spam - februarie 2010

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

care parte din "am renuntat la cont" nu o intelegi, nu vrei sa intru acum pe un cont si sa iti dau mesaj "buna eu intru pe contul asta si dau info de la voi din trib" =)) tu vezi ce prostii scri ?
 

DeletedUser14300

neatza vorbaretilor:) v-ati distrat fara mine din cate vad:| rusine:(
de acum sunam inchiderea la 00.00 ca eu nu mai rezist mai tarziu...:(
 

DeletedUser16001

eu da dar cu siguranta mai sunt cativa care nu l-au vazut asa ca poti sa faci un rezumat :p
 

DeletedUser22814

@shinobi, hai sa o luam pe rand
-niciodata nu ati fost atacati serios, o singura data a fost organizat ceva mai serios pe Huha, dar nu asa cum trebuia, cei care trebuia sa dea serios pe voi au gasit tot felul de scuze. ) asa ca nu prea o nimerisi aici.
din cate am inteles si tu ai fost printre ei, asta mi-a spus-o fostul tau coleg hagidelarovinari, cel care a si organizat asa zisa actiune, corect? sau atunci erai pe cont la Awady si scapai atacuri pe bonus? :confused:
pe boris, gesu, papausa... n-au mai fost actiuni, nu?

-cataline aici ai dat cu nuca in perete, voi ati venit la noi ca sa facem pna ca sa va definiti si voi ca trib, acum ca arunci in carca altora ca ei vroiau PNA mi se pare josnic
hai sa avem pardon, mie imi zicea colonelul mereu sa-mi conving colegii sa facem PNA, "tu nu ma ataci pe mine dar il ataci pe king, altii nu-l ataca pe el dar ma ataca pe mine, nu are rost sa continuam", cam astea erau vorbele lui, asa ca nu te mai fa ca nu stii despre ce e vorba. au fost ceva prietenii pe granita, la asta se referea catalin.

--King nu prea stia de ce ati intrat voi daca stia nu mai facea fuziune cu voi. asa ca mucles
dar pana la urma a aflat, nu? asta era ideea lui aza, asa ca poti sa-l intrebi.

-marzus n-a fost innobilat de bunicu, ci de catalin si colegii lui.

-app cumva in newage e obligatoriu sa iese tot tribul pe forum ? aveti cumva un butonas care da alarma sa iesiti pe extern, de la ultimul upgrade al jocului ?
ghici :D vad ca te roade rau de tot intrebi. :rolleyes:

-crezi ce vrei esti libera sa crezi absolut ce vrei, nu ma intereseaza ce crezi, sincer.
e reciproca treaba. insa, cati crezi sunt interesati de ceea ce spui tu? astept un raspuns la fel de sincer.

si acum partea care-mi place cel mai mult, cireasa de pe tort
-ia demonstreaza asta, eu sa imi vand contul ) cred ca vorbesti de Alexutzu29, modrique etc etc. eu astept cu interes un mesaj ca eu imi vad contul ?
ups! vezi cum ajungi la vorba mea? tu cand demonstrezi ce ai afirmat? :)
 

DeletedUser

@shinobi, hai sa o luam pe rand
-niciodata nu ati fost atacati serios, o singura data a fost organizat ceva mai serios pe Huha, dar nu asa cum trebuia, cei care trebuia sa dea serios pe voi au gasit tot felul de scuze. ) asa ca nu prea o nimerisi aici.
din cate am inteles si tu ai fost printre ei, asta mi-a spus-o fostul tau coleg hagidelarovinari, cel care a si organizat asa zisa actiune, corect? sau atunci erai pe cont la Awady si scapai atacuri pe bonus? :confused:
pe boris, gesu, papausa... n-au mai fost actiuni, nu?


-cataline aici ai dat cu nuca in perete, voi ati venit la noi ca sa facem pna ca sa va definiti si voi ca trib, acum ca arunci in carca altora ca ei vroiau PNA mi se pare josnic
hai sa avem pardon, mie imi zicea colonelul mereu sa-mi conving colegii sa facem PNA, "tu nu ma ataci pe mine dar il ataci pe king, altii nu-l ataca pe el dar ma ataca pe mine, nu are rost sa continuam", cam astea erau vorbele lui, asa ca nu te mai fa ca nu stii despre ce e vorba. au fost ceva prietenii pe granita, la asta se referea catalin.


--King nu prea stia de ce ati intrat voi daca stia nu mai facea fuziune cu voi. asa ca mucles
dar pana la urma a aflat, nu? asta era ideea lui aza, asa ca poti sa-l intrebi.

-marzus n-a fost innobilat de bunicu, ci de catalin si colegii lui.


-app cumva in newage e obligatoriu sa iese tot tribul pe forum ? aveti cumva un butonas care da alarma sa iesiti pe extern, de la ultimul upgrade al jocului ?
ghici :D vad ca te roade rau de tot intrebi. :rolleyes:


-crezi ce vrei esti libera sa crezi absolut ce vrei, nu ma intereseaza ce crezi, sincer.
e reciproca treaba. insa, cati crezi sunt interesati de ceea ce spui tu? astept un raspuns la fel de sincer.

si acum partea care-mi place cel mai mult, cireasa de pe tort


-ia demonstreaza asta, eu sa imi vand contul ) cred ca vorbesti de Alexutzu29, modrique etc etc. eu astept cu interes un mesaj ca eu imi vad contul ?
ups! vezi cum ajungi la vorba mea? tu cand demonstrezi ce ai afirmat? :)

1. eu nu te-am atacat niciodata, la awadhy nu eram eu sitter atunci ;). dupa am preluat eu sitter si l-am ajutat pe nicugurzun. daca era sa atac de la awadhy nu mai puteam sa atac de la mine daca era nevoie.
ce sa organizat pe cei de care zici tu nu e nimic crede-ma. alea era mici actiuni ale unei grupe.


2. eu nu te-am atacat niciodata, la awadhy nu eram eu sitter atunci ;). dupa am preluat eu sitter si l-am ajutat pe nicugurzun. daca era sa atac de la awadhy nu mai puteam sa atac de la mine daca era nevoie.
ce sa organizat pe cei de care zici tu nu e nimic crede-ma. alea era mici actiuni ale unei grupe.


3.pai ce zicea colonelul era intre voi si el, el nu avea nicio putere de decizie in E~W, era un "el" nu erau "mai multi"
cum a zis catalin.


4.stii bine ca atunci eram in R~W cand ati primt pontul ca este inactiv, multe trupe pe la colegi. dupa aia am reusit sa dau de el a intrat pe cont si am preluat eu sitter ? ati mai luat ceva dupa ? ca il atacai si tu.


5. daca nu ai inteles de ce tot intrebam, asta e, mai gandeste-te pana vei intelege ;):cool:

6. nu conteaza, se vede cu ochiul liber cand iesiti tot tribul pe extern sa jigniti ;), daca cineva ar fi nevinovat nu ar da atentie si nu ar iesi cu tot tribul pe extern.

7.da eu pot demonstra, daca ma roaga un admin, am mass-uri date si multe alte chestii, chiar si mesaje private de la ei. voi ce aveti.


LE : huha vezi ca ala de pe contul lui Awadhy era nicugurzun, vezi ca recunoaste asta pe topicul 3-SLA ;). ms ca ai adus in discutie chestia asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22814

-adica numai colonelul a vrut PNA? nu. el a fost doar un exemplu.
-pe marzus nu l-am atacat la inceput pentru ca era amic tot cu el, la fel si pe torsy... asta pana nu au facut-o ei din proprie initiativa sau impinsi de la spate, asa ca nu-mi spune tu ca era inactiv.
aceeasi poveste mereu. probabil era putin mai activ decat un sat de barbari din moment ce si el ataca/spiona.
cat despre innobilat, mai uita-te o data pe TWStats sa vezi cine i-a luat satele.
-de awady am pomenit pentru ca ai amintit tu de el, a trecut ceva vreme de atunci, mai conteaza cine a fost pe contul lui?
-dovezi pentru moderatori, ce legatura au ei? asta chiar mi-a placut. sau sunt pusi pe post de judecatori aici?

si asa de incheiere, o intrebare: cu ce anume te-am jignit eu?
 

DeletedUser4920

iar a luat shinobi ban ? ffs cat a rezistat 1 sapt? sau a facut 2 saptamani fara ban :O
 

DeletedUser

cred ca s-a retras sa mediteze la noi idei, de animare)::):):)
personal, cred ca acum citeste din caietul cu notite....sa-si mai aduca aminte, sa-si mai puna imaginatia la incercare
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus