Spam-Decembrie 2011

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser26720

a reusit cineva sa inobileze tot TNT-UL? a si apropo razboiul e pe alt forum aici spunem aberatii :)) spam frate spam ce mult iti mai place shaorma :))
 

DeletedUser36143

nu cred ca esti persoana care sa vorbeasca despre "istoria" L14,chiar daca,contul exista de la inceput,ai putea in schimb sa vorbesti de cum un lider de trib si-a innobilat academia plus proprii membrii,mai sunt 2-3 fosti TSF-i,in cazul lor este doar o chestiune de timp,esti unicat pe triburile.ro si un circar desavarsit

naspa oftica asta :D
cumva ai ajuns sa iti ighiti cuvintele si nu ai ajuns in faza de digestie cu ele :D - avea dreptate c0nnect? si te razboiesti cu tine insuti sa nu ii dai dreptate cumva? :)
 

DeletedUser18437

am si eu o intrebare.circ de ce nu declara razboi tribului matrix :confused: pur si simplu nu fac nimic ... doar exist pe harta.
au granita de 3k-uri cu legion,dar nici nu sunt atacati si nici nu ataca.eu nu leas tolera asa pe harta niciun minut daca as fi in locul celor din circ.
Parte 1:
Triburi: LegioN
Parte 2:
Triburi: MATRIX

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 8
Diferență: 7

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 150,477
Tabăra 2: 79,003
Diferență: 71,474

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am si eu o intrebare.circ de ce nu declara razboi tribului matrix :confused: pur si simplu nu fac nimic ... doar exist pe harta.
au granita de 3k-uri cu legion,dar nici nu sunt atacati si nici nu ataca.eu nu leas tolera asa pe harta niciun minut daca as fi in locul celor din circ.
Parte 1:
Triburi: LegioN
Parte 2:
Triburi: MATRIX

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 8
Diferență: 7

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 150,477
Tabăra 2: 79,003
Diferență: 71,474

chart

hmmm am trait sa o vad si pe asta sa fiu obliigat sa fiu de acord cu,copilu de suflet au lu Leana:)
 

DeletedUser40316

pai din moment ce matrix ii sprijina este normal sa nu se prea atace :)
 

DeletedUser

V-ati gindit ca poate cei din MATRIX care stiu sa joace si au mai vazut razboaie pe granita (cu Circ spre exemplu) ii innobileaza pe restul si nu au nobili? :))
poate Legion nu da in MATRIX din 2 motive:
-si-au blindat cei din MATRIX granita tare de tot
-vor ca Circ sa se "enerveze" pe MATRIX si sa ru mai aibe relatii diplomatice cu ei, caz in care deful MATRIX ar disparea de pe granita cu legion

Nu neg ca or mai fi 2-3 conturi suport micute prin MATRIX care stau cu paladinii pe tamina, dar nu prea cred ca conducerea MATRIX vrea sa-si dea singura foc la valiza sprijinind Legion. Nu de alta dar au avut razboi cu Circ si alianta cu LegioN pe vremea CIR-ului si au vazut exact ce inseamna ambele, basca cum s-au comportat Circ respectiv LegioN cu tribul MATRIX ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus