Spam Decembrie 2009

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4610

Spam - Decembrie 2009



rating_5.gif




Regulile sunt aceleasi si va rog sa le cititi cu atentie inainte de a va hotari sa postati (http://forum.triburile.ro/announcement.php?f=16&a=12).
Atacurile la persoana, jignirile si atacurile asupra moderatorilor/adminilor nu vor fi tolerate si vor fi sanctionate extrem de dur.Regulile de postare(cele de la punctul 2), cum sunt 2.2.,2.3.,2.4.,2.11. nu se vor aplica. Asta nu inseamna ca orice fel de spam este tolerat.

Va anunt de pe acum, daca doriti sa postati doar pentru a va creste numarul de postari, nu acesta este locul potrivit.La sfarsitul fiecarei luni(in ultima zi a lunii) toate mesajele vor fi sterse, topicul de asemenea, iar in data de 1 va fi deschis un nou topic, corespunzator lunii in cauza.

Discutiile vor fi tot in legatura cu P&P lumea 8 dar mai degajate, mai despre orice (a nu se pierde din vedere regula 2.1., care se aplica in continuare).
De exemplu puteti da "quote" unui post din alt topic si il puteti discuta aici, asta pentru a pastra cat mai curate topicurile de propaganda pura.

Voi participa si eu la discutii, atat ca moderator, cat si ca utilizator al forumului, asta pentru a nu avea discutii mai tarziu.
Pentru nelamuriri si intrebari ma puteti contacta pe privat.

Distractie placuta.




Copyright: Gabi23, Ingerasa
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25671

da cred ..si nu spun din povesti ..spun pt ca si eu am ** cu multi dintre cei din tno ....
nu dau nume pt ca nu le vreau raul insa iti spun ca nu voiau un razboi cu 22 ci cu lgf

Cat poate sa minta lumea in ziua de azi...nimeni din TNO sau LGF nu si-ar fi dorit conflict intre acestea relatiile au decurs foarte bine si de pe vremea cand exista fostul MForcE iar un razboi intre acestea toata lumea stia toata lumea ca inseamna auto-distrugere...

Takeshi am si eu o intrebare sa iti adresez?

Tu joci cu vreun cont pe L8 sau pe alta lume?Si daca da care e acela :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30499

Cat poate sa minta lumea in ziua de azi...nimeni din TNO sau LGF nu si-ar fi dorit conflict intre acestea relatiile au decurs foarte bine si de pe vremea cand exista fostul MForcE iar un razboi intre acestea toata lumea stia toata lumea ca inseamna auto-distrugere...

:) deci cum am spus nu trebuie ssa ma justific de 1000 de ori

eu am spus ce am ** cu uni membri din tno

care ziceam de un posibil razboi lgf -tno:)
 

DeletedUser26868

Pentru jucatorii care cred si afirma ca tribul TNO ar avea intentii ascunse in ceea ce priveste diplomatia cu tribul LGF as vrea sa le spun ca fac niste afirmatii total gresite si care nu au baza dovedita. Diplomatia intre TNO si LGF a fost, este si va ramane neschimbata. Aceasta este pozitia diplomatica oficiala si neoficiala a tribului nostru.
 

DeletedUser25671

Hmm luna aceasta multe evenimente au mai avut loc...wings of chaos pleaca in 22...se intoarce in LGF si decide sa renunte la joc...eduard88 decide ca numai are rost sa continue pe lumea aceasta...Oare ce mai urmeaza?
 

DeletedUser

pentru unii da , pentru alti nu :D
Ce rau imi pare ca am renuntat la lumea asta :(
 

DeletedUser

bimbo dezminte clar si raspicat asa spusele vorbe :X:X degeaba unde va este coloana? la lgf saracii imi este mila de ei dar de mine mi se rupe sufletul... asa ca nu va compatimesc pe voi mai mult decat pe mine :)) nici nu meritati majoritatea nu toti... sunt prea putinete fete " adica sunt este... si cativa alien cu coloana vertebrala care merita respectati! in rest ma inchin in fata lor, umilul vostru ghimpe :X
 

DeletedUser25671

bublero gata te-ai intors din vacanta din Hawai in care te-au trimis moderatori???Cum e vremea pe acolo...???
 

DeletedUser

ehh ce sa facem hahalerele astea numai de prostii se tin... eu imi cer scuze ei ma baneaza.. de parca ne jucam de-a gaura si banana aici... imi place latura asta de porc infect pe care o arat acum poate va saturati de mine sa ma scoateti de pe harta :X ca ce tare m-asi bucura :))) sau na poate admini vor face ei asta :)))
 

DeletedUser25671

Arc22 family aveti de gand sa ii bagati in familia voastra si pe yakuza???
 

DeletedUser25671

Theasasin sau alti spune-ti voi chiar asa sunt de periculosi cei din familia LGF daca conducatori din YAKUZA au inceput sa ceara numerele de telefon de la jucatori din LGF si academia -LGF- ca sa ii sune si sa ii oferteze sa vina la ei???Chiar nu se poate invinge LGF-ul prin cuceriri decat prin amagire si luare de membri??
 

DeletedUser24690

voi ar trebui sa stiti mai bine
bwul a fost primul trib care a facut asta,a urmat apoi lgf-ul!
sau credeti ca cei din pax au venit de bunavoie?
:)))
lgful a fost in stare sa recruteze si pe amaratii care mai ramasesera in bw , asa ca nu vorbi de razboiae castgate pe campul de lupta ca ,curtea ta e plina de astfel de acte eroice!:))
 

DeletedUser25671

Angelli cei din PAX au venit cu un scop in LGF sa se alature LGF-ului si Tno-ului in lupta contra triburilor din nord....Nu noi le-am propus pax-ului fuziunea ci ei noua...~BW~ era aliata LGF-ului de la inceputul lumi nu puteam sa ii lasam sa dispara ca trib invinsi de dusmani iar noi sa nu facem nimic daca fostul ROAR ar fi fost in situatia BW normal ca i-ati fi adus pe uni din ei la voi nu i-ati fi lasat sa fie invinsi de TNO...Acum ramane de vazut ce mari realizari face si familia Arc22...
 

DeletedUser24690

i-ati incoltit si au plecat o parte in tno o parte la voi! Partea proasta era faptul ca la un moment dat erau buni prieteni cu cei din tno si va atacau doar pe voi! si chiar faceau fata1 Dar, cum cei din tno nu stiu ce e aia onoare au rupt acea alianta si nu dupa mult timp le-au declarat razboi! Foamea de sate i-a impins la asta!
Insa lgf-ul a avut de pierdut ceva jucatori prin tno1 Noi unii nu am fi acceptat ca purtand razboi cu un trib aliatii sa ii invite la ei fara acordul nostru!
Stim noi ce discutii eraau atunci pe forumul vostru, mai aveati putin si ii atacati pe tno!
In timp probabil au fost convertiti:)) am auzit ca cyupanezu ala i-ar face lucruri neortodoxe si mamaei sale pt un sat
vai de voi:)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus