Spam-Aprilie 2010

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser5809

Spam - Aprilie 2010
Lumea 5

rating_5.gif

Tinand cont de faptul ca forumul este un loc in care se presupune ca trebuie sa se realizeze comunicarea intre jucatori din diverse triburi, zone ale hartii, lumi, etc. , am decis adoptarea proiectului propus de Gabi23 si anume deschiderea unui topic in care jucatorii sa poata discuta liber pe sectiunea fiecarei lumi in parte.


Regulile sunt aceleasi si va rog sa le cititi cu atentie inainte de a va hotari sa postati (REGULI FORUM!).

Atacurile la persoana, jignirile si atacurile asupra moderatorilor/adminilor nu vor fi tolerate si vor fi sanctionate extrem de dur. Totodata nu se vor discuta sub nici o forma penalizarile primite din partea moderatorilor.
Regulile de postare(cele de la punctul 2), cum sunt 2.2.,2.3.,2.4.,2.11. nu se vor aplica. Asta nu inseamna ca orice fel de spam este tolerat.

Va anunt de pe acum, daca doriti sa postati doar pentru a va creste numarul de postari, nu acesta este locul potrivit.La sfarsitul fiecarei luni(in ultima zi a lunii) toate mesajele vor fi sterse, topicul de asemenea, iar in data de 1 va fi deschis un nou topic, corespunzator lunii in cauza.

Discutiile vor fi tot in legatura cu P&P lumea 5 dar mai degajate, mai despre orice (a nu se pierde din vedere regula 2.1., care se aplica in continuare).

De exemplu puteti da "quote" unui post din alt topic si il puteti discuta aici, asta pentru a pastra cat mai curate topicurile de propaganda pura.

Voi participa si eu la discutii, atat ca moderator, cat si ca utilizator al forumului, asta pentru a nu avea discutii mai tarziu.
Pentru nelamuriri si intrebari ma puteti contacta pe privat.


Distractie placuta!


Copyright: Gabi23 / lamine
 

DeletedUser29092

Hai sa fiu primul..Am auzit ca o sa primim fiecare cate 1000 de puncte premium zilele astea..Bucurati-va de ele :)
 

DeletedUser

Eu incercam sa aflu cine mi le-a trimis dar e bine de stiut ca sunt cadou de la joc :D
 

DeletedUser

sa credeti voi ca sunt cadou :).sunt platite prin marirea cp :)
 

DeletedUser

Nu am folosit pana acum CP si nici nu o sa folosesc vreodata, nu dau banii pe asa ceva. Dar ii sustin pe cei care folosesc cu privinta la petitia aia.

JOS MAFIA! :):):)
 

DeletedUser29092

Nu am folosit pana acum CP si nici nu o sa folosesc vreodata, nu dau banii pe asa ceva. Dar ii sustin pe cei care folosesc cu privinta la petitia aia.

JOS MAFIA! :):):)

Cum adica jos MAFIA?!? :))
Jos scumpirea Cp-ului..ce treaba are mafia? =))
 

DeletedUser

Liniste mare pe aici, dati si voi treaba la moderatori ca isi pierd painea :)) Jak, cred ca te plitisesti.... nu-i asa ?
 

DeletedUser23101

dap :D eu inca mai am pt cateva luni deci eu pot sa fac greva linistit =)
 

DeletedUser

Iti spun eu ce va iese "OCHII" :D puteti sa le faceti fata doar prin incetarea de a cumpara CP de la ei si a opri orice razboi sau mesaje intre voi. exact ce a spus uxini.

e imposibil pe aceasta lume, suntem prea polarizati si inraiti de razboaie si magarii. noi nu mai stim decat sa ne insultam mai mult sau mai putin subtil. pe alte lumi toate triburile au decis sa opreasca din proprie initiativa razboaiele in perioada sarbatorilor, aici ne atacam ca orbii.. asta e.
 
Sus