Spam-Decembrie 2011

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5809

Las, mai bine ca nu ai vazut:D
Tocmai vroiam de fapt sa ma culc dar a inceput cineva sa faca niste gauri cu bormasina si m-am trezit si am zis sa intru un pic:D
 

DeletedUser

pacat...vroiam sa vad si eu ce-i debiteza mintea slavitului si impecabilului domn BraVo... :))
 

DeletedUser

Lasati o parte din lumina artificiilor aprinse in noaptea anului Nou sa va lumineze. Fie ca anul care vine sa fie pentru voi o punte spre ceva mai bun, mai luminos. La Multi Ani! :)
 

DeletedUser

va urez tuturor un an nou cu cel putin 25% mai bogat si mai frumos decat 2010
 

DeletedUser

ce s-au rarit oamenii pe aici....innainte erau mai multi, acum incep sa dispara toti :/ de ce??
Hai care vine cu o poveste incitanta de la revelion? :D
 

Deleted User - 556077

Nimeni nu isi mai aminteste nimic din revelion :)) toti au fost in lumea lor :))
 

DeletedUser

http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=34459 Am sa rog toti craii sa se inscrie in concurs, DACA NU O FACETI PT PREMIUM, MACAR PT FETELE NOASTRE SA CONCURATI. Nu de altceva dar nu as vrea sa fiu singurul concurent ca iar inchid concursul inainte sa inceapa .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mmm, din ianuarie nu s-a mai facut spam aici :D?...


vad ca inca mai joaca darkone si connect... buna baieti!

ce mai e nou pe l14???
 

DeletedUser

pai nu mai intra nimeni pe aici...dusmanii nostri sunt foarte suparati pe noi si nu ne baga in seama :((

Mai nou...dam bataie la legio-SH :D
 

DeletedUser26720

oro ar trebui sa rectifici cele spuse mai sus ca tu esti inofensiv pe l14 tu joci doar pe forum :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus