Spam-Decembrie 2011

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18437

V-ati gindit ca poate cei din MATRIX care stiu sa joace si au mai vazut razboaie pe granita (cu Circ spre exemplu) ii innobileaza pe restul si nu au nobili? :))
poate Legion nu da in MATRIX din 2 motive:
-si-au blindat cei din MATRIX granita tare de tot
-vor ca Circ sa se "enerveze" pe MATRIX si sa ru mai aibe relatii diplomatice cu ei, caz in care deful MATRIX ar disparea de pe granita cu legion

Nu neg ca or mai fi 2-3 conturi suport micute prin MATRIX care stau cu paladinii pe tamina, dar nu prea cred ca conducerea MATRIX vrea sa-si dea singura foc la valiza sprijinind Legion. Nu de alta dar au avut razboi cu Circ si alianta cu LegioN pe vremea CIR-ului si au vazut exact ce inseamna ambele, basca cum s-au comportat Circ respectiv LegioN cu tribul MATRIX ;)

daca te rog miai putea da cateva exemple din matrix care stiu juca ? :p
 

DeletedUser40316

V-ati gindit ca poate cei din MATRIX care stiu sa joace si au mai vazut razboaie pe granita (cu Circ spre exemplu) ii innobileaza pe restul si nu au nobili? :))
poate Legion nu da in MATRIX din 2 motive:
-si-au blindat cei din MATRIX granita tare de tot
-vor ca Circ sa se "enerveze" pe MATRIX si sa ru mai aibe relatii diplomatice cu ei, caz in care deful MATRIX ar disparea de pe granita cu legion

Nu neg ca or mai fi 2-3 conturi suport micute prin MATRIX care stau cu paladinii pe tamina, dar nu prea cred ca conducerea MATRIX vrea sa-si dea singura foc la valiza sprijinind Legion. Nu de alta dar au avut razboi cu Circ si alianta cu LegioN pe vremea CIR-ului si au vazut exact ce inseamna ambele, basca cum s-au comportat Circ respectiv LegioN cu tribul MATRIX ;)

daca nu au nimic de ascuns pot lasa sitter la cineva din concederea circ pt verificare daca ii ok ramane pna daca nu da inseamna ca are deff :)
 

DeletedUser

daca te rog miai putea da cateva exemple din matrix care stiu juca ? :p

master76, sysu1, NIVIDIS spre exemplu

oricum, imi lace ce parere buna ai despre fostii tai colegi, sa inteleg ca dupa tine singurii care stiau sa joce din CIR au fost cei care si-au sters conturile dupa ce au luat-o in freza de la Circ? :))
 

DeletedUser18437

master76, sysu1, NIVIDIS spre exemplu

oricum, imi lace ce parere buna ai despre fostii tai colegi, sa inteleg ca dupa tine singurii care stiau sa joce din CIR au fost cei care si-au sters conturile dupa ce au luat-o in freza de la Circ? :))

nividis ... are aproape 30mil,eu pe 20 cu 8mil pct am aproape atatea inamici invinsi ca agresor cat el :) si ... nu vad eu bine sau chiar 1200sate doar din barbari are :confused: +daca as mai baga si internele ... au fi pe la 2000 :D
sysu1 ... n-a fost sprijinit pe toate satele si in 3-4zile o pierdut 140 sate.mare jucator :eek:
are vreun rost sal comentez si pe master ? :confused::D

ca am jucat si eu pe 14 in acelasi trib cu ei nu inseamna nimic ... eu pe 14 am jucat doar 4 fun,am vazut cu ochii mei ce am in jur si nici nam incercat sa joc putin mai serios fiindca nu prea era cu cine :)
cei care au dat stergere au facut ff bine,nu zic ca toti stiau jocul dar macar intre ei au fost cativa :)
 

DeletedUser

matrix nu ne deranjeaza cu nimic si nici noi nu ii deranjam. daca e asa cum zice urss si sunt prinsi atunci isi dau singuri foc la valiza. daca nu...hotul care nu e prins e negustor cinstit.

dar eu cred ca legion nu are timp nici de Circ sa se ocupe...cand crezi ca ar mai avea timp sa dea si in MATRIX??

Tribul meu
3.794
Inamic
1.170
Diferenţă
2.624

Durata războiului: 148 zile 4:49:55

Statistica pe ultimele 3 zile
Tribul meu
47
Inamic
5
Diferenţă
42

Duşmani învinşi ca agresor
Tribul meu 17.915.678
Inamic 3.954.729

Duşmani învinşi ca apărător
Tribul meu 17.933.012
Inamic 41.505.044


eu stiu ca sunt prosti facuti gramada legionarii la strategie dar nici chiar asa incat sa inceapa sa dea in matrix sa sii puna si pe aia pe cap iar matrix cred ca sunt saturati de razboaie tinand cont ca sunt extrem de putini in trib

bine intes daca cei din matrix nu ar avea chiar nimic de ascuns ar merge si ce zice urss dar nu cred ca e cazut
 

DeletedUser40316

nividis ... are aproape 30mil,eu pe 20 cu 8mil pct am aproape atatea inamici invinsi ca agresor cat el :) si ... nu vad eu bine sau chiar 1200sate doar din barbari are :confused: +daca as mai baga si internele ... au fi pe la 2000 :D
sysu1 ... n-a fost sprijinit pe toate satele si in 3-4zile o pierdut 140 sate.mare jucator :eek:
are vreun rost sal comentez si pe master ? :confused::D

ca am jucat si eu pe 14 in acelasi trib cu ei nu inseamna nimic ... eu pe 14 am jucat doar 4 fun,am vazut cu ochii mei ce am in jur si nici nam incercat sa joc putin mai serios fiindca nu prea era cu cine :)
cei care au dat stergere au facut ff bine,nu zic ca toti stiau jocul dar macar intre ei au fost cativa :)

te cam contrazic , nividis nu este chiar asa ... omul joaca strategic si stie jocul , daca se descurca sa fie rang 1 ii problema lui iar inamicii invinsi recunosc ca nu are dar asta este poate ii jucator suport + ca majoritatea din top sunt acolo din cauza internelor ;) asta ii peste tot
 

DeletedUser18437

te cam contrazic , nividis nu este chiar asa ... omul joaca strategic si stie jocul , daca se descurca sa fie rang 1 ii problema lui iar inamicii invinsi recunosc ca nu are dar asta este poate ii jucator suport + ca majoritatea din top sunt acolo din cauza internelor ;) asta ii peste tot

jucator suport = 0 dupa parerea mea :) jucatorii care nu ataca macar de 2 ori/luna ce cauta intrun joc de razboi :confused: in fine,fiecare jucator joaca cum stie,si cum poate.
 

DeletedUser

bai mr nu te mai da atat de rotund ca le stii tu pe toata si clasifici jucatorii acum ca ala nu e bun ala nu e bun tu ai fost pe 14 si ai facut nimic...mai ales in ultima perioada a jucat guatemaleza pe contul tau mult timp pana l-am innobilat eu si colegii din zona, de nividis si sysu nu ma pot pronuntanu nu prea am interactionat cu ei neavand granita dar iti spun eu ca master76 iti da ceata in tot ce priveste jocul triburile. si dupa parerea mea a fost si ramane cel mai bun jucator din cir..spun asta avand in vedere ca noi suntem dusmani inca si nu am nici un motiv sa-l laud :))
 

DeletedUser18437

bai mr nu te mai da atat de rotund ca le stii tu pe toata si clasifici jucatorii acum ca ala nu e bun ala nu e bun tu ai fost pe 14 si ai facut nimic...mai ales in ultima perioada a jucat guatemaleza pe contul tau mult timp pana l-am innobilat eu si colegii din zona, de nividis si sysu nu ma pot pronuntanu nu prea am interactionat cu ei neavand granita dar iti spun eu ca master76 iti da ceata in tot ce priveste jocul triburile. si dupa parerea mea a fost si ramane cel mai bun jucator din cir..spun asta avand in vedere ca noi suntem dusmani inca si nu am nici un motiv sa-l laud :))

bine ai zis :D doar am fost pe 14.atat
de jucat nu am jucat doar la inceput pana la 6-8sate :)
 

DeletedUser18063

bine ai zis :D doar am fost pe 14.atat
de jucat nu am jucat doar la inceput pana la 6-8sate :)

Ei hai ca ai scaldat-o urat de tot aici...doar pana la 6-8 sate?? nu cumva ti-a facut altcineva contul??
Daca spuneai la altii care nu te cunosc poate te credeau ...dar asa.....
 

DeletedUser18437

Ei hai ca ai scaldat-o urat de tot aici...doar pana la 6-8 sate?? nu cumva ti-a facut altcineva contul??
Daca spuneai la altii care nu te cunosc poate te credeau ...dar asa.....

poi am farmat vreodata **** cate sate ? :) am stat vreodata sa atac la secunda ? :) am fost mereu inactiv pe lumea 14 ... din cand in cand mia venit cheful de joc si am luat sate,am atacat la distanta sau altele.dar pentru ro14 niciodata nam adus sacrificii privind RL, ceea ce nu pot spune despre ro5 si ro20 unde am jucat si joc putin mai serios :)
 

DeletedUser

poi am farmat vreodata **** cate sate ? :) am stat vreodata sa atac la secunda ? :) am fost mereu inactiv pe lumea 14 ... din cand in cand mia venit cheful de joc si am luat sate,am atacat la distanta sau altele.dar pentru ro14 niciodata nam adus sacrificii privind RL, ceea ce nu pot spune despre ro5 si ro20 unde am jucat si joc putin mai serios :)

ai fost in umbra lu LEANA si de aia nu ai avut loc sa te dezvolti :))))))))te sufoca cu dragostea ei materna:)))
 

DeletedUser

V-ati gindit ca poate cei din MATRIX care stiu sa joace si au mai vazut razboaie pe granita (cu Circ spre exemplu) ii innobileaza pe restul si nu au nobili? :))
poate Legion nu da in MATRIX din 2 motive:
-si-au blindat cei din MATRIX granita tare de tot
-vor ca Circ sa se "enerveze" pe MATRIX si sa ru mai aibe relatii diplomatice cu ei, caz in care deful MATRIX ar disparea de pe granita cu legion

Nu neg ca or mai fi 2-3 conturi suport micute prin MATRIX care stau cu paladinii pe tamina, dar nu prea cred ca conducerea MATRIX vrea sa-si dea singura foc la valiza sprijinind Legion. Nu de alta dar au avut razboi cu Circ si alianta cu LegioN pe vremea CIR-ului si au vazut exact ce inseamna ambele, basca cum s-au comportat Circ respectiv LegioN cu tribul MATRIX ;)

-sugerezi ca practica vasalitatea?

au avut razboi cu Circ si alianta cu LegioN pe vremea CIR-ului si au vazut exact ce inseamna ambele, basca cum s-au comportat Circ respectiv LegioN cu tribul MATRIX ;)

-ca jucator pr L14 nu pricep ce zici aici,esti confuz,explica
-de pe vremea cad aveam alianta cu ei,defesul lor era la voi,la asta te referi?ori esti putin mai diplomat
 

DeletedUser18063

-sugerezi ca practica vasalitatea?



-ca jucator pr L14 nu pricep ce zici aici,esti confuz,explica
-de pe vremea cad aveam alianta cu ei,defesul lor era la voi,la asta te referi?ori esti putin mai diplomat


Multa minte iti trebuie....dar de unde nu este,nici D-zeu nu cere....
 

DeletedUser

-nu sugerez nici o vasalitate, a fost prins un jucator MATRIX cu def pe tamina, dat afara si cum a ajuns la voi cum l-ati innobilat intern pe eldiavollo...

Pe vremea cind voi erati aliati cu CIR-ul a stat tamina sitter la leutul cind avea atacuri (sau cel putin asa sustinea in discutii cu colegii mei); de ajutat cu def pe CIR cei care sunt in MATRIX sustin ca nu au primit nici o ferma din LegioN pe vremea cind erau aliati cu voi si in razboi cu noi...
Deful lor nu avea cum sa fie la noi, cind voi erati aliati cu CIR noi eram in razboi cu ei

Cum s-a comportat Circ cu MATRIX? au incetat atacurile pe ei si s-a facut pact de neagresiune, exista si varianta continuarii atacurilor spre exmplu...
Cum s-a comportat LegioN cu MATRIX? aici ai putea sa ne lamuresti tu mai bine daca vrei
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

timp din timpul nostru l-am alocat sitterelor pe granita CIR-MATRIX,am ajutat,de defensiva nu aveau nevoie,este falsa impresia care doriti sa o lasati cum ca ei ar fi avut evoie de defes iar noi nu le-am dat asta fiind unul dintre motivele pentru caderea CIR,aveau defens dar nu-l miscau din sate,il trimiteau si dumnezo" cu mila,guatemaleza avea evoie de defens si ...pauza,unii nu intrau pe conturi,jucator mai sprijinit ca leutzu nu am vazut,stergea de conturi a survenit din alte motive.referitor la incetarea aliatei cu MATRIX....doar va sprijieau ce o mai intoarceti,aveam alianta iar noi am descoperit sprijinul lui master76 care venea la voi,de ce acuzi de nerespectarea aliantei?eXista si variata cum zici sa incepeti atacurile pe ei dar nu cred,zici asta doar sa le reamintesti in ce pozitie se afla.
 

DeletedUser

:)) stie master si nividis in ce pozitie se afla stai calm

daca vroiam sa ii atacam o faceam de mult nu asteptam atata timp si iti zic sigur ca pe majoritatea din matrix la vremea aia faceam "inobilare interna" pentru ca multi erau pe sitter si multi sunt care nu mai joaca si nu mai au chef

imi pare rau brago dar chiar daca ai vrea sa ii atacam noi nu ii atacam dintr`un singur motiv... aveti prea multe sate si ne ia timp prea mult sa vi le luam ca sa ne ocupam si de ei + au inceput sa ne fie dragi, eu chiar am jucat cu master76 pe L23 si mam inteles foarte bine cu el asa ca nu as avea vreun motiv sa il atac si cred ca si colegii mei au aceeasi impresie
 

DeletedUser

'neata!
AddEmoticons00525.gif
AddEmoticons00525.gif
AddEmoticons00525.gif
AddEmoticons00525.gif
AddEmoticons00525.gif
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus