Spam-Aprilie 2010

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu, eu personal las satele celor cu care m-am inteles mai bine dintre colegi.
dar la un moment dat am primit niste sate moca in felul descris mai sus :))
 

DeletedUser17514

nu, eu personal las satele celor cu care m-am inteles mai bine dintre colegi.
dar la un moment dat am primit niste sate moca in felul descris mai sus :))

si atunci ala se mai numeste inamic ? intreb asa de control , raspunsul il stie toata lumea dar vreau sa vad si parerea ta
 

DeletedUser18134

RazvanC00L în data de 29.03. la ora 10:09
am o propunere pentru tine si tribul tau...
in curand ma voi lasa de acest joc... si ma gandeam ca sa mai infrumusetez putin razboiul de pe harta.
Astept un raspuns...
Daca esti interesat add :piciu115@yahoo.com

c0nnect în data de 29.03. la ora 13:10
salut. concret care este propunerea ta?

RazvanC00L în data de 30.03. la ora 10:17
pai... o sa ma las de aceasta lume si cred ca strategic vorbind v-ar fi de folos daca ati reusi sa aveti sate in mijlocul tribului dusman... asta ar mai agita lucrurile putin...
eu vreau sa vand contul unui trib dusman :))
ma pot numi tradator insa... m-am plictisit de acest joc si ptr ca am bagat bani in el... as dori ca acum sa scot ceva... de pe urma lui :p
astept o oferta ptr cont...

c0nnect în data de 30.03. la ora 10:19
nu "cumparam" conturi, este interzis :)

RazvanC00L în data de 30.03. la ora 10:23
si nu joci ca sitter :)) de pe mai multe :))
Sunt si eu jucator si deja stiu:p
ideea e ca nu cred ca nu esti interesat de oferta... insa nu vrei sa te risti sa ti se suspende contul :p
oferta e plecata catre mai multe triburi...
daca te razgandesti... da-mi un semn de viata ;)

c0nnect în data de 30.03. la ora 10:25
sunt interesat de oferta dar in nici un caz nu-ti voi oferi ceva in schimb

v0odo0, recunosti personajul?
 

DeletedUser

Jackass, cam plange lumea ca nu prea merg scripturile mai nou

stii care ar putea fi problema?
 

DeletedUser

mie ala de egalare resurse nu merge deloc.. la fiecare merge numa la mine nu :|
 

DeletedUser

ala de egalare resurse merge mai greu si pe Mozilla si pe IE, pe alte browsere nu stiu; bine ca merge ala de recrutare totusi...
ai incercat sa il dai jos si sa il copiezi din nou?
 

DeletedUser5809

mie ala de egalare resurse nu merge deloc.. la fiecare merge numa la mine nu :|

Ala de egalare merge sigur, folosesc Mozilla si merge. Cu ala de sort, nu prea am ce sa ii fac, la altii merg, mie nu vrea nici atat, am incercat diferite browsere si tot pauza, nu inteleg, m-am lasat pagubas.
 

DeletedUser

da ala de calculeaza viteza atacurilor ?

ai ceva mai nou? ca de pe forum nu imi merge
 

DeletedUser

Ala de egalare merge sigur, folosesc Mozilla si merge. Cu ala de sort, nu prea am ce sa ii fac, la altii merg, mie nu vrea nici atat, am incercat diferite browsere si tot pauza, nu inteleg, m-am lasat pagubas.

normal folosesc opera dar am instalat si mozilla special pentru el dupa care am citit de la tine pe alte forumuri unde ai specificat ceva de setari am deschis si acolo fereastra de cookies alea sa accepte sa deschida si nu deschide nimica :(
 

DeletedUser5809

Nu e sa accepte cookie. Ma refeream sa nu iti blocheze acele popup-uri, dar de obicei iti apare imediat sus ca firefox a blocat popup-uri venind din partea site-ului triburile, tot ce tre sa faci e sa dai allow.
Incearca asa, in mozilla, te duci la tools, options si pe urma dai pe tabul content.Acolo debifezi optiunea block pop-up windows, dai apply sau ok, si incearca din nou.
 

DeletedUser13059

jackass ceva nou nimic ? interviuri ceva ? ca ii plictiseala pe aici .... sa mai avem ce sa citim si noi ...
 

DeletedUser5151

Te astepti sa iti ia interviu? Pentru spam :)) Treci ma si fa-ti fituicile
 

DeletedUser13059

io citesc doar ca apoi sa am ce comenta :)) si nu dau interviuri :p
 

DeletedUser13059

nici vorba ... voi ne-ati suparat mai mult pe noi ca nu ati mai dat nici 1 semn ... ati uitat de lumea 14 ? :)
 

DeletedUser13059

off-topic.gif

Acest topic isi propune sa reduca off topicul de pe celelalte topicuri si sa purtati aici discutii legate de L14 si nu numai. Diferenta majora este data de faptul ca aici se va putea discuta mai liber, unele din regulile de la punctul 2 nu se vor aplica (2.2.,2.3.,2.4.,2.11.)

Aveti un loc unde puteti vorbi mai liber va rog sa il folositi.

Inainte de a posta aici va rog sa cititi sau recititi Regulamentul forumului.
Atacurile la persoana, jignirile , atacurile asupra moderatorilor/adminilor nu vor fi trecute cu vedere, se vor sanctiona drastic.

Ps: Pentru mai multe detalii despre acest gen de topic puteti citi aici. Topicul acesta va fi unul similar aceluia.

later edit
Sectiunea de Off topic se va sterge periodic ( lunar ).


PS : ACUMA TRECETI PE LUNA MAI !!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus