Spam-Decembrie 2011

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

oro ar trebui sa rectifici cele spuse mai sus ca tu esti inofensiv pe l14 tu joci doar pe forum :))

Imi pare rau sa iti spun dar eu nu am revenit inca pe joc decat in limita timpului...5-10 minute la cateva ore bune. Si totusi... am 18 sate castigate:rolleyes:
 

DeletedUser26720

e usor sa iei sate de la deutza mai ales ca e inobilata intern :)))
 

DeletedUser36143

e usor sa iei sate de la deutza mai ales ca e inobilata intern :)))

asa skypy - ambitioneaza-l pe aka - ca exact de asta au nevoie colegii tai - un circar reactivat cu chef de demolari :) mai ales pe parcursul verii :D :D

sa vedem ce coleg de al tau o sa iti spuna - multumesc skypy - cand o sa plece spre el 1500 de atacuri cu catapulte :)))))) numai de la aka

baga mare ca circarilor le convine :))) - mai aka sa te starnesc si eu : mai esti praf mai frate fac astia din Sh misto de tine de pe conturile lor cu camuflaj :D :D :D - legion e gata mai aka mai - dar sh inca rade tine - nu ai facut treaba buna cu ei vara trecuta cu demolarile mai aka mai - cica nu ai tu atatea catapulte cate cladiri au ei mai aka mai :D :D :D
 

DeletedUser

Ce ai zis? Pfai.... ia sa o intrebi tu pe mimirai la toamna cum ia fost vara:D

Sa vezi dupaia ce plange si SH-ul :)))


app skypi... nu am luat numai de la deutza. am luat si de la alkat destule pana acum,tinand cont ca nu prea am timp:p
 

DeletedUser26720

m-d-m ce treaba am eu cu sh ? si ce legatura mai are sh cu legion? voi nu stiti cu cine aveti razboi :)
 

DeletedUser

Tu nu ai nici o treaba cu SH-ul, ca nu ai fost in SH, dar multi actuali colegi de-ai tai au fost acolo ;)
AK, pomeneste si de L~of~G, sa fii fair play fata de skypynel...
Cit despre deutza nici macar nu e la interne, ii lasa satele lui AK, daca era la interne o innobilau mai multi, nu numai el :))
 

DeletedUser36143

m-d-m ce treaba am eu cu sh ? si ce legatura mai are sh cu legion? voi nu stiti cu cine aveti razboi :)

sh/ LofT/LofG/TNT - tot pe acolo - noi stim prea bine cu cine avem razboi - si de multe ori vi s-a zis pe extern ca cu LegioN nu este nici un razboi - legionu a fost un nimic prins intre razboiul est cu vest - nu conteaza si nu vor conta - deci noi stim cu cine avem razboi - dar repet o intrebare din alta sectiune - tu ai habar cine e in tribul tau ????

asa ca spam - sa iti zic ca zilele astea au inceput niste negocieri cu cativa actuali jucatori din tribul tau si in curand multi dintre voi va veti trezi cu surprize - o sa va bateti putin intre voi - si 'liderii nimicului' brago acvila si tataye vor continua sa priveasca si sa inteleaga cum defapt niciodata nu au avut situatia sub control si niciodata nu au stiut cum se conduce un trib sau ce inseamna strategie in jocul asta - ei inca nu inteleg ca deja nivelul de joc ii depaseste - si asta se vade ca isi iau bataie de joc la greu - liderii altor triburi dusmane CIRC pe parcursul L14 au inteles si au stiut cand este gata treaba si nu mai are rost - ei nici in clipa asta nu pricep :D
 

DeletedUser26720

Tu nu ai nici o treaba cu SH-ul, ca nu ai fost in SH, dar multi actuali colegi de-ai tai au fost acolo ;)
AK, pomeneste si de L~of~G, sa fii fair play fata de skypynel...
Cit despre deutza nici macar nu e la interne, ii lasa satele lui AK, daca era la interne o innobilau mai multi, nu numai el :))

doua triburi au contat/conteaza pentru mine pe L14 si nu e L~of~G in fine au fost alte vremuri acum sunt altele legat de ce zici tu m-d-m sincer putin imi pasa nu uita este un joc si trebuie tratat ca atare mai multi inamici mai mult de jucat mai mult rosu mai mult de atacat sau de pierdut sate bineinteles nu e bine sa uiti de unde ai plecat adica de la 125 de puncte iar legat de tradare lumea asta a fost o lume a tradarilor si a lasilor(se stiu ei cine)
 

DeletedUser36143

doua triburi au contat/conteaza pentru mine pe L14 si nu e L~of~G in fine au fost alte vremuri acum sunt altele legat de ce zici tu m-d-m sincer putin imi pasa nu uita este un joc si trebuie tratat ca atare mai multi inamici mai mult de jucat mai mult rosu mai mult de atacat sau de pierdut sate bineinteles nu e bine sa uiti de unde ai plecat adica de la 125 de puncte iar legat de tradare lumea asta a fost o lume a tradarilor si a lasilor(se stiu ei cine)

1. care triburi? - zi sa mai depanam si noi amintiri pe aici - mai povestim
2. tradatorii si lasii L14 sunt clar: tataye brago & co - ei au tradat clar de frica si din dorinta de a innobila singuri TNT - si cum a ajuns granita la conturile lor - zone mai mari mai compacte - cum au iesit de pe scena L14 - binedin cauza lipsei de timp cum scrie la semnatura mea :D + sunt singurii care ies pe usa din dos - nici macar nu au taria de caracter sa stranga mana celor contra caror au jucat- folosind toate armele chiar si cea a tradarii- si sa stea la o sueta ca intre oameni nu conturi :D- cum au avut multi altii taria - pentru aceia da - a fost doar un joc - dar tocmai asta dovedeste ca pentru tataye si brago este mai mult decat un joc - nu eu uit ca este un joc - doar ce ti-am aratat ca ei au uitat asta - si aba astept sa imi arati ca nu am dreptate - dar stii ca are sens ce spun eu si ca asa este :D
 

DeletedUser

skypi noi stim ca e un joc. Aduti aminte ca asta iarna de Craciun, pe conturile Circ, nu juca mai nimeni si noi ne vedeam de sarbatori in timp ce Brago &co stateau ca disperatii si dadeau atacuri.Urmariti istoria

Eu cand spuneam ca o sa treaca sarbatorile si dupaia o sa se vada cat de tari sunt Legion, ati ras de mine si faceati misto.
Uite ca Brago si`a cam luato la faza asta si cam a pierdut.A crezut ca e mai mare, e mai tare, e mai smecher decat Circ si si`a luato in barba.

Eu cand am spus ca Legion o sa pice pana la Pasti, ma refeream moral si unele conturi din Legion. Se pare ca asa a fost
Cand spun ca la vara Legion pica detot. Stiu ce zic... si nu ma refer ca o sa va inobilam pe toti si inchidem lumea.

Aduti aminte ca v`am informat cand am inceput sa dam in tamina si...am uitat cum il chema pe respectivul ca a dat stergere.

Acum va informez sa o blindati bine tare pe mimirai ca va fi fff nasol pentru ea. O sa fie reamenajata rau de tot :D
 

DeletedUser26720

"2. tradatorii si lasii L14 sunt clar: tataye brago & co - " poate pentru voi pentru mine au fost altii
"Aduti aminte ca v`am informat cand am inceput sa dam in tamina" mare jucator, mare caracter poate cel mai bun jucator
"Eu cand spuneam ca o sa treaca sarbatorile si dupaia o sa se vada cat de tari sunt Legion, ati ras de mine si faceati misto." nu rade nimeni de misto insa imi place sa fac e un joc si ma amuz cum stiu eu mai bine si nu cred ca sunt singurul mai ales ca si membri circului fac ceva misto de tine(prieteneste bineinteles)
 

DeletedUser

este unul dintre cei mai buni jucatori de pe L14 tamina dar degeaba pentru ca noi avem munca in echipa si asta il dezavantajeaza

brago si tataye au facut misto de mine, colegii au facut da cum spui tu..prieteneste si nici nu prea au avut incredere in vorbele mele asa mult.Dar cand spun asa ceva stiu eu la cine ma refer pentru ca nu toti au zis asta
 

DeletedUser

tamina e relativ bun am dat dezordonat in el fiecare ataca pe tamina ca sa nu mai pun atacurile cu catapulte dupa parerea mea aici a fost bun tamina ca a trecut peste si ca un baietel cuminte s-a pus pe construit
 

DeletedUser26720

se pare ca mai stim sa si socializam pana la urma iar m-d-m legat de strangerea unei maini nu stiu cine ar fi dispus sa se deplaseze in bucuresti sau in afara bucurestiului pentru a ne intalni la o bere sau o sueta eu unu nu as parasi bucurestiul poate doar la vara daca imi permite timpul si serviciul iar daca as face-o ar fi doar in mamaia :)

"tamina e relativ bun am dat dezordonat in el fiecare ataca pe tamina ca sa nu mai pun atacurile cu catapulte dupa parerea mea aici a fost bun tamina ca a trecut peste si ca un baietel cuminte s-a pus pe construit" nu stiu daca ca un baietel cuminte dupa parerea mea a dat dovada de foarte mare caracter lucru pentru care ii port cel mai mare respect
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu nustiu ce tot zici tu de mare caracter de parca ar fi si mic ...oare nu toti ar trebui sa fim corecti si de "foarte mare caracter"? adica at cand vezi un om din asta, normal zici ca e super man?
Corecti trebuie sa fim toti si sa ne tinem de cuvant cand spunem ceva e ca si o obligatie la definitia OM.
 

DeletedUser18134

mmm, din ianuarie nu s-a mai facut spam aici :D?...


vad ca inca mai joaca darkone si connect... buna baieti!

ce mai e nou pe l14???

sar'mana sefa :D

offtopic nu mai facem ca... adversarii nostri nu prea stiu de gluma dar "istoria" lumii 14 (o parte importanta a acesteia) o gasesti aici
 

DeletedUser

nu cred ca esti persoana care sa vorbeasca despre "istoria" L14,chiar daca,contul exista de la inceput,ai putea in schimb sa vorbesti de cum un lider de trib si-a innobilat academia plus proprii membrii,mai sunt 2-3 fosti TSF-i,in cazul lor este doar o chestiune de timp,esti unicat pe triburile.ro si un circar desavarsit
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus