spam?
ma bucur ca ai revenit la sentimente mai bune privind forumul
 

DeletedUser

las ca asa se mai viziteaza externul .. mai o pana dinasta de server una alta :)
 

DeletedUser

as zice ce fac pe serverul lor dar nu am chef sa ma electrocutez :)
 

DeletedUser13059

yoda-flame-war-begun.jpg
 

DeletedUser

Ca sa parafrazez discutia de la "Mesaje amuzante" referitor la satele luate fara trupe in ele o sa pun o intrebare retorica:
Cum e preferabil, sa faci sex moca (cu ''amatoare") sau contra cost (cu "profesioniste")?
 

DeletedUser

nu le da idei si tu,abia ce au terminat subiectul cu patronatul prunilor din germania si vor incepe cu pestii...mama lor de coji de cartofi le da atata energie incat sa ne povesteasca halucinatiile
 

DeletedUser17514

Domnule moderator Jackass20 ....nu ti se pare ca v0odo0 ....jicneste prea mult???
Eu pentru chestii mai minore am luat ban de 2 ori...

Rusine!!

nu ti se pare ca incalci regulamentul prin afimatia ta ?
apropo invata limba romana si tu, se spune "jigneste" si cred ca prin clasele I-IV se invata
pfff e grea romana

Ca sa parafrazez discutia de la "Mesaje amuzante" referitor la satele luate fara trupe in ele o sa pun o intrebare retorica:
Cum e preferabil, sa faci sex moca (cu ''amatoare") sau contra cost (cu "profesioniste")?

pai nu faci o comparatie tocmai obiectiva este la fel cum as intreba : cum e preferabil sa joci triburi cu CP si sa platesti sau fara CP moca ?
cu "profesioniste" poti sa o faci si fara bani , dar poate ca voi nu stiti , dar satele de la adversari redutabili nu poti sa le iei pe moca
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cu "profesioniste" poti sa o faci si fara bani , dar poate ca voi nu stiti , dar satele de la adversari redutabili nu poti sa le iei pe moca

Ai dreptate, in cel putin 3 cazuri:
-esti "managerul" profesionistelor
- esti combinat cu una (asta e worst case scenario)
- te ramburseaza ca urmare a prestatiei -presupun ca la cazul asta te refereai :)

Iar daca adversarii redutabili se plictisesc de joc si nu au chef sa lase satele colegilor de ce sa nu le dea moca unui inamic?
 

DeletedUser17514

Ai dreptate, in cel putin 3 cazuri:
................................

Iar daca adversarii redutabili se plictisesc de joc si nu au chef sa lase satele colegilor de ce sa nu le dea moca unui inamic?..............

aha , sa inteleg ca atunci cand te plictisesti de joc tu sau colegii tai dati satele inamicilor , bun macar ii ceva premeditat , aveti o scuza in momentul in care incepeti sa pierdeti sate :))

asta da team-work ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus