Spam - Decembrie 2010

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ti-o "sugereze" cine? mamica ta? ba ce imi plac astia .. isi fac un cont amarat .. si apoi pac .. zmei .. ce e ma? ti-ai pierdut casa in real life?
 

DeletedUser

pff .. si acum cateva zile vroiam sa se anime forumul .. dar nu cu specimene d-astea .. ramo .. nu incepi cu banurile? ca mi s-a urat sa vad atata prostie pe aici
 

DeletedUser

vorbesti de un moderator de forma... o persoana inexistenta care e incapabila de a copia un topic gen hartile avansate dupa modelul altor lumi... cine drq crezi ca se mai baga aici in afara de lamine sau alt supermod sau ce ranguri au ei pacolo

plus deasta am ras azi cat pentru o sapt; daca ii baneaza peastia(inclusiv pe mine) iar avem un forum extern mort... decat tu unguru si gaby postand de pe @cory la spam(ca si el isi ia ban)
 

DeletedUser

pff .. cu mentalitatea asta a ajuns tara unde e ... eu zic ca decat prosti pe aici mai bine nimic
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ba ...macar s-a mai animat forumul... a fost nevoie decat sa aprindem fitilul la cateva petarde de pe aici si au explodat imediat :)) ti-am zis ca are efect tehnica mea? :)))
 

DeletedUser39005

ba ...macar s-a mai animat forumul... a fost nevoie decat sa aprindem fitilul la cateva petarde de pe aici si au explodat imediat :)) ti-am zis ca are efect tehnica mea? :)))

:))) ce te face sa crezi ca ai produs ceva anume sa se adune lumea pe extern ? :))))


in timp ce se posta eram pe conferinta mai multi si radeam de tine cum te jucai cu trompa ....;)
 

DeletedUser

bai inapoiatule .. din toate punctele de vedere ... esti atat de nestiutor ca nici nu iti dai seama ca despre tine era vorba ... pana sa intri tu era liniste si pace ... si nimeni nu pomenea despre prosti si alte specimene din care te tragi .. acum intelegi? (sigur nu)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
:))) ce te face sa crezi ca ai produs ceva anume sa se adune lumea pe extern ? :))))


in timp ce se posta eram pe conferinta mai multi si radeam de tine cum te jucai cu trompa ....;)

Pai petardele sunteti voi doi ma : tu si soparla ucigasa :))) eu doar v-am intaratat putin prostilor! :eek:
 

DeletedUser

eu, limitat asa cum sunt, te fac muci la orice ora .. tu .. ziceai ca ai trecut demult pe la scoala intr-un post anterior .. sincer rezultatele se vad ... dar na .. esti bun pe triburile frate .. esti as .. respectele mele .. sau nu

aici era vorba despre discutia noastra .. sa o mutam totusi la spam
 

DeletedUser39005

pentru tine , clepo si gaby facem si 1 vs 3 sa vezi ca sunteti parasutele de pe 20
 

DeletedUser

pentru tine .. caut un aurolac pe strada ...cel mai praf pe care il gasesc .. sa ajunga unu aproape de nivelul inteligentei tale .. cam greu totusi de gasit asa ceva
 

DeletedUser

ca tot vorbim de praf .. ca sa vezi parerea mea despre tine .. o dam in bancuri .. stii care e culmea deshidratarii? sa ejaculezi praf .. adica pe tine .. nici macar skin of the dick nu esti tu
 

DeletedUser39005

penibil numele tau de familie ;) vedem diseara cand apar sefii tai ce or sa spuna daca te fac de sate sau te las in pace
 

DeletedUser

alt idiot care nu face diferenta intre extern si joc .. pai eu aici ma ciondanesc si cu unguru pe extern .. cum ar fi sa il atac pe harta? cand eu l-am adus acolo?

mama prostilor e mereu gravida
 

DeletedUser13059

nu va mai repet si aici ca se stie , pana acum ii o lupta stransa ... astept sa vad cine va iesi castigator
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus