Spam - August 2010

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Una e sa mergi cu amicul din tribul dusman, si una e sa mergi cu amicul din tribul tau sau aliatul tau.
Din pacate pentru tine eu chiar nu dau doi bani pe jocul asta sau pe mojiciile care le faceti voi intre voi, decat subliniez ca s-a ajuns prea departe, oameni ce pana nu demult erau prieteni si se ajutau acum se fac albie de porci, daca tu consideri asta un joc frumos, la naiba atunci ma bucur ca am scapat de jocul asta.
Cavalery, poate tu ai dreptate bre, nu stiu eu ce e in capul lor cu recrutarile.

blondino daca nu mai dai doi bani pe jocul asta si nici macar nu ai cont pe aceasta lume de ce te mai obosesti sa scri pe extern? cat despre tine superpandelica ia o vacanta frate ca faci confuzie intre lumea reala si virtuala si o sa incepi sa urasti omul din spatele nick-ului...e un sfat prietenesc;)
 

DeletedUser19202

blondino daca nu mai dai doi bani pe jocul asta si nici macar nu ai cont pe aceasta lume de ce te mai obosesti sa scri pe extern? cat despre tine superpandelica ia o vacanta frate ca faci confuzie intre lumea reala si virtuala si o sa incepi sa urasti omul din spatele nick-ului...e un sfat prietenesc;)


un sfat prietenesc nu mai te baga in seama neintrebat...

si apropo de asta vrei definitia ipocriziei ..? citeste profilul sefului tau..;)

si daca n-ai nimic de spus mai bine taci :))
 

DeletedUser29034

@ pandev

Domnul "jucatorul lui peste",lasa imbarligaturile,si nu mai incerca tu sa atati lucrurile,cu "seful" in sus si "seful" in jos,si tot felul de tertipuri jalnice,ca devi patetic,joaca triburi daca vrei,daca nu intra pe FOREX si administreaza cum trebuie conturile oamenilor de la banca,sa nu te ia sefi la bani marunti,ca au disparut banii din conturi!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19202

@ pandev

Domnul "jucatorul lui peste",lasa imbarligaturile,si nu mai incerca tu sa atati lucrurile,cu "seful" in sus si "seful" in jos,si tot felul de tertipuri jalnice,ca devi patetic,joaca triburi daca vrei,daca nu intra pe FOREX si administreaza cum trebuie conturile oamenilor de la banca,sa nu te ia sefi la bani maruniti,ca au disparut banii din conturi!

trebuie sa ne arati ca esti jalnic? stim deja si nu ne intereseaza
imbarligaturi? esti chiar culmea sa ne vorbesti tu de asa ceva cand tu ti-ai bagat codita si prin cl apoi fiind si cel care a pus umarul la convingerea tradatorilor sa intre in dmc...mare tupeu ai crede-ma ...tocmai tu imi vorbesti mie de imbarligaturi? vezi-ti de treaba ...

inca ceva cu tine o sa am ceva de rezolvat si cand se va ajunge sa jucam cu trupe egale o sa vezi tu care dintre noi e jucator si care nu...desi ...cred ca toata lumea stie :))))

stiu ca tu ai scris acum ce-ai scris pentru ca ai primit comanda dar asta nu te scuza cu nimic;)
 

DeletedUser29034

trebuie sa ne arati ca esti jalnic? stim deja si nu ne intereseaza
de ce ** la plural? ai prea multi clineti la Banca si nu mai faci diferenta intre singular si plural!

....tu ti-ai bagat codita si prin cl
-ti-am mai explicat si pe privat ca nimeni din DMC nu a avut treba cu distrugerea CL,tu esti singurul vinovat, dar.....mno....e mai greu pt tine sa traiesti cu asta pe constiinta,deoarece pentru tine acest joc virtual,e devenit parte din viata ta reala,si e mai greu sa distingi anumite lucruri!

.....si cand se va ajunge sa jucam cu trupe egale
-asta e ceea mai tare,....pai normal ca pana acum nu am jucat cu trupe egale,ca tu aveai 350 de fulluri de atac langa mine,si eu aveam 30,dar incet-incet mai cresc si eu,.....dar satisfactia mea,e ca,si cu asa putine sate de ataca,te fac varza,chiar nu as vrea sa fim la egalitate in zona,ca ar iesi un adevarat macel pt tine! Roga-te sa nu cresc in zona,si sa-mi fac si timp sa ma ocup de tine,ca-ti scot triburile din cap "superjucatorule"!!:rolleyes:


stiu ca tu ai scris acum ce-ai scris pentru ca ai primit comanda dar asta nu te scuza cu nimic
- vezi ca ai inceput de schizofrenie!!!!!!:eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19202

de ce ** la plural? ai prea multi clineti la Banca si nu mai faci diferenta intre singular si plural!

-ti-am mai explicat si pe privat ca nimeni din DMC nu a avut treba cu distrugerea CL,tu esti singurul vinovat, dar.....mno....e mai greu pt tine sa traiesti cu asta pe constiinta,deoarece pentru tine acest joc virtual,e devenit parte din viata ta reala,si e mai greu sa distingi anumite lucruri!

-asta e ceea mai tare,....pai normal ca pana acum nu am jucat cu trupe egale,ca tu aveai 350 de fulluri de atac langa mine,si eu aveam 30,dar incet-incet mai cresc si eu,.....dar satisfactia mea,e ca,si cu asa putine sate de ataca,te fac varza,chiar nu as vrea sa fim la egalitate in zona,ca ar iesi un adevarat macel pt tine! Roga-te sa nu cresc in zona,si sa-mi fac si timp sa ma ocup de tine,ca-ti scot triburile din cap "superjucatorule"!!:rolleyes:


- vezi ca ai inceput de schizofrenie!!!!!!:eek:


trateaza-te

eu zic sa-ti citesti postul inca odata si pe al meu si poate dupa aia te mai gandesti care din noi amesteca jocul cu realitatea ...si culca-te sa stai noaptea naiba..nu mai lua pastilele alea ca o sa ajungi rau:))))))
 

DeletedUser29034

Pandev,din cauza unora ca tine,nu mai iese nimeni pe extern sa posteze,ati reusit sa stricati buna dispozitie pe externul lumi 13,aici trebuia sa fie un loc unde lumea sa se distreze si sa se discute civilizat,dar din pacate in afara de aberatii,jigniri si vocabular de mahala,nu gasesti! Felicitari pentru realizare! In curand o sa ramai doar tu si cu acoloitii tai sa postati! Sper sa va si distrati in felul vostru!
 

DeletedUser19202

Pandev,din cauza unora ca tine,nu mai iese nimeni pe extern sa posteze,ati reusit sa stricati buna dispozitie pe externul lumi 13,aici trebuia sa fie un loc unde lumea sa se distreze si sa se discute civilizat,dar din pacate in afara de aberatii,jigniri si vocabular de mahala,nu gasesti! Felicitari pentru realizare! In curand o sa ramai doar tu si cu acoloitii tai sa postati! Sper sa va si distrati in felul vostru!

n-avem ce discuta ...acu esti corect sau civilizat tu ? naivi ne crezi tu pe astia de jucam pe 13 ...din pacate nu sunt toti asa naivi cum crezi tu

vocabular de mahala? sa fim seriosi aia cu asemenea limbaj sunt la tine in trib si in nbz...nu cred ca am facut eu asa ceva

si decat sa posteze oameni cu 2 fete care mint in stanga si in dreapta cu scopul patetic de a lua cateva sate si a avea un avantaj de moment sincer prefer sa nu posteze nimeni decat asa mai bine lipsa...
 

DeletedUser

un sfat prietenesc nu mai te baga in seama neintrebat...

si apropo de asta vrei definitia ipocriziei ..? citeste profilul sefului tau..;)

si daca n-ai nimic de spus mai bine taci :))

Senior tu iar confunzi realitatea cu jocul, nu am sef virtual (joc triburile din placere si nu ma plateste nimeni sa fac asta), am un sef dar credca daca i-as povesti ce fac eu dupa program credca nu ar intelege mai nimic;)...inca odata dai dovada ca nu sti sa faci diferenta intre un adversar virtual si un dusman din viata de zi cu zi.
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".


Această regulă se aplică şi la spam, data viitoare când va fi încălcată o voi aplica cu multă stricteţe!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus