Spam - August 2010

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Muhamad Ali
Puncte: 235
Loc: 15093
Inamici învinşi: 5 (22146.)
Trib: ~B-B~


trimit o sapa la tine,da stergere :)))

stai relax, pe 21 sunt in top 20 la agresori si peste tine la pct.iti zic cine sunt cand ajung in K ul tau, pana atunci ciocu mic si joc de glezne.
@night.wish-pupincurismul e in floare, chiar are nev forumul de uscaturi.
 

DeletedUser

Cat despre L21 e clar ca minti cu nerusinare,pentru ca nu vad nici un atac din partea ta.
Ar fi bine sa dai delete si pe 21,ca tot degeaba iti pierzi timpul.

Si pe tine te astept...daca vei avea curaj,bineinteles :))
 

DeletedUser19202

Sper sa nu citeasca DIABLO,sa te ia la intrebari de ce te protejeaza T.N.T.-ul pentru ca mie mi-ar trece imediat prin minte cuvantul "spion".Daca citeste profu,ai pus-o :))
Si-ti dai prea mult cu presupusul...dar te iert,ca esti si tu mic =))

:))))) stai linistit ca nu e cazul ...totusi cand mai iti vin idei sa te compari cu mine...fa rost de mai mult tupeu...;)
 

DeletedUser

Cat despre L21 e clar ca minti cu nerusinare,pentru ca nu vad nici un atac din partea ta.
Ar fi bine sa dai delete si pe 21,ca tot degeaba iti pierzi timpul.

Si pe tine te astept...daca vei avea curaj,bineinteles :))

da nu ne zici si noua cine esti eroule??? :D:D:D
Dupa ce scrii, esti la fel ca el sau nu cumva scrie tot el de pe proxy??? :D:D:D

PS:kenji sa intelegem ca sapa e unealta ta preferata???
 

DeletedUser

Ce mos maaa? tu esti moshu? te-am prins, deci tu mi-ai furat bocanci din fata usi anu trecut?
 

DeletedUser29034

pfff.....Dinamo! Mai bine te uiti la Supercupa Europei,Inter - Atletico Madrid,sa vezi fotbal adevarat!:)
 

DeletedUser

la inceputul L13 au fost si jucatori din NBZ-ul de pe alte lumi. Posibil sa fie si acum, nu-i stiu chiar pe toti.
De ce sa fie fake? E inregistrat undeva numele asta?
 

DeletedUser

la inceputul L13 au fost si jucatori din NBZ-ul de pe alte lumi. Posibil sa fie si acum, nu-i stiu chiar pe toti.

Au fost in nbz ce acum este out, in actualul nbz in afara de sebica(care nu stiu daca mai e nici el), nu e nimeni de pe l8,l5 si unde a mai fost facut.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus