spam - februarie 2010

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser184

Spam - februarie 2010
Lumea 5

rating_5.gif

Tinand cont de faptul ca forumul este un loc in care se presupune ca trebuie sa se realizeze comunicarea intre jucatori din diverse triburi, zone ale hartii, lumi, etc. , am decis adoptarea proiectului propus de Gabi23 si anume deschiderea unui topic in care jucatorii sa poata discuta liber pe sectiunea fiecarei lumi in parte.


Regulile sunt aceleasi si va rog sa le cititi cu atentie inainte de a va hotari sa postati (REGULI FORUM!).

Atacurile la persoana, jignirile si atacurile asupra moderatorilor/adminilor nu vor fi tolerate si vor fi sanctionate extrem de dur. Totodata nu se vor discuta sub nici o forma penalizarile primite din partea moderatorilor.
Regulile de postare(cele de la punctul 2), cum sunt 2.2.,2.3.,2.4.,2.11. nu se vor aplica. Asta nu inseamna ca orice fel de spam este tolerat.

Va anunt de pe acum, daca doriti sa postati doar pentru a va creste numarul de postari, nu acesta este locul potrivit.La sfarsitul fiecarei luni(in ultima zi a lunii) toate mesajele vor fi sterse, topicul de asemenea, iar in data de 1 va fi deschis un nou topic, corespunzator lunii in cauza.

Discutiile vor fi tot in legatura cu P&P lumea 5 dar mai degajate, mai despre orice (a nu se pierde din vedere regula 2.1., care se aplica in continuare).

De exemplu puteti da "quote" unui post din alt topic si il puteti discuta aici, asta pentru a pastra cat mai curate topicurile de propaganda pura.

Voi participa si eu la discutii, atat ca moderator, cat si ca utilizator al forumului, asta pentru a nu avea discutii mai tarziu.
Pentru nelamuriri si intrebari ma puteti contacta pe privat.


Distractie placuta!


Copyright: Gabi23
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si de unde ma stii tu incat sa judeci calitatea? Ai jucat cumva pe l5? Am inobilat intern si o sa o mai fac... Putini inteleg rostul inobilatului intern...si nici nu stau eu sa va explic acum...

800 sunt luate din Unique deci celelalte 700 din afara...aratami tu mai mult de 10 insi care au luat 700 de sate de la inamici...
 

DeletedUser

Fara nici o aluzie la persoanele de mai jos...doar imi demonstrez punctul de vedere.

Side 1:
Tribes:
Players: JIMENA 79

Side 2:
Tribes: MAGIC NATO YkzLcn
Players:

Tabăra 1: 745
Tabăra 2: 104
Diferență: 641

Side 1:
Tribes:
Players: Leul999

Side 2:
Tribes: UNIQUE newage

Tabăra 1: 764
Tabăra 2: 62
Diferență: 702


Side 1:
Tribes:
Players: davidcdd79

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Tabăra 1: 574
Tabăra 2: 91
Diferență: 483


Side 1:
Tribes:
Players: profaMaria

Side 2:
Tribes: NATO MAGIC
Players:

Tabăra 1: 941
Tabăra 2: 146
Diferență: 795


Pt restul poti sa iti faci tu... Toti sunt jucatori prosti nu?
 

DeletedUser


Numara tu cate am luate de la dusmani...orice nr e nu ma deranjeaza.....din punctul meu...si tot jocul as fii putut inobila intern...care e pb?
Iar la partea cu conturi cumparate.....se vede ca nu ai ajuns prea departe in joc ca sa stii cum sta treaba....prost sa fii sa nai ce face cu banii...
 

DeletedUser

800 sunt luate din Unique deci celelalte 700 din afara...aratami tu mai mult de 10 insi care au luat 700 de sate de la inamici...

Numara tu cate am luate de la dusmani...orice nr e nu ma deranjeaza.....din punctul meu...si tot jocul as fii putut inobila intern...care e pb?
Iar la partea cu conturi cumparate.....se vede ca nu ai ajuns prea departe in joc ca sa stii cum sta treaba....prost sa fii sa nai ce face cu banii...


:):)Scoatete scoatete:):)..
Ai zis ca ai 700 de afara,acuma o iei pe scurtatura:confused::confused:
Tramuri de nervi?
Nu sunteti obisnuiti sa fiti contrazisi:confused::D:D
 

DeletedUser

:):)Scoatete scoatete:):)..
Ai zis ca ai 700 de afara,acuma o iei pe scurtatura:confused::confused:
Tramuri de nervi?
Nu sunteti obisnuiti sa fiti contrazisi:confused::D:D

Vezi aici te inseli....daca vrei sa enervezi pe cineva i-al pe unu care tocmai s-a apucat de joc....nu unu plictisit de joc...si in care tot s-au aruncat pietre....eu unu am devenit imun...la toate chestiile voastre...asa ca spor.... Da incerc sa ma scot.....ai vreo pb?
Da inobilez intern...Da am luat 10 sate de la inamici...sunt slab...trisez...cumpar conturi....altele?
 

DeletedUser

Vezi aici te inseli....daca vrei sa enervezi pe cineva i-al pe unu care tocmai s-a apucat de joc....nu unu plictisit de joc...si in care tot s-au aruncat pietre....eu unu am devenit imun...la toate chestiile voastre...asa ca spor.... Da incerc sa ma scot.....ai vreo pb?
Da inobilez intern...Da am luat 10 sate de la inamici...sunt slab...trisez...cumpar conturi....altele?


"ai vreo pb?","altele?"..denota ca esti frustrat:):),daca nu ai fi,nu ai discuta cu cineva de 200 de pct:):)
 

DeletedUser25671

rainn21 nu inteleg de ce iti bati capul cu oupps nu observi ca el are de gand sa te provoace si sa te enerveze ;))
 

DeletedUser

@oupps
nu stiu ce te deranjeaza pe tine satele luate intern
doar nu ai vrea ca jucatorii ce se lasa sa isi lase satele celor care nu stiu ce sa faca cu ele
normal ca le lasa conducatorilor..jucatorilor activi
..dar asta s-a mai discutat de tare multe ori..alt subiect sa te iei de rainn nu ai gasit ?
 

DeletedUser

@oupps
nu stiu ce te deranjeaza pe tine satele luate intern
doar nu ai vrea ca jucatorii ce se lasa sa isi lase satele celor care nu stiu ce sa faca cu ele
normal ca le lasa conducatorilor..jucatorilor activi
..dar asta s-a mai discutat de tare multe ori..alt subiect sa te iei de rainn nu ai gasit ?

eu m-am legat de rainn;)..si rainn de tine;)
Am vrut doar sa ii demonstrez lui rainn ce l-a adus pe primul loc

Still Dre:)..
 

DeletedUser

shinobi dupa ce primesti raspuns nu mai da prelucrare ca nu se mai uita nimeni la posturile anterioare sa vada daca le ai modificat sau nu.

zici de magarii - cine le a facut? din newage? ma indoiesc caci nu am colegi care sa aiba asa ceva intiparit in caracter.
sa mi masor eu vorbele? ce am zis? am acuzat pe vreo cineva? doar ti am atras tie atentia. si fii atent ce ai zis:
<<newage sprijinea moh>> citeste primul post
mt - newage vs mt
rw - newage vs rw
si poti incerca statistici intre newage si orice trib vrei tu, ma indoiesc sa gasesti vreunul pe plus fata de noi.

referitor la conducerea slaba a altor triburi....nu e problema newage asa ca nu ma intereseaza.

iar cu US si acea fuziune...pot doar sa spun ca ceea ce doreau unele persoane nu s a materializat. newage insa a avut peste 80 membri in momentul fuziunii si doar 50 sau 60 la incheierea ei.

deocamdata atat iti spun la tot ceea ce comentezi tu despre newage si vin inca o data cu rugamintea de a sta in banca ta in ceea ce priveste tribul din care fac parte atata timp cat sunt lucruri care nu te privesc pe tine. nu de alta dar nu as vrea sa incep sa ma "desfasor" pe extern povestind din "faptele de vitejie" ale unora sau altora.


Lasa faza cu statisticile daca nu ma insel eu asta a fost abia dupa, ce spun eu e confirmat de rugayah si UFO(ca ei nu vor recunoaste niciodata e partea doua).
Eu vorbesc de MT vs Newage pana sa inceapa razboiul facuse o actiune izolata shukaru cu serban-bantu daca mai tii minte.
Iar eu de E~W vs newage vorbesc cand erati in US, dupa sa facut acel PNA ca sa va regasiti si voi v-am lasat in pace, apoi dupa acel PNA sa dat ocazional pe voi stii bine asta.
pai spune tu ce doreau acele personaje misterioase, ca nu cred ca iti scoate nimeni ochii pe forum.
vino si desfasarate cum vrei tu, despre asta este acest forum p&p ;)

@Setzel - vorbesc cand vreau si despre cine vreau pt ca ma tine, probleme gogule ?

@bobo2484 - crezi ca ma intereseaza tribul din care ai venit tu ? mai de cacao daca ai fost acolo si ai fugit in newage sa iti ataci colegi.
 

DeletedUser

<<Lasa faza cu statisticile daca nu ma insel eu asta a fost abia dupa, ce spun eu e confirmat de rugayah si UFO(ca ei nu vor recunoaste niciodata e partea doua).>>
adik tie ti au spus rugayah si ufo k newage sprijina moh si tu i ai crezut? bv mai shinobi :)))
<<Eu vorbesc de MT vs Newage pana sa inceapa razboiul facuse o actiune izolata shukaru cu serban-bantu daca mai tii minte.>> exact ce ziceam, voi ati inceput primii sa atacati newage, noi doar v am scos triburile din cap mai pe urma.
<<Iar eu de E~W vs newage vorbesc cand erati in US, dupa sa facut acel PNA ca sa va regasiti si voi v-am lasat in pace, apoi dupa acel PNA sa dat ocazional pe voi stii bine asta.>> pna ul s a facut din cate imi aduc eu aminte la cererea celor care erau prieteni din cele 2 triburi. eu nu am avut nici un amestec atunci, nici macar nu am schimbat vre un mesaj cu cei de la voi. dar cum am zis si mai apoi am regretat acel pna. trebuia sa va trosnim de la inceput :))
<<pai spune tu ce doreau acele personaje misterioase, ca nu cred ca iti scoate nimeni ochii pe forum.>> ce personaje misterioase gogule? despre cine vorbesti???ma confunzi cumva?
<<vino si desfasarate cum vrei tu, despre asta este acest forum p&p>> ma gandeam sa fac o tema dedicata tie aici pe forum; ceva gen - "ce mai e nou" cu shinobi - 666 vine presa
 

DeletedUser22814

Lasa faza cu statisticile daca nu ma insel eu asta a fost abia dupa, ce spun eu e confirmat de rugayah si UFO(ca ei nu vor recunoaste niciodata e partea doua).
ai zis rugayah, esti sigur de ce spui? in cazul asta ar trebui sa intelegem ca din ce ti se spune tu crezi doar ce iti convine, nu?
e treaba ta ce si cum crezi dar atata vreme cat nu aduci si dovezi care sa-ti sustina spusele, ele sunt egale cu 0. sau ar trebui sa credem pe cuvant pe cineva? in cazul asta pe mine sa ma scuzi ca nu o fac, sunt un fel de Toma necredinciosul.

si totusi, discutia asta nu trebuia incheiata in alta parte? :confused:
 

DeletedUser

<<Lasa faza cu statisticile daca nu ma insel eu asta a fost abia dupa, ce spun eu e confirmat de rugayah si UFO(ca ei nu vor recunoaste niciodata e partea doua).>>
adik tie ti au spus rugayah si ufo k newage sprijina moh si tu i ai crezut? bv mai shinobi :)))
<<Eu vorbesc de MT vs Newage pana sa inceapa razboiul facuse o actiune izolata shukaru cu serban-bantu daca mai tii minte.>> exact ce ziceam, voi ati inceput primii sa atacati newage, noi doar v am scos triburile din cap mai pe urma.
<<Iar eu de E~W vs newage vorbesc cand erati in US, dupa sa facut acel PNA ca sa va regasiti si voi v-am lasat in pace, apoi dupa acel PNA sa dat ocazional pe voi stii bine asta.>> pna ul s a facut din cate imi aduc eu aminte la cererea celor care erau prieteni din cele 2 triburi. eu nu am avut nici un amestec atunci, nici macar nu am schimbat vre un mesaj cu cei de la voi. dar cum am zis si mai apoi am regretat acel pna. trebuia sa va trosnim de la inceput :))
<<pai spune tu ce doreau acele personaje misterioase, ca nu cred ca iti scoate nimeni ochii pe forum.>> ce personaje misterioase gogule? despre cine vorbesti???ma confunzi cumva?
<<vino si desfasarate cum vrei tu, despre asta este acest forum p&p>> ma gandeam sa fac o tema dedicata tie aici pe forum; ceva gen - "ce mai e nou" cu shinobi - 666 vine presa

1. nu mi-au spus mi-au confirmat, nu aveau nici cel mai mic motiv sa minta pt ca nu eu i-am intrebat ci ei mi-a zis in diverse discutii.
2. cu ce ne-ai scos triburile din cap ? niciodata nu ati fost atacati serios, o singura data a fost organizat ceva mai serios pe Huha, dar nu asa cum trebuia, cei care trebuia sa dea serios pe voi au gasit tot felul de scuze. :)) asa ca nu prea o nimerisi aici.
3. cataline aici ai dat cu nuca in perete, voi ati venit la noi ca sa facem pna ca sa va definiti si voi ca trib, acum ca arunci in carca altora ca ei vroiau PNA mi se pare josnic, faptul ca tu ca lider si conducerea newage fugiti de ce lucruri pe care le-ati facut. ce sa trosniti la inceput de ce nu ati facuto din AT ? ca ati cam luato la fundulet atunci, de ce ati facut fuziune cu US ? cumva ca sa supravietuiti ca trib ? nu stiu care din noi doi abereaza. uiti cand iti ziceam sa facem actiuni pe US si ziceai ca nu poti si ca nu stiu ce alte combinatii ai ?
4. ce personaje misterioase :)), era o analogie cataline ;), la ce ai zis tu aici "nu de alta dar nu as vrea sa incep sa ma "desfasor" pe extern povestind din "faptele de vitejie" ale unora sau altora."
5. mai bine iti faci tie un topic "omul cu doua fete" as putea sa iti ofer mai multe titluri pt newage dar nu are rost.


ai zis rugayah, esti sigur de ce spui? in cazul asta ar trebui sa intelegem ca din ce ti se spune tu crezi doar ce iti convine, nu?
e treaba ta ce si cum crezi dar atata vreme cat nu aduci si dovezi care sa-ti sustina spusele, ele sunt egale cu 0. sau ar trebui sa credem pe cuvant pe cineva? in cazul asta pe mine sa ma scuzi ca nu o fac, sunt un fel de Toma necredinciosul.

si totusi, discutia asta nu trebuia incheiata in alta parte? :confused:

nu doar a zis, a confirmat asa cum a confirmat cu faptul ca sprijina MT. crezi ce vrei esti libera sa crezi absolut ce vrei, nu ma intereseaza ce crezi, sincer.

P.S. app cumva in newage e obligatoriu sa iese tot tribul pe forum ? aveti cumva un butonas care da alarma sa iesiti pe extern, de la ultimul upgrade al jocului ?
 

DeletedUser

sholobi iti ies numai balarii din tastatura. habar nu ai de ce am intrat noi in us. si daca vrei sa afli si pe noi nu ne crezi poate il intrebi pe king sinatuo. s-ar putea sa ai o revelatie :D

PS: asteptam scuzele de rigoare. de la un om de caracter de calibrul tau nici nu ma indoiesc ca nu o sa le primim :)
 

DeletedUser14300

shino...lasa mai prostiile...cum zicea si huha vino cu dovezi nu cu vorbe goale...eu nu am afirmat niciodata ca newage-ul ar sprijini pe cineva...si mai ales pe moh!...si din cate stiu...si stiu bine si o poate confirma si pain...el nu a stat niciodata la taclale cu tine...te-a tinut numai in flituri...sau ai uitat cand ii dadeai disperat mesaje si ii cereai nr de telefon sau id-ul de mess?...pfff...ti-au fost interceptate mesajele de catre sitter:( ce tragic pt tine...sa nu iti iasa nici o pasentza:(

nu doar a zis, a confirmat asa cum a confirmat cu faptul ca sprijina MT. crezi ce vrei esti libera sa crezi absolut ce vrei, nu ma intereseaza ce crezi, sincer.
tu esti cumva pe invers:))) eu si new~u am sprijinit newage-ul nu mt-ul...si nu l-am sprijinit cat am facut tamtam pe tema asta tocmai pt a demoraliza mt-ul...pt ca se bagasera peste satele unui jucator din new~u si m-au supratat...ca sa nu mai spun de recrutarile din us:p

5. mai bine iti faci tie un topic "omul cu doua fete" as putea sa iti ofer mai multe titluri pt newage dar nu are rost.
cataline...la valoarea ta doar 2 fete mai?...sper ca nu si minore ca ma dezamagesti complet:(
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus